Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Facebook: @motorobudivnyk
Instagram: @motorostroitel
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

Зупинемо булінг разом!

13 лютого 2019 року межах правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» у Державному навчальному закладі «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник», представник Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області Бичкова Анна Олегівна та Голова Запорізькоої ради реформ Зубко Ігор Владиславович провели урок – «Стоп булінг». Доповідачі розповіли учням про види боулінгу, ознайомили присутніх з Законом України №8584 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії боулінгу (цькуванню)». Окрім того учням довели до відома, що боулінг відтепер карається штрафами або громадськими роботами.

Також, під час заходу учні відповідали на питання що вони знають про таке явище як булінг, чи зустрічалися з ним.

Крім того, до відома учнів було доведено, що причинами частих проявів агресії та цькування інших дітей можуть бути бажання звернути на себе увагу, мати авторитет серед однолітків; насильства у власній сім’ї; психологічна схильність до агресії, нездатність контролювати свій гнів; в окремих випадках – самозахист, побоювання стати жертвою булінгу з боку інших.

Наприкінці заходу, учні отримали буклети Міністерства юстиції України «Зупинимо булінг разом», з яких можна більш детально дізнатися, які види булінгу існують та як діяти у випадку, якщо вони стали свідком або жертвою булінгу.

Викладач Бальвас Б.В.
2019-02-15

22 січня День Соборності України!

Хай живе непоборний наш дух!
Геть від нього загарбницькі руки.
Хай росте і міцніє ланцюг
Вседержавної Злуки!
Г.Ульченко

22 січня 2019 року у Державному навчальному закладі «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» був проведений виховний захід приурочений до 100 річниці з дня проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки в єдину Україну. Ця  історична подія увійшла до національного календаря як велике державне свято – День Соборності України.

Під час цього заходу учні першого та другого курсів ознайомилися з історією виникнення свята Соборності. Дізналися про основні етапи розвитку української соборності, державотворчі пошуки українського народу та про принцип суверенітету, як визначальної основи державотворення. Вся інформація супроводжувалася відео та фото презентаціями.

Учні читали вірші про історичні події, слухали пісні про свою державу, наводили історичні факти. Також по закінченню заходу пройшла вікторина де діти давали відповіді на цікаві питання про Державні та народні символи України, її історію та визначних людей.

Метою заходу було  поглибити знання учнів про історію виникнення свята Соборності України, виховувати повагу до своєї Батьківщини, її історії та державних свят; патріотичні почуття та повагу до державної атрибутики.

викладач Терещенко Я.Ю.
2019-01-23

Святкуємо новорічні свята

Календарний період з кінця грудня до середини січня багатий на новорічні свята: День Святого Миколая, Новій Рік, Різдвяні свята, старий Новий Рік. Першокурсники ДНЗ «Запорізьке ВПУМ», які навчаються за професією «Верстатник широкого профілю, оператор верстатів з ПК» вирішили об’єднати та відсвяткувати всі свята разом. Вони накрили стіл із солодощами і запросили класного керівника та майстра виробничого навчання.

Про кожне свято згадувалось окремо:  учнів з екрану вітав святий Миколай, Дід Мороз та Снігуронька.

Які ж свята без веселощів та цікавих конкурсів? Учні із задоволенням приймали в них участь та отримували різноманітні призи. А наш Дід Мороз (його чудово зіграв майстер групи Козачков О.І.) приніс кожному учню солодку мандаринку.

Закінчився перший в житті наших першокурсників семестр навчання в нашому навчальному закладі. Пройде ще декілька днів і розпочнуться зимові канікули. Хай вони будуть для всіх учнів нашого училища веселими та щасливими, а Новий рік принесе радість, здоров’я, благополуччя та мир у їхні оселі!

Захаренко Г.С.

класний керівник гр. 13/18
2018-12-22

Беремо участь у благодійній акції

Новорічні свята - це пора чудес, сюрпризів та подарунків, а дива потрібні усюди. Особливо гостро нашої підтримки потребують люди, які в цей складний час захищають нас з вами та нашу Батьківщину. Тому, усі учні нашого училища із задоволенням взяли участь у благодійній акції «День Святого Миколая, новорічний подарунок для бійця».

Спільними зусиллями ми зібрали більше 40кг цукерок та печива, шкарпеток та вологих серветок та передали наші подарунки представникам Волонтерського комітету при Запорізькій облдержадміністрації, які в найкоротші терміни доставлять ці святкові подарунки бійцям. Але найкращим подарунком для наших воїнів стануть листи з теплими побажаннями та словами підтримки, які написали від щирого серця наші учні.

Дякуємо усім за участь в акції, за ваші добрі серця та небайдужість.

Соціальний педагог

Полянська К.
2018-12-22

Святий Миколай для дітей

19 грудня учні нашого училища відвідали «Запорізький обласний центр молоді», отримали вітання зі святом та стали глядачами концерту, присвяченого дню Святого Миколая для обдарованих учнів, дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Концерт був підготовлений науково-методичним центром професійно-технічної освіти у Запорізькій області за участю самих учнів закладів професійно-технічної освіти. Святковий настрій підтримували запальні танці, чарівні костюми юних артистів та веселі пісні. Найактивніші учні та творчі колективи були відзначені грамотами. По завершенню концерту усі присутні були запрошені взяти участь в урочистому відкритті новорічної ялинки на площі Фестивальній.

Соціальний педагог,

Полянська К.
2018-12-20

Великий острів знань

18 грудня 2018р. у Запорізькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №77 відбулась пізнавальна розважальна гра-квест «Великий острів знань». Для проведення гри були запрошені гості: ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» Моторобудівник», музична школа № 7 та Запорізький центр первинної професійної підготовки «Академія поліції» ДДУВС на чолі з його керівником Назаренко М.М.

