Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Facebook: @motorobudivnyk
Instagram: @motorostroitel
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

Викладач за покликанням

Як швидко плинуть роки. Більш як 30 років тому до нашого навчального закладу прийшла молодий спеціаліст Захаренко Ганна Степанівна– випускниця Вінницького політехнічного інституту. Свою педагогічну діяльність вона розпочала з роботи майстром виробничого навчання, а потім перейшла на посаду викладача спеціальних предметів. І ось в червні 2019 року їй виповнюється чудова дата - 60 років з дня народження!

За свою педагогічну діяльність Ганна Степанівна випустила майже 2,5 тис. учнів, більша частина котрих працює та підвищує свою кваліфікацію на АТ «Мотор Січ».

З перших днів і по сьогодні Ганна Степанівна працює завзято, творчо та інноваційно. Вона була першою хто впровадив захист дипломних робіт наших учнів іноземною мовою, разом з цим вона впровадила підготовку презентаційних матеріали до випускних іспитів. Уроки Ганни Степанівни завжди відрізняються жвавістю, насиченістю самою необхідною інформацію для майбутніх робітничих кадрів, інноваційними технічними матеріалами. Свої уроки вона проводить з використанням сучасних педагогічних технологій різноманітними засобами та прийомами: ділові ігри, інтелектуальні конкурси, олімпіади, вікторини та багато інших.

Ганна Степанівна визнає, що вона майже не працює, тому що вона живе своєю роботою, яка є головним інтересом в її житті. Їй до вподоби слова Конфуція «Виберіть собі роботу до душі і вам не прийдеться працювати жодного дня у своєму житті». Вона разом з учнями створила чудовий кабінет, в якому завжди затишно та комфортно. 

До любої справи  Ганна Степанівна відноситься професійно. Для неї немає дрібниць в роботі. Все для неї важливо. Багато років вона очолювала методичну комісію училища. Які проводились урочисті заходи щодо відкриття та закриття тижня з професії! Учні готували стінні листівки, приймали участь у професійних конкурсах, проводили училищні командні конкурси «ЩО?ДЕ? КОЛИ?», організовували концертні програми. Ганна Степанівна вважає, що сучасний педагог повинен бути всебічно розвиненим, тому приділяла цим заходам велику увагу. 

В народі кажуть, що успіх приходить до того, хто робить те, що найбільше любить. Це можна сказати і про Захаренко Г.С. За час своєї роботи вона нагороджена нагрудним знаком «Відмінник освіти», має міністерські та обласні грамоти та дипломи. Ганна Степанівна - спеціаліст вищої категорії та має педагогічного звання «Викладач - методист».

Своєю енергію Ганна Степанівна заряджає своїх учнів, які з успіхом навчаються, приймають участь у фахових конкурсах, та творчо підходять до виконання випускних робіт. Крім того, вона вчить їх бути людьми з великої літери, радіє їх успіхам та перемогам, хвилюється за їх становлення.

Добра, уважна, з почуттям гумору, вимоглива, чуйна, справедлива – так про неї висловлюються її учні та колеги по роботі. Вона завжди приходить всім на допомогу і ніколи не рахується із своїм часом.

Сьогодні педагогічний колектив училища, учні та випускники вітають Ганну Степанівну і від щирого серця і наголошують на тому,що у 60 років починається чудова пора життя, наповнена світлими спогадами, теплими зустрічами, добрими посмішками, новими інтересами і втішними вечорами. Колектив щиро вітає Ганну Степанівну з важливою датою і бажає в повному здоров’ї і з оптимізмом продовжувати свій шлях, пишатися прожитими роками і досягнутими успіхами, дорожити близькими і зігрівати своє серце любов’ю.

Савінська Л.М.

заступник директора з навчально-виховної роботи

 

 

 

    

 




2019-06-26

Вчимося захищати Батьківщину

На виконання Указу Президента України № 580/2015 від 13.10.2015 року «Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016 - 2020 роки» комунальним закладом «Обласний центр патріотичного виховання молоді» Запорізької обласної ради кожен рік проводяться командні змагання з лазертагу «Гарт хоробрих» для студентської молоді, на честь 101 річниці визначних перемог Армії Української Народної Республіки.

Збірна команда ДНЗ «Заорізьке ВПУМ» прийняла активну участь в цих змаганнях і зайняли почесне третє місце.

Основною метою командних змагань з лазертагу «Гарт хоробрих» є виховання патріотичних переконань у молоді призивного віку, підготовка до військової служби та залучення молоді до оборонно-масової та військово-спортивної роботи. Аще цей конкурс надає можливість підліткам та молоді випробувати силу духу, фізичний гарт, сформувати стійкі патріотичні переконання та почуття гідності, мужності та стійкості,щоб в подальшому бути гідними захисниками своєї Вітчизни.

майстер виробничого навчання

Пономаренко О.В.

