Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

«Козацькому роду нема переводу»

12 жовтня 2018 року у ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» було проведено захід присвячений Дню захисника України. Цей захід символізує нерозривний зв'язок усіх поколінь,невмирущість героїчних традицій нашого народу.

Свято підготували та провели майстер в/н Бездєнєжних Л.В.та учні груп 3/16,5/18,8/17, 15/17.

В програмі заходу звучали урочисті привітання всім працівникам ,які приймали участь у військових діях,пісні та вірші патріотичної тематики.

Особливо вразив присутніх на святі показовий виступ учениці групи 3/16 Грошевої Яни-розбірка АК-74 із зав’язаними очима та стройова підготовка учнів групи 15/17 під керівництвом викладача предмета «Захист Вітчизни» Лопухова В.Р.

В нашому навчальному закладі готують не тільки кваліфікованих робітників, а й справжніх захисників України!

 

 

 
2018-10-19Щорічні обласні змагання «Призовник-2018»

11 жовтня на базі військової частини А1978 м.Запоріжжя, на передодні свята «Дня Захисника України», були проведені щорічні обласні змагання «Призовник-2018».В змаганнях приняло участь 17 команд, а саме, трудова та студентська молодь Запорізької області. Нашу команду представляли учні училища: Кравецький Арсен (голова команди), Романенко Анатолій, Кривенченко Владислав, Рябко Андрій, Лінік Ілля, Компанієць Владлен, Шачко Олексій, Даниленко Дмитро, Ольховий Микола та єдина дівчина на змаганнях Грошева Яна.

Вони змагались у восьми видах:огляд строю та пісні,спеціалізована естафета,підтягування на перекладені в бронежилеті вагою12кг,розбірка-збірка АК-74, одягання засобів захисту дихання (ПЦ-5), стрільба з АК-74 в електронному тирі військової частини, надання першої медичної допомоги в умовах наближених до бойових, комплексна естафета.

Наші майбутні призовники приклали максимум зусиль, щоб бути кращими, але їм трохи не вистачило досвіду. Ми були єдині серед молоді ПТНЗ міста Запоріжжя. Сподіваємося, що в наступних змаганнях наші учні будуть кращими, бо вони того варті.

Викладач предмету «Захист Вітчизни»

п-к запасу В. Р. Лопухов

 

 

 

 

 
2018-10-16Зустріч з ветеранами

Напередодні 75-річниці визволення Запоріжжя від німецько-фашистських загарбників у Державному навчальному закладі «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» відбулася традиційна зустріч учнів з ветеранами, колишніми випускниками училища, яких залишилось так мало, але їх розповіді про ті буремні часи хвилюють душі кожного з нас.

Серед запрошених був випускник РУ2  Репешко Володимир Володимирович, ветеран Великої вітчизняної війни, учасник бойових дій. Йому було 15, коли війна прийшла у Запоріжжя. Він був розвідником і зв’язковим у партизанському загоні, який підпільно діяв в окупованому Запоріжжі. Юнак на власні очі бачив як увійшли німці у Запоріжжя, як евакуювали заводи, як гинули під кулями вчорашні школярі, захищаючи місто від ворога.

Герої не вмирають. Вони сьогодні кличуть уперед. Дякуємо вам, віддавшим своє життя в ім’я рідної Вітчизни!

 

 

 
2018-10-10День працівників освіти

Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. У перший тиждень жовтня країна урочисто відзначає День працівників освіти, день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців та педагогів.

Відбулося таке свято і в ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник». В актовій залі зібрався весь педагогічний колектив, а учні підготували, незвичайне привітання - інтегрований урок.

Тема уроку: «Учитель – людина, яка може робити важкі речі легкими»

Мета: донести до свідомості учителя те, що він Учитель з великої літери; продовжувати розвивати терпіння й уміння правильного відпочинку.

На розсуд глядача були представлені чудові концертні номери й привітання, веселі сценки з учнівського життя. Особливо хотілось би відзначити приємне привітання директора та нагородження грамотами працівників училища.

