Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Facebook: @motorobudivnyk
Instagram: @motorostroitel
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

Спортивне свято учнівської молоді

14.06.2018 на базі відпочинку "Меридіан" АТ "Мотор Січ" відбулися змагання з міні-футболу та волейболу серед учнів нашого училища, «ЗМВПУ», та студентів  «ЗГЕК ЗДІА» і «ЗЕТК ЗНТУ».

Ця спортивна подія стала приємною традицією і учні нашого навчального закладу із задоволенням приймають у ній участь! Спортсмени ДНЗ «Запорізьке вище училище «Моторобудівник» розуміли, що саме вони є господарями цих змагань і повинні довести свою майстерність на ігрових майданчиках! Результат не змусив себе довго чекати. Наша команда виклалась на 100 % та здобула перші місця у змаганнях з міні-футболу та волейболу і в котрий раз довела, що моторобудівники – найкращі!

До складу команди входили:

Самойлов Іван; група 3/16

Попович Олександра; група 4/15

Черевко Ростислав; група 4 /15

Погорілець Костянтин; група 8/17

Гнідко Андрій; група 8/17

Вієнко Олексій;  група 10/16

Шиян Максим; група 12/17

Новгородський Євген; група 15/17

Устинов Ярослав; група 15/17

Корченков Денис; група 15/17

 

Вітаємо наших чемпіонів!

 

Викладач фізичної культури Озмітель О.О.

  
2018-06-23

За технічними новинами – на промислову виставку

З 22.05. по 24.05.2018 у Запоріжжі на території виставкового комплексу «Козак-Палац» проходить 25-а спеціалізована виставка «Машинобудування. Металургія». Тут представлені розробки та новинки в сфері машинобудування, металургії, ливарного виробництва, енергетики, автоматизації, IT-рішень. Учні ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» прийняли участь у роботі виставки та наочно розглянули  представлені експонати.

Екскурсію до сучасної промислової виставки можна розглядати як незвичайний процес навчання, в ході якого учні мають можливість знайомитись з новим обладнанням, інструментами та сучасними машинобудівними матеріалами. У наших учнів була чудова нагода отримати відповіді на свої запитання від самих учасників виставки: інженерно - технічних робітників сучасного виробництва та в буквальному значенні своїми руками доторкнутись до зразків вироблюваної продукції.

Разом з учнями ми безкоштовно придбати велику кількість інформаційної літератури: журналів, каталогів, міні-довідників, брошур та ін. Ці матеріали доповнять нашу постійно діючу виставку у кабінеті спецтехнології «Новітні матеріали в сучасному машинобудуванні».

Захаренко Г.С.,

викладач спецтехнології ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»

 

 
2018-05-24

Пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу

18 травня 2018 року, у 74-у річницю початку депортації кримських татар викладачем історії Кириченком В.А. для учнів нашого навчального закладу було проведено урок пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу. Віктор Анатолійович розповів про події тих далеких травневих днів 1944 р., які кардинально змінили життя багатьох поколінь кримських татар. Учні переглянули документальний фільм про ті жахливі події депортації.

голова учнівського самоврядування,

Попович Олександра

 
2018-05-18

СВЯТО ТУРИЗМУ

Свято туризму можуть відзначати не тільки люди, чий стиль життя пов'язаний з мандрівками та рюкзаком. Турист - це людина, яка прагне до знань. Навіть звичайний виїзд на природу, в далечінь від буденної метушні, для багатьох людей може стати туристичною подорожжю.

В нашому місті є чудова можливість пізнати свій рідний край, придбати нових вірних друзів, перевірити свої можливості в походах та екскурсіях. Це - комунального закладу «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради», який 15.05.2018 в приміщенні концертного залу ім. М.І. Глинки святкував своє 70-річчя. Ювілярів привітали представники Запорізької облдержадміністрації, Департаменту освіти та інших суспільних організації міста та області.

У своїх вітаннях вони дякували адміністрації КЗ "Центр туризму" ЗОР за широку пропаганду у розвитку дитячого туризму, за організацію різноманітних експедицій по місцям Запорізького краю та України, які мають історичне значення.

На урочистому святі були присутніми і учні ДНЗ «Запорізьке ВПУМ». Святкова обстановка починалась з входу в Запорізьку обласну філармонію: нас радо зустрічали адміністратори концертного залу ім. М.І. Глинки, а на другому поверсі всіх гостей пригощали кавою, чаєм, цукерками та печивом.

Серед численних подарунків, які отримав комунального закладу «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради», був святковий концерт, підготовлений провідними  артистами філармонії. Під впливом побаченого ми разом з учнями здійснили пішу прогулянку до Запорізького річкового порту.

Враження від урочистостей надовго залишаться в пам’яті наших учнів.

педпрацівники ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»,

Захаренко Г.С., Кулієва – Корчинська С.М.

 

  

 
2018-05-16

СНІД: подумай про майбутнє-обери життя!

11.05.2018 року представники Червого Хреста Батрак Костянтин та Рітова Вікторія провели з учнями навчального закладу бесіду на тему «Не дай Сніду шанс». Метою заходу було надати інформаційну підтримку в питаннях здорового способу життя, об’єктивну інформацію про Віл і СНІД, сформувати практичні навички поведінки в ситуаціях ризику, виробити толерантне ставлення до ВІЛ-інфікованих.

Заступник директора з НВР

Л.М.Савінська

 

 
2018-05-11

Ми пам'ятаємо подвиг дідів..