  




2019-05-31

Фестиваль «Авіафест»

18 травня на стадіоні спортивного комплексу АТ  «Мотор Січ»-«Стріла»  проходив міський фестиваль «Авіафест», на який були запрошені учні та педагогічні працівники нашого навчального закладу для проведення профорієнтаційної роботи  серед гостей фестивалю.

Наші учні захоплююче розказували про умови навчання, проживання  та працевлаштування. Відвідувачі закладу, отримали багато цікавої інформації про ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» . Чекаємо майбутніх абітурієнтів.

Керівник гуртка Сичевська Л. Н.

  




2019-05-27

Суботник біля меморіалу

Довгоочікувана весна прийшла і почала вбирати все живе в зелені шати, але разом із цим принесла з собою багато роботи по благоустрою та окультуренню прилеглих територій.

Напередодні відзначення Дня пам’яті та примирення і 74 річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 25 квітня 2019 року, було проведено міський суботник біля меморіалу «Вічна пам'ять, вічна скорбота» на Капустяному кладовищі нашого міста.

Участь взяли ветеранські організації міста, керівництво Шевченківського району, а також до заходу долучилися учні групи №12/17 нашого навчального закладу. Під час суботнику наші юні господарі працювали завзято та старанно. Загальними силами було приведено до ладу велику ділянку території меморіалу. Як же радіє око від чистоти і порядку, який тепер панує на території.

Зберегти пам'ять про Другу світову війну – наш громадянський і людський обов’язок. Адже в ті страшні лихоліття жертвували собою заради нас точнісінько такі українські хлопці, які сьогодні ризикують життям на Донбасі. Тільки в 1941-му війна прийшла до нас із заходу, а тепер – зі сходу. Ми ставимо пам’ятники героям Небесної Сотні й героям АТО, проте не повинні забувати й тих, що врятували Європу від фашизму багато років тому. Це потрібно не мертвим, це потрібно живим.

Тепер меморіал «Вічна пам'ять, вічна скорбота» має доглянутий вигляд, і приємно, що наша молодь підтримує цю ініціативу і прикладає немало зусиль для збереження та вшанування пам’яті тих, хто без жалю віддав своє життя заради мирного неба для нас.

Бібліотекар Козловська А.М.




2019-05-02

Дорога ціна великим грошам

Торгівля людьми існувала стільки, скільки існувало людство. Сучасне рабство є актуальною проблемою українців. Кожен думає, що це ніколи не станеться саме з ним, але постраждалі люди живуть серед нас і залишаються невидимими, бо їм соромно, а може навіть страшно. Вони мовчать, а учні Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» вирішили не замовчувати проблему сьогодення.

26 березня 2019 року в Актовій залі відбувся тематичний, театралізований захід «Протидія торгівлі людьми або дорога ціна – великим грошам». Незважаючи на те, що тема заходу серйозна та важлива для учнів, учасники та організатори вирішили підійти до подачі актуальної теми творчо та доступно «глядацькому» учнівському контингенту.

Програма була інформаційно-насичена, шляхом театралізованих сценок, де учні-актори розігрували одні із багатьох складних ситуацій, які можуть статися за кордоном. Родзинкою заходу був тематичний, сюжетний танок у виконанні групи 4/15 «Чорне та біле». Танцівники продемонстрували за допомогою рухів захоплюючу боротьбу між добром і злом, де кульмінацією була перемога світлого та чистого.

Представник Громадської правозахисної організації «Егіда Запоріжжя» Любімцева Світлана Андріївна подякувала учасникам заходу «Дорога ціна великим грошам» за цікаву, креативну, винахідливу ідею подачі такої серйозної та актуальної теми для українців. Також гостя подарувала кожному глядачеві корисні тематично-цільові брошури.

Фінальною частиною була пісня про Україну з відео фрагментами краси та величі нашої неньки, і кожен присутній пішов з думкою: «Щастя там, де твоя Батьківщина, і тільки ми – українці в змозі збудувати сильну, незалежну державу»!

Вихователь гуртожитку ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»,

Кулієва-Корчинська С.М.




2019-03-27

Зі святом 8 Березня!

07 березня в ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» пройшов святковий захід до Дня 8 Березня. Цей день по вінця був наповнений весняним, сонячним теплом та ніжними барвами квітів.

Березень – перший місяць весни, це весна світла. Це не тільки відблиск крижинок і приліт перших птахів. Березень – це початок тепла, краси, кохання.  І тому не випадково перше свято весни – День жінок.

Сьогодні важко назвати хоча б одну сферу діяльності, де б не працювали жінки, як неможливо собі уявити будь-яку професію без чарівних посмішок, дбайливих рук і небайдужих жіночих сердець. Дуже важко жити без ласкавого маминого погляду і лагідних рук, які завжди втішать і заспокоять, без очей коханої жінки, які розуміють все, чим ти живеш, без голосу донечки, який дає наснагу і надію на майбутнє.