Учні групи 15/17 представили фільм «Цікаві моменти життя в училищі», група 13/18 подарували всім педагогам, майстрам та вихователям невеличкі презенти на згадку. Дівчата-першокурсниці порадували своїми чарівними піснями.

Чудовий настрій і заряд енергії отримали працівники училища від сяючих очей учнів, від їхніх посмішок.

Хочемо побажати всім працівникам освіти

Щастя і здоров’я міцного!

Учнів вдячних!

Чистих світанків,

Сонячних ранків!

Промінь сонця

в кожне віконце!

Ніжної ласки,

Душевної казки,

Щастя без ліку

І довгого віку!

 

Бальвас Б.В.

Класний керівник групи 15/17
2018-10-09Україна починається з тебе…

Ми - вільні люди!

Ми, неначе, квіти…

Такими ліричними рядками вперше зустріла Актова зала Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник»  учнів перших курсів та їх батьків на тематичному національно-патріотичному заході «Україна починається з тебе».

Обдаровані, талановиті учні II, III та IV курсів дарували першокурсникам щирі українські пісні, сучасний та пустотливий танок на мотиви народної музики «Підманула, підвела».

Ведучі Іванцова Лілія та Ширіпа Ігор нагадали історичні події, які трапилися за 27 років Незалежності України. Глядачі разом з артистами знову переживали ту біль, яку і до цього часу переживають українці, а саме Євромайдан, воєнні дії на Сході України тощо

Не промайнули і гарну, для українського народу новину – ухвалення рішення Ради Європейського Союзу про безвізовий режим України з ЄС. Прозвучав гімн Європейського Союзу – ода «До радості» з 9 симфонії Бетховена.

Україна – це моя Вітчизна,

Це мій рідний край, моя земля,

Тільки тут так світить сонце променисто

І так тепло усміхається зоря!

Щирі рядки прозвучали наприкінці заходу «Україна починається з тебе», а в усіх куточках Актової зали «ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» та в серці кожного присутнього патріота лунала фінальна українська, красива пісня «Україна» у виконанні всіх учасників!

Вихователі ДНЗ «Запорізьке «ВПУМ»

Кулієва-Корчинська С.М., Литвиненко І.І.

 
2018-09-04День Знань

Сьогодні в Україні розпочався новий навчальний рік. З цієї нагоди відбулися урочистості і Державному навчальному закладі «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник».

На свято завітали депутат Запорізької міської ради, директор страхової компанії «Мотор-Гарант» Тишечко Віталій Володимирович та методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізький області Осіна Наталя Анатоліївна.

Гості та адміністрація ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» привітали всіх присутніх з початком нового навчального року та побажали учням, батькам та педагогам міцного здоров'я, нових досягнень у навчанні та праці, старанності, відвертого прагнення до нових знань, щастя і благополуччя, мирного неба над головою і впевненості у завтрашньому дні.

Після святкових урочистостей, з метою виховання почуття патріотизму та формування активної життєвої позиції було проведено перший урок на тему «Українці серед інших європейських націй»

 

 

 

 

 
2018-09-03Спортивне свято учнівської молоді

14.06.2018 на базі відпочинку "Меридіан" АТ "Мотор Січ" відбулися змагання з міні-футболу та волейболу серед учнів нашого училища, «ЗМВПУ», та студентів  «ЗГЕК ЗДІА» і «ЗЕТК ЗНТУ».

Ця спортивна подія стала приємною традицією і учні нашого навчального закладу із задоволенням приймають у ній участь! Спортсмени ДНЗ «Запорізьке вище училище «Моторобудівник» розуміли, що саме вони є господарями цих змагань і повинні довести свою майстерність на ігрових майданчиках! Результат не змусив себе довго чекати. Наша команда виклалась на 100 % та здобула перші місця у змаганнях з міні-футболу та волейболу і в котрий раз довела, що моторобудівники – найкращі!