З метою національно-патріотичного, духовного виховання, студенти гуртожитку "ДНЗ "Запорізьке вище професійне училище "Моторобудівник" разом з вихователем прийняли участь в урочистому мітингу присвяченому, дню Пам'яті та Примирення та  дню Перемоги у Другій світовій війні.

9 травня учні поклали квіти до меморіалу загиблим воїнам, віддали шану та повагу героям, які загинули захищаючи свою Батьківщину.

Дуже приємно було чути від учнів слова вдячності та поздоровлення зі святом всіх ветеранів, яких зустрічали на мітингу. 

На обличчях дітей були і посмішки, і сум, коли у святковому концерті лунали пісні воєнних років. А тематичний танок "Пам'ять" у виконанні маленьких артистів торкнувся самої душі учнів нашого навчального закладу.

Ми виховуємо гідну молодь, яка буде намагатися побудувати світле майбутнє, не забуваючи тих страшних 1939-1945 р.р., які довелося пережити нашим дідам та прадідам.

Молодь пам'ятає подвиг дідів...

Вихователь гуртожитку ДНЗ " Запорізьке ВПУМ",

Кулієва-Корчинська С.М.

 

 
2018-05-11

Інтернет-олімпіада – сучасний інструмент використання ІКТ в освітньому процесі

Освітній проект «На Урок» ініціював проведення І Всеукраїнської учнівської олімпіади.

І з 09.04 – 29.04.2018р. відбулися змагання між учнями усієї країни з різних предметів. Головною метою цієї Інтернет-олімпіади було створення оптимальних мотиваційних умов для вивчення відповідної предметної дисципліни усіма учнями з будь-яким рівнем знань.

29 учнів нашого училища прийняли участь в інтернет-олімпіаді з математики. Використовуючи комп’ютери, смартфони і планшети учні мали змогу виконати різнотипні, інтерактивні та цікаві завдання  різної складності  у зручний час; позмагатися з однолітками з усієї країни, отримати миттєвий результат і яскраві нагороди.  Кожен без винятку учень зміг проявити себе у цьому інтернет-форматі. Результати олімпіади: 2 переможці І Всеукраїнської інтернет-олімпіади / Ходак Данило – диплом І ступеня всеукраїнського рівня і Васильєв Валентин – диплом ІІІ ступеня/. Обидва переможця – учні групи №6/16. Інші учні училища отримали сертифікати учасників. Активну участь у олімпіаді прийняли групи: №6/16, №3/16, №10/16.

Восени 2018р на освітньому порталі «На Урок» буде нова сесія олімпіад і я сподіваюсь, що вже більша кількість учнів нашого училища спробують свої сили у цих перегонах. Це чудова можливість для використання даного формату як тренувального майданчика для підготовки до ЗНО.

викладач математики ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»,

Л.В. Мілочкіна
2018-05-11

МИ ХОЧЕМО БЕЗ ВОЄН ЖИТИ, ХАЙ БУДЕ МИР НА ВСІЙ ЗЕМЛІ!

Наближаються великі свята – День пам’яті та примирення і 73 річниця Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! День Перемоги - був завітною мрією наших батьків, дідів і прадідів, великою надією, заради якої вони жили, воювали і вмирали.

9 Травня - найважливіше свято, яке з розмахом відзначається в масштабах країни. Традиційно до Дня Перемоги прикрашають вулиці населених пунктів, в парках і вздовж доріг розвішують святкові плакати і транспаранти. Кожен громадянин, який бажає віддати шану пам'яті, повинен внести свою частку в день вшанування пам’яті полеглим за свободу і мирне життя.

Ось і учні ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» підготували невеличку виставу  «Життя та любов сплелись воєдино». Головними героями вистави були двоє закоханих людей, які пронесли своє кохання через довгі роки війни. Багато чого вони побачили на дорогах війни: загибель однополчан, спалені міста й села, горе і страх дітей, яких осиротила війна. Учасники вистави, згідно сценарію, танцювали і співали, писали листи до своїх матерів і коханих.

Під кінець вистави пролунала сучасна українська пісня «Як у нас на Україні», яку виконували всі учасники заходу.

Із словами подяки за чудову виставу виступив директор училища Базь Олександр Станіславович. Він поздоровив усіх присутніх з наступаючими святами, побажав нашій учнівській молоді ніколи не знати страждань та жахів війни.

У наші дні необхідне створення умов для виховання у підростаючого покоління духовності, патріотизму, шанобливого ставлення до старших, до ветеранів - учасників Другої світової війни. Свято, яке організували вихователь гуртожитку Кулієва – Корчинська С.М. та викладач Захаренко Г.С. яскраво продемонструвало значущість у вихованні моральних якостей в учнів училища. Так, учні, наче заворожені,  на одному подиху переглядали дійство на сцені, переживали за головних учасників події, плакали від страшних документальних кадрів на екрані.

Хай вам щастить, діти! Нехай над вашими головами ніколи не пролунають ворожі постріли, а завжди буде мирне небо із сяючим сонцем.

педпрацівники ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»,

Кулієва – Корчинська С.М., Захаренко Г.С.

 

 

 

 
2018-05-07

Пам'ять Чорнобиля стукає у наші скроні

Теплої весняної ночі з 25 на 26 квітня 1986 року світ опинився на грані ядерної катастрофи: вибухнув четвертий реактор Чорнобильської АЕС. Тільки завдяки нелюдським зусиллям, мужності та жертовності персоналу станції, пожежних вдалося уникнути масштабної трагедії – за майже п’ять годин пожежа була ліквідована. Ніхто не здригнувся, не відступив перед неймовірною небезпекою.

Чорнобильська катастрