День працівників освіти

Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. У перший тиждень жовтня країна урочисто відзначає День працівників освіти, день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців та педагогів.

Відбулося таке свято і в ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник». В актовій залі зібрався весь педагогічний колектив, а учні підготували, незвичайне привітання - інтегрований урок.

Тема уроку: «Учитель – людина, яка може робити важкі речі легкими»

Мета: донести до свідомості учителя те, що він Учитель з великої літери; продовжувати розвивати терпіння й уміння правильного відпочинку.

На розсуд глядача були представлені чудові концертні номери й привітання, веселі сценки з учнівського життя. Особливо хотілось би відзначити приємне привітання директора та нагородження грамотами працівників училища.

Учні групи 15/17 представили фільм «Цікаві моменти життя в училищі», група 13/18 подарували всім педагогам, майстрам та вихователям невеличкі презенти на згадку. Дівчата-першокурсниці порадували своїми чарівними піснями.

Чудовий настрій і заряд енергії отримали працівники училища від сяючих очей учнів, від їхніх посмішок.

Хочемо побажати всім працівникам освіти

Щастя і здоров’я міцного!

Учнів вдячних!

Чистих світанків,

Сонячних ранків!

Промінь сонця

в кожне віконце!

Ніжної ласки,

Душевної казки,

Щастя без ліку

І довгого віку!

 

Бальвас Б.В.

Класний керівник групи 15/17





2018-10-09

Україна починається з тебе…

Ми - вільні люди!

Ми, неначе, квіти…

Такими ліричними рядками вперше зустріла Актова зала Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник»  учнів перших курсів та їх батьків на тематичному національно-патріотичному заході «Україна починається з тебе».

Обдаровані, талановиті учні II, III та IV курсів дарували першокурсникам щирі українські пісні, сучасний та пустотливий танок на мотиви народної музики «Підманула, підвела».

Ведучі Іванцова Лілія та Ширіпа Ігор нагадали історичні події, які трапилися за 27 років Незалежності України. Глядачі разом з артистами знову переживали ту біль, яку і до цього часу переживають українці, а саме Євромайдан, воєнні дії на Сході України тощо

Не промайнули і гарну, для українського народу новину – ухвалення рішення Ради Європейського Союзу про безвізовий режим України з ЄС. Прозвучав гімн Європейського Союзу – ода «До радості» з 9 симфонії Бетховена.

Україна – це моя Вітчизна,

Це мій рідний край, моя земля,

Тільки тут так світить сонце променисто

І так тепло усміхається зоря!

Щирі рядки прозвучали наприкінці заходу «Україна починається з тебе», а в усіх куточках Актової зали «ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» та в серці кожного присутнього патріота лунала фінальна українська, красива пісня «Україна» у виконанні всіх учасників!

Вихователі ДНЗ «Запорізьке «ВПУМ»

Кулієва-Корчинська С.М., Литвиненко І.І.

 





2018-09-04

День Знань

Сьогодні в Україні розпочався новий навчальний рік. З цієї нагоди відбулися урочистості і Державному навчальному закладі «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник».

На свято завітали депутат Запорізької міської ради, директор страхової компанії «Мотор-Гарант» Тишечко Віталій Володимирович та методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізький області Осіна Наталя Анатоліївна.

Гості та адміністрація ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» привітали всіх присутніх з початком нового навчального року та побажали учням, батькам та педагогам міцного здоров'я, нових досягнень у навчанні та праці, старанності, відвертого прагнення до нових знань, щастя і благополуччя, мирного неба над головою і впевненості у завтрашньому дні.

Після святкових урочистостей, з метою виховання почуття патріотизму та формування активної життєвої позиції було проведено перший урок на тему «Українці серед інших європейських націй»

 

 

 

 

 





2018-09-03

Спортивне свято учнівської молоді

14.06.2018 на базі відпочинку "Меридіан" АТ "Мотор Січ" відбулися змагання з міні-футболу та волейболу серед учнів нашого училища, «ЗМВПУ», та студентів  «ЗГЕК ЗДІА» і «ЗЕТК ЗНТУ».