До складу команди входили:

Самойлов Іван; група 3/16

Попович Олександра; група 4/15

Черевко Ростислав; група 4 /15

Погорілець Костянтин; група 8/17

Гнідко Андрій; група 8/17

Вієнко Олексій;  група 10/16

Шиян Максим; група 12/17

Новгородський Євген; група 15/17

Устинов Ярослав; група 15/17

Корченков Денис; група 15/17

 

Вітаємо наших чемпіонів!

 

Викладач фізичної культури Озмітель О.О.

  
2018-06-23За технічними новинами – на промислову виставку

З 22.05. по 24.05.2018 у Запоріжжі на території виставкового комплексу «Козак-Палац» проходить 25-а спеціалізована виставка «Машинобудування. Металургія». Тут представлені розробки та новинки в сфері машинобудування, металургії, ливарного виробництва, енергетики, автоматизації, IT-рішень. Учні ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» прийняли участь у роботі виставки та наочно розглянули  представлені експонати.

Екскурсію до сучасної промислової виставки можна розглядати як незвичайний процес навчання, в ході якого учні мають можливість знайомитись з новим обладнанням, інструментами та сучасними машинобудівними матеріалами. У наших учнів була чудова нагода отримати відповіді на свої запитання від самих учасників виставки: інженерно - технічних робітників сучасного виробництва та в буквальному значенні своїми руками доторкнутись до зразків вироблюваної продукції.

Разом з учнями ми безкоштовно придбати велику кількість інформаційної літератури: журналів, каталогів, міні-довідників, брошур та ін. Ці матеріали доповнять нашу постійно діючу виставку у кабінеті спецтехнології «Новітні матеріали в сучасному машинобудуванні».

Захаренко Г.С.,

викладач спецтехнології ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»

 

 
2018-05-24Пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу

18 травня 2018 року, у 74-у річницю початку депортації кримських татар викладачем історії Кириченком В.А. для учнів нашого навчального закладу було проведено урок пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу. Віктор Анатолійович розповів про події тих далеких травневих днів 1944 р., які кардинально змінили життя багатьох поколінь кримських татар. Учні переглянули документальний фільм про ті жахливі події депортації.

голова учнівського самоврядування,

Попович Олександра

 
2018-05-18СВЯТО ТУРИЗМУ

Свято туризму можуть відзначати не тільки люди, чий стиль життя пов'язаний з мандрівками та рюкзаком. Турист - це людина, яка прагне до знань. Навіть звичайний виїзд на природу, в далечінь від буденної метушні, для багатьох людей може стати туристичною подорожжю.

В нашому місті є чудова можливість пізнати свій рідний край, придбати нових вірних друзів, перевірити свої можливості в походах та екскурсіях. Це - комунального закладу «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради», який 15.05.2018 в приміщенні концертного залу ім. М.І. Глинки святкував своє 70-річчя. Ювілярів привітали представники Запорізької облдержадміністрації, Департаменту освіти та інших суспільних організації міста та області.

У своїх вітаннях вони дякували адміністрації КЗ "Центр туризму" ЗОР за широку пропаганду у розвитку дитячого туризму, за організацію різноманітних експедицій по місцям Запорізького краю та України, які мають історичне значення.

На урочистому святі були присутніми і учні ДНЗ «Запорізьке ВПУМ». Святкова обстановка починалась з входу в Запорізьку обласну філармонію: нас радо зустрічали адміністратори концертного залу ім. М.І. Глинки, а на другому поверсі всіх гостей пригощали кавою, чаєм, цукерками та печивом.

Серед численних подарунків, які отримав комунального закладу «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради», був святковий концерт, підготовлений провідними  артистами філармонії. Під впливом побаченого ми разом з учнями здійснили пішу прогулянку до Запорізького річкового порту.

Враження від урочистостей надовго залишаться в пам’яті наших учнів.

педпрацівники ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»,

Захаренко Г.С., Кулієва – Корчинська С.М.

 

  

 
2018-05-16