Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Facebook: @motorobudivnyk
Instagram: @motorostroitel
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

Квест-гра «Світ робітничих професій»

14 листопада 2018 року в навчальному закладі було  проведено квест-гру «Світ робітничих професій».

Для участі в грі були запрошені команди шкіл №42,60, та 77.

Розпочався захід з теплих та щирих слів директора училища Базя О.С.. Олександр Станіславович ознайомив присутніх з історією і традиціями училища, розповів про тісну співпрацю навчального закладу з соціальним партнером АТ «Мотор Січ», побажав командам цікавої подорожі та перемоги. З словами привітання до команд звернулась спеціаліст Шевченківського центру зайнятості Науменко К.П. яка наголосила на необхідності серйозного і відповідального ставлення до вибору майбутньої професії, аналізу її затребуваності на ринку праці. Ксенія Павлівна побажала учням зробити вірний вибір майбутньої професії, яка б у майбутньому приносила їм задоволення і натхнення.

На початку гри команди презентували себе. З креативністю та театральним мистецтвом.

Школярі взяли участь в цікавій і захоплюючій подорожі в світ робітничих професій машинобудівного профілю. Світ цей незвичайний, його немає на картах, але кожен з них його відвідав.

Учні подорожували по станціях, приймали участь в конкурсах, виконували різноманітні завдання, дізнавалися багато нового про світ професій.

Станції, які відвідали учні, так і називались: "ЕЛЕКТРОГАЗОЗВАРНИК", "ВЕРСТАТНИК", "СЛЮСАР", "КОНТРОЛЕР", "ЕЛЕКТРИК" та «КРАЩИЙ КАПІТАН». Подорожуючи по станціях, команди дізнавались про зміст діяльності, засоби, предмет, умови праці представників різних професій. Кожна команда отримала маршрутний лист своєї подорожі, де були позначені станції, які їм необхідно було пройти в певній послідовності. Пройшовши всі станції, команди повернулися, в методичний кабінет де за чашкою ароматного чаю чекали результати битви капітанів та підведення підсумків гри.

За підсумками балів на усіх станціях почесне І - місце посіла команда школи №42, ІІ - місце команда школи №60 і ІІІ - місце команда школи №77. Командам вручили чудові солодкі подарунки, а центр зайнятості нагородив учасників почесними грамотами.

Ми впевнені що інформація про робітничі професії машинобудівного профілю, яку отримали учні, допоможе їм зробити вірний вибір своєї майбутньої професії, яка буде приносити їм радість на натхнення.

Керівник гуртка

Сичевська Л.М.
2018-11-15

Світ робітничих професій для учнів 9-11 класів

11 жовтня Державний навчальний заклад «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» прийняло участь у заході, який провів Василівський центр зайнятості «Випускник 2019».

Цей захід проходив в Дніпрорудненьському Будинку культури «Гірник» для учнів міських шкіл. Представники нашого училища ознайомили учнів з професіями, які вони можуть отримати в нашому училищі.

Завдяки яскравим буклетам та об’явам, випускники зацікавилися інформацією для обрання своєї майбутньої професії.

керівник гуртка Сичевська Л.М.

 
2018-10-24

Ознайомлення учнів з вибором майбутньої професії

10 жовтня Державний навчальний заклад «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» прийняло участь у заході, який провів Михайлівський центр зайнятості «Випускник 2019». Дійство проходило в Михайлівському будинку культури для учнів шкіл району. В ньому прийняло участь багато різних навчальних закладів Запорізької області, але світ робітничих професій представило тільки наше училище. Учні були дуже зацікавлені та отримали багато інформації для обрання своєї майбутньої професії.

керівник гуртка Сичевська Л.М.

 

 
2018-10-24

Чарівна студентська подорож у чарівний світ театральних софітів

Театр – це особливий вид мистецтва, який духовно збагачує людину, допомагає глибше пізнати красу навколишнього світу.

Привернути дітей до театрального мистецтва, виховати й зберегти природну сутність особистості дитини, її індивідуальність, вплинути на розвиток її духовно-естетичних якостей – таке завдання поставили перед собою вихователі гуртожитку Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник».