Ця спортивна подія стала приємною традицією і учні нашого навчального закладу із задоволенням приймають у ній участь! Спортсмени ДНЗ «Запорізьке вище училище «Моторобудівник» розуміли, що саме вони є господарями цих змагань і повинні довести свою майстерність на ігрових майданчиках! Результат не змусив себе довго чекати. Наша команда виклалась на 100 % та здобула перші місця у змаганнях з міні-футболу та волейболу і в котрий раз довела, що моторобудівники – найкращі!

До складу команди входили:

Самойлов Іван; група 3/16

Попович Олександра; група 4/15

Черевко Ростислав; група 4 /15

Погорілець Костянтин; група 8/17

Гнідко Андрій; група 8/17

Вієнко Олексій;  група 10/16

Шиян Максим; група 12/17

Новгородський Євген; група 15/17

Устинов Ярослав; група 15/17

Корченков Денис; група 15/17

 

Вітаємо наших чемпіонів!

 

Викладач фізичної культури Озмітель О.О.

  





2018-06-23

За технічними новинами – на промислову виставку

З 22.05. по 24.05.2018 у Запоріжжі на території виставкового комплексу «Козак-Палац» проходить 25-а спеціалізована виставка «Машинобудування. Металургія». Тут представлені розробки та новинки в сфері машинобудування, металургії, ливарного виробництва, енергетики, автоматизації, IT-рішень. Учні ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» прийняли участь у роботі виставки та наочно розглянули  представлені експонати.

Екскурсію до сучасної промислової виставки можна розглядати як незвичайний процес навчання, в ході якого учні мають можливість знайомитись з новим обладнанням, інструментами та сучасними машинобудівними матеріалами. У наших учнів була чудова нагода отримати відповіді на свої запитання від самих учасників виставки: інженерно - технічних робітників сучасного виробництва та в буквальному значенні своїми руками доторкнутись до зразків вироблюваної продукції.

Разом з учнями ми безкоштовно придбати велику кількість інформаційної літератури: журналів, каталогів, міні-довідників, брошур та ін. Ці матеріали доповнять нашу постійно діючу виставку у кабінеті спецтехнології «Новітні матеріали в сучасному машинобудуванні».

Захаренко Г.С.,

викладач спецтехнології ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»

 

 





2018-05-24

Пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу

18 травня 2018 року, у 74-у річницю початку депортації кримських татар викладачем історії Кириченком В.А. для учнів нашого навчального закладу було проведено урок пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу. Віктор Анатолійович розповів про події тих далеких травневих днів 1944 р., які кардинально змінили життя багатьох поколінь кримських татар. Учні переглянули документальний фільм про ті жахливі події депортації.

голова учнівського самоврядування,

Попович Олександра

 





2018-05-18

СВЯТО ТУРИЗМУ

Свято туризму можуть відзначати не тільки люди, чий стиль життя пов'язаний з мандрівками та рюкзаком. Турист - це людина, яка прагне до знань. Навіть звичайний виїзд на природу, в далечінь від буденної метушні, для багатьох людей може стати туристичною подорожжю.

В нашому місті є чудова можливість пізнати свій рідний край, придбати нових вірних друзів, перевірити свої можливості в походах та екскурсіях. Це - комунального закладу «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради», який 15.05.2018 в приміщенні концертного залу ім. М.І. Глинки святкував своє 70-річчя. Ювілярів привітали представники Запорізької облдержадміністрації, Департаменту освіти та інших суспільних організації міста та області.

У своїх вітаннях вони дякували адміністрації КЗ "Центр туризму" ЗОР за широку пропаганду у розвитку дитячого туризму, за організацію різноманітних експедицій по місцям Запорізького краю та України, які мають історичне значення.

На урочистому святі були присутніми і учні ДНЗ «Запорізьке ВПУМ». Святкова обстановка починалась з входу в Запорізьку обласну філармонію: нас радо зустрічали адміністратори концертного залу ім. М.І. Глинки, а на другому поверсі всіх гостей пригощали кавою, чаєм, цукерками та печивом.

Серед численних подарунків, які отримав комунального закладу «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради», був святковий концерт, підготовлений провідними  артистами філармонії. Під впливом побаченого ми разом з учнями здійснили пішу прогулянку до Запорізького річкового порту.

Враження від урочистостей надовго залишаться в пам’яті наших учнів.

педпрацівники ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»,

Захаренко Г.С., Кулієва – Корчинська С.М.

 

  

 





2018-05-16

СНІД: подумай про майбутнє-обери життя!

11.05.2018 року представники Червого Хреста Батрак Костянтин та Рітова Вікторія провели з учнями навчального закладу бесіду на тему «Не дай Сніду шанс». Метою заходу було надати інформаційну підтримку в питаннях здорового способу життя, об’єктивну інформацію про Віл і СНІД, сформувати практичні навички поведінки в ситуаціях ризику, виробити толерантне ставлення до ВІЛ-інфікованих.

Заступник директора з НВР

Л.М.Савінська

 

 





2018-05-11

Ми пам'ятаємо подвиг дідів..

З метою національно-патріотичного, духовного виховання, студенти гуртожитку "ДНЗ "Запорізьке вище професійне училище "Моторобудівник" разом з вихователем прийняли участь в урочистому мітингу присвяченому, дню Пам'яті та Примирення та  дню Перемоги у Другій світовій війні.

9 травня учні поклали квіти до меморіалу загиблим воїнам, віддали шану та повагу героям, які загинули захищаючи свою Батьківщину.

Дуже приємно було чути від учнів слова вдячності та поздоровлення зі святом всіх ветеранів, яких зустрічали на мітингу. 

На обличчях дітей були і посмішки, і сум, коли у святковому концерті лунали пісні воєнних років. А тематичний танок "Пам'ять" у виконанні маленьких артистів торкнувся самої душі учнів нашого навчального закладу.

Ми виховуємо гідну молодь, яка буде намагатися побудувати світле майбутнє, не забуваючи тих страшних 1939-1945 р.р., які довелося пережити нашим дідам та прадідам.

Молодь пам'ятає подвиг дідів...

Вихователь гуртожитку ДНЗ " Запорізьке ВПУМ",

Кулієва-Корчинська С.М.

 

 





2018-05-11

Інтернет-олімпіада – сучасний інструмент використання ІКТ в освітньому процесі

Освітній проект «На Урок» ініціював проведення І Всеукраїнської учнівської олімпіади.

І з 09.04 – 29.04.2018р. відбулися змагання між учнями усієї країни з різних предметів. Головною метою цієї Інтернет-олімпіади було створення оптимальних мотиваційних умов для вивчення відповідної предметної дисципліни усіма учнями з будь-яким рівнем знань.

29 учнів нашого училища прийняли участь в інтернет-олімпіаді з математики. Використовуючи комп’ютери, смартфони і планшети учні мали змогу виконати різнотипні, інтерактивні та цікаві завдання  різної складності  у зручний час; позмагатися з однолітками з усієї країни, отримати миттєвий результат і яскраві нагороди.  Кожен без винятку учень зміг проявити себе у цьому інтернет-форматі. Результати олімпіади: 2 переможці І Всеукраїнської інтернет-олімпіади / Ходак Данило – диплом І ступеня всеукраїнського рівня і Васильєв Валентин – диплом ІІІ ступеня/. Обидва переможця – учні групи №6/16. Інші учні училища отримали сертифікати учасників. Активну участь у олімпіаді прийняли групи: №6/16, №3/16, №10/16.

Восени 2018р на освітньому порталі «На Урок» буде нова сесія олімпіад і я сподіваюсь, що вже більша кількість учнів нашого училища спробують свої сили у цих перегонах. Це чудова можливість для використання даного формату як тренувального майданчика для підготовки до ЗНО.

викладач математики ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»,

Л.В. Мілочкіна





2018-05-11