Учні нашого навчального закладу подарували для жіночої частини педагогічного колективу та дівчат незабутній святковий концерт, зачарувавши присутніх  пісенним виконанням, сучасними танцями, жартами, інсценівками та віршами. Яскраві учнівські виступи стали чудовим подарунком гарного настрою до свята. Своїми запальними танцями, піснями, вони вітали всіх жінок. У це прекрасне свято від усієї душі бажали любові, добра, успіхів.




2019-03-12

День відкритих дверей

Протягом багатьох років у ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище  «Моторобудівник» проходять Дні відкритих дверей. Сьогодні молодих людей турбує питання, як знайти справу свого життя, щоб почуватися задоволеним морально і  матеріально , щоб приносити найбільшу користь людям і державі. У кожного свої вимоги до майбутньої професії.

В Україні зростає машинобудівне виробництво і відповідно у роботодавців зростає зацікавленість у працівниках за такими професіями:

- верстатник широкого профілю; оператор верстатів з програмним керуванням;

- електрогазозварник; слюсар механоскладальних робіт;

- слюсар-складальник двигунів;

- контролер верстатних та слюсарних робіт;

- електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування; слюсар-ремонтник;

- токар;

- слюсар-інструментальник;

Всі ці професії можна опанувати  у нашому навчальному закладі. З його стін вийшло десятки тисяч висококваліфікованих спеціалістів, які працювали і працюють  на підприємстві «Мотор Січ». На день відкритих дверей 28 лютого до нас завітали учні шкіл Шевченківського та Заводського районів, а також учні шкіл області.

У даний час в училищі навчається понад 400 учнів. Усі вони отримують стипендію, а ті, хто відмінно навчається та бере активну участь у громадському житті –  підвищену  і персональну.

Усім учням  надається безкоштовне право проживання у гуртожитку.

Та, крім навчання, кожний учень має можливість показати свої вміння та здібності в позаурочний час. В училищі працюють різні спортивні гуртки: футбол, баскетбол, настільний теніс, шашки. А спортсмени училища неодноразово успішно захищали честь на обласних змаганнях.

Випускники  ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище  «Моторобудівник», вступаючи у самостійне життя, не лише знають що таке праця, а й мають одну із улюблених професій. Учні можуть продовжувати навчання, адже училище співпрацює з багатьма вищими навчальними закладами, зокрема з Електротехнічним та Авіаційним коледжами.

Двері ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище  «Моторобудівник» завжди відкриті для всіх випускників шкіл.

Чекаємо Вас на навчання!

 




2019-03-12

Кохати – не для себе тільки жити

Цікаво та захоплююче пройшов День Святого Валентина у ДНЗ “ Запорізьке ВПУМ “.

Сцена була прикрашена квітами, червоними та рожевими серцями, повітряними кульками. Святкова атмосфера чекала на всіх присутніх в актовій залі.

Активні й талановиті учні нашого навчального закладу створили романтичний настрій та подарували чарівні поезії, танці і мелодійні пісні.

Кожен учасник та всі присутні переконалися в тому, що День закоханих – це свято чудес, яскравих вражень і кохання.

Будьте собою та цінуйте стосунки – і ви обов’язково зустрінете свою долю!

Бібліотекар Козловська А.М.




2019-02-19

Фестиваль запрошує друзів!

Святкова атмосфера панувала в великій залі Будинку культури моторобудівників в субботу, 2-го лютого. І це нас не дивує, адже почав свою  роботу 62-й Фестиваль Самодіяльної художньої творчості підрозділів АТ "МОТОР СіЧ". В цей день на  сцену БК ім.Т.Г. Шевченко вишли більш ніж 40 участників. Вище професійне   училище «Моторобудівник» також прийняло участь. За допомогою виконавців присутні в залі поринули у ті тяжкі  воєнні роки. Зі сцени лунали знайомі всім пісні які виконувалися в роки війни. А балада про медсестру  всіх розчулила до сліз. З кожним роком учні все краще готуються  до виступу. Ми хочемо виступати професійно по Моторовські.




2019-02-19

«Ціна чужої війни»

12.02.2019 року в актовій залі навчального закладу відбувся загально училищний виховний захід: «Ціна чужої війни» в рамках пам’яті воїнів-інтернаціоналістів.

На заході були присутні воїни-інтернаціоналісти, працівники нашого навчального закладу: Кириченко В.А. та Лопухов В.Р., які пройшли через Афганську війну, а зараз вчать підростаюче покоління бути відповідальними, чесними, мужніми, передають їм свій життєвий досвід та вчать любити України.

Організаторомі проведення заходу був класний керівник навчальної групи 5/18  Гринько Є.О. та учні груп:

5/18 – Алєєксєва А., Вітовська А., Істоміна Д., Холод Д.,

9/18 – Жадан К., Лачинов М.,

15/17 – Кашин К., Костенко Д.

Гринько Євгеній Олегович

класний керівник навчальної групи 5/18




2019-02-15