В грі були задіяні всі учні школи: від самих маленьких (1-4класи) до старшокласників (5-11класи). Для виконання ігрових завдань учні проходили чергу станцій: Умілі ручки, Музична, Інформатика, SMILE-станція, Народознавство, Червоні прапори, Ерудит, Еврика, Дослідники.

ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» Моторобудівник» представляло станцію «Світ робітничих професій». Педпрацівники училища: керівник гуртка Сичевська Л.М., викладач Захаренко Г.С., майстер в/н
Валюх Т.І. разом з учнями Попович О., Добрянською О., Іванцовою Л., Проскуровим О., Бойко Д. та Лачиновим М., підготували необхідні наочні матеріали, які розкривають зміст професій верстатника широкого профілю, токаря, слюсаря-інструментальника, слюсаря – складальника, електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування, електрогазозварника.

Учням школи було запропоновано перегляд презентації про основні професії, яким навчають в нашому училищі та виконання творчих завдань: розгадування кросвордів, тестів, філвордів, ребусів. На станції «Світ робітничих професій» кожен клас отримав від адміністрації училища грамоту за винахідливість та кмітливість.

За активну участь, допомогу в організації та проведені інтелектуальної розважальної гри-квесту директор Запорізькій загальноосвітній школи І-ІІІ ступенів №77 Колотова Т.Є. передала керівництву училища грамоту.

викладач спецтехнології ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник»,

Захаренко Г.С.
2018-12-20

27 річниці створення Збройних Сил України

06.12.2018 року у « Запорізькому ВПУМ» було проведено військово-спортивний захід, присвячений святкуванню 27 річниці створення Збройних Сил України. В ньому приймало участь дві команди по 10 чоловік в кожній команді- «Допризовники» та «Призовники», хлопці та дівчата 1-4 курсів.

В змаганнях було проведено наступні види змагань:

  • cтройова підготовка (стройові прийоми зі зброєю);
  • розкладання, складання автомата АК-47;
  • одягання ЗВЗК;
  • штовхання гір;
  • комплексно - силова вправа, армреслінг;
  • військово - історична вікторина на теми «Знання історії України», «Правила та звичаї Запорізьких козаків», «Знання структури та озброєння Збройних Сил України», «Військові звання Збройних Сил України».

Всі учасники змагань проявили максимальну зацікавленість та старанність, але перемагає сильніший, тому переможцем була визначена команда «Допризовників». Учнів, презерів в особистих видах змагань та команду переможців завітав, та нагородив грамотами голова судейської колегії змагань - старший майстер Підлужний Андрій Сергійович. Захід,організований викладачем предмету «Захист Вітчизни», полковником запасу, учасником бойових дій, Лопуховим В.Р. було проведено на високому морально-патріотичному рівні. Усі глядачі змагань були дуже задоволені, тому підтвердження - бурхливі оплески по закінченню заходу.
2018-12-10

Цікава гра, яка збереже тобі життя

Напередодні Всесвітнього дня боротьби зі СНІД учні училища мали змогу в ігровій формі пригадати свої знання з питань профілактики та допомоги ВІЛ-позитивним людям і поповнити свої знання новим матеріалом.

Тренінг «Маршрут безпеки» провели викладач біології та хімії Мороз О.В. та соціальний педагог Полянська К.Д.

У ході тренінгу учнями було виявлено шляхи передачі ВІЛ та засоби запобігання небажаної вагітності, ІПСШ та ВІЛ, обговорено складності життя ВІЛ-позитивної людини та важливість і необхідність підтримки оточуючих. Усі активно брали участь у виконанні завдань та з задоволенням відповідали на питання вікторини. Під час дискусії учнями було зроблено висновок, що боротися необхідно з необізнаністю людей у питаннях стосовно ВІЛ, а не з людьми.

Викладач Мороз О.В.

Соціальний педагог Полянська К.Д.
2018-11-29

Вшанування пам'яті жертв голодомору

23.11.2018 у ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» був проведений загально училищний виховний захід, присвячений пам’яті жертв Голодомору 32-33 років.

Після страшної трагедії минуло 85 років, але біль за свій постраждалий народ з кожним роком стає все більша і більша. Скільки померло від голоду та не народилось наших земляків, внаслідок нелюдської політики сталінського режиму!

В заході приймали участь першокурсники, які навчаються за професією «Верстатник широкого профілю; оператор верстатів з програмним керуванням». Вони не могли утримати своїх сліз, коли розповідали про трагічну історію наших співвітчизників. Це - наша спільна біль, наша трагедія!

Впродовж виховного заходу на екрані демонструвались кадри кінохроніки. Хвилиною мовчання всі присутні на заході вшанували пам'ять жертв голодомору 1932-1933 років.

Сподіваємось, що виховний захід допоможе нашим учням викликати співчуття до людського горя та зберегти у своїй пам’яті історію нашого народу.

24 листопада у кожному вікні українці всього світу запалять свічки пам’яті, вшановуючи всіх тих, хто загинув у ті страшні роки.

Захаренко Г.С.,

класний керівник  ДНЗ «ЗВПУМ»

 

 
2018-11-26

Живи і працюй в Україні!

8 та 9 листопада у виставковому центрі «Козак Палац» за ініціативи Запорізького обласного центру зайнятості, підтримки Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації проходила спеціалізована виставка «Ярмарок Освіти - 2018» в рамках інформаційно просвітницького заходу «Живи і працюй в Україні!». В якій приймав участь і наш навчальний заклад. Працівники училища та учні розповідали відвідувачам заходу – школярам, про наш навчальний заклад, про професії які вони можуть у нас опанувати.

Керівник гуртка

Людмила Сичевська
2018-11-16