23 жовтня 2018 року в Драматичному театрі ім.Магара, на виставі «Чарівна ніч» за мотивами твору Миколи Гоголя, відбулося перше знайомство з театральним світом першокурсників нашого навчального закладу. Діти з захопленням спостерігали за класичною виставою, яка доречно і несподівано переплелася з сучасністю. Професійну гру акторів доповнював хореографічний колектив театру. А жива музика, у виконанні симфонічного оркестру додавала більшої яскравості і чарівності головним героям та солістам театру ім.Магара – Світлані Ремженій та Олександру Блінову.

Подорож до театру була не тільки цікавою, але і комфортною та зручною на комфортабельному автобусі. Цим завдячуємо нашому головному помічнику та другу АТ «Мотор Січ», який систематично підтримує наш навчальний заклад. Окрема подяка президенту «Мотор Січ» В’ячеславу Олександровичу Богуслаєву за безкоштовну можливість приїхати вчасно до театру!

Чарівна подорож учнів ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» до театру ім.Магара стала поштовхом до формування високих моральних цінностей у серці та думках кожного юного глядача!

Вихователь гуртожитку ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»,

Кулієва-Корчинська С.М.

та Керівник фізичного виховання Озмітель О.О.

 

 
2018-10-24

«Козацькому роду нема переводу»

12 жовтня 2018 року у ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» було проведено захід присвячений Дню захисника України. Цей захід символізує нерозривний зв'язок усіх поколінь,невмирущість героїчних традицій нашого народу.

Свято підготували та провели майстер в/н Бездєнєжних Л.В.та учні груп 3/16,5/18,8/17, 15/17.

В програмі заходу звучали урочисті привітання всім працівникам ,які приймали участь у військових діях,пісні та вірші патріотичної тематики.

Особливо вразив присутніх на святі показовий виступ учениці групи 3/16 Грошевої Яни-розбірка АК-74 із зав’язаними очима та стройова підготовка учнів групи 15/17 під керівництвом викладача предмета «Захист Вітчизни» Лопухова В.Р.

В нашому навчальному закладі готують не тільки кваліфікованих робітників, а й справжніх захисників України!

 

 

 
2018-10-19

Щорічні обласні змагання «Призовник-2018»

11 жовтня на базі військової частини А1978 м.Запоріжжя, на передодні свята «Дня Захисника України», були проведені щорічні обласні змагання «Призовник-2018».В змаганнях приняло участь 17 команд, а саме, трудова та студентська молодь Запорізької області. Нашу команду представляли учні училища: Кравецький Арсен (голова команди), Романенко Анатолій, Кривенченко Владислав, Рябко Андрій, Лінік Ілля, Компанієць Владлен, Шачко Олексій, Даниленко Дмитро, Ольховий Микола та єдина дівчина на змаганнях Грошева Яна.

Вони змагались у восьми видах:огляд строю та пісні,спеціалізована естафета,підтягування на перекладені в бронежилеті вагою12кг,розбірка-збірка АК-74, одягання засобів захисту дихання (ПЦ-5), стрільба з АК-74 в електронному тирі військової частини, надання першої медичної допомоги в умовах наближених до бойових, комплексна естафета.

Наші майбутні призовники приклали максимум зусиль, щоб бути кращими, але їм трохи не вистачило досвіду. Ми були єдині серед молоді ПТНЗ міста Запоріжжя. Сподіваємося, що в наступних змаганнях наші учні будуть кращими, бо вони того варті.

Викладач предмету «Захист Вітчизни»

п-к запасу В. Р. Лопухов

 

 

 

 

 
2018-10-16

Зустріч з ветеранами

Напередодні 75-річниці визволення Запоріжжя від німецько-фашистських загарбників у Державному навчальному закладі «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» відбулася традиційна зустріч учнів з ветеранами, колишніми випускниками училища, яких залишилось так мало, але їх розповіді про ті буремні часи хвилюють душі кожного з нас.

Серед запрошених був випускник РУ2  Репешко Володимир Володимирович, ветеран Великої вітчизняної війни, учасник бойових дій. Йому було 15, коли війна прийшла у Запоріжжя. Він був розвідником і зв’язковим у партизанському загоні, який підпільно діяв в окупованому Запоріжжі. Юнак на власні очі бачив як увійшли німці у Запоріжжя, як евакуювали заводи, як гинули під кулями вчорашні школярі, захищаючи місто від ворога.

Герої не вмирають. Вони сьогодні кличуть уперед. Дякуємо вам, віддавшим своє життя в ім’я рідної Вітчизни!

 

 

 
2018-10-10

День працівників освіти

Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. У перший тиждень жовтня країна урочисто відзначає День працівників освіти, день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців та педагогів.

Відбулося таке свято і в ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник». В актовій залі зібрався весь педагогічний колектив, а учні підготували, незвичайне привітання - інтегрований урок.

Тема уроку: «Учитель – людина, яка може робити важкі речі легкими»

Мета: донести до свідомості учителя те, що він Учитель з великої літери; продовжувати розвивати терпіння й уміння правильного відпочинку.

На розсуд глядача були представлені чудові концертні номери й привітання, веселі сценки з учнівського життя. Особливо хотілось би відзначити приємне привітання директора та нагородження грамотами працівників училища.

Учні групи 15/17 представили фільм «Цікаві моменти життя в училищі», група 13/18 подарували всім педагогам, майстрам та вихователям невеличкі презенти на згадку. Дівчата-першокурсниці порадували своїми чарівними піснями.

Чудовий настрій і заряд енергії отримали працівники училища від сяючих очей учнів, від їхніх посмішок.

Хочемо побажати всім працівникам освіти

Щастя і здоров’я міцного!

Учнів вдячних!

Чистих світанків,

Сонячних ранків!

Промінь сонця

в кожне віконце!

Ніжної ласки,

Душевної казки,

Щастя без ліку

І довгого віку!

 

Бальвас Б.В.

Класний керівник групи 15/17
2018-10-09

Україна починається з тебе…

Ми - вільні люди!

Ми, неначе, квіти…

Такими ліричними рядками вперше зустріла Актова зала Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник»  учнів перших курсів та їх батьків на тематичному національно-патріотичному заході «Україна починається з тебе».

Обдаровані, талановиті учні II, III та IV курсів дарували першокурсникам щирі українські пісні, сучасний та пустотливий танок на мотиви народної музики «Підманула, підвела».

Ведучі Іванцова Лілія та Ширіпа Ігор нагадали історичні події, які трапилися за 27 років Незалежності України. Глядачі разом з артистами знову переживали ту біль, яку і до цього часу переживають українці, а саме Євромайдан, воєнні дії на Сході України тощо

Не промайнули і гарну, для українського народу новину – ухвалення рішення Ради Європейського Союзу про безвізовий режим України з ЄС. Прозвучав гімн Європейського Союзу – ода «До радості» з 9 симфонії Бетховена.

Україна – це моя Вітчизна,

Це мій рідний край, моя земля,

Тільки тут так світить сонце променисто

І так тепло усміхається зоря!

Щирі рядки прозвучали наприкінці заходу «Україна починається з тебе», а в усіх куточках Актової зали «ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» та в серці кожного присутнього патріота лунала фінальна українська, красива пісня «Україна» у виконанні всіх учасників!

Вихователі ДНЗ «Запорізьке «ВПУМ»

Кулієва-Корчинська С.М., Литвиненко І.І.

 
2018-09-04

День Знань

Сьогодні в Україні розпочався новий навчальний рік. З цієї нагоди відбулися урочистості і Державному навчальному закладі «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник».

На свято завітали депутат Запорізької міської ради, директор страхової компанії «Мотор-Гарант» Тишечко Віталій Володимирович та методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізький області Осіна Наталя Анатоліївна.

Гості та адміністрація ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» привітали всіх присутніх з початком нового навчального року та побажали учням, батькам та педагогам міцного здоров'я, нових досягнень у навчанні та праці, старанності, відвертого прагнення до нових знань, щастя і благополуччя, мирного неба над головою і впевненості у завтрашньому дні.

Після святкових урочистостей, з метою виховання почуття патріотизму та формування активної життєвої позиції було проведено перший урок на тему «Українці серед інших європейських націй»

 

 

 

 

 
2018-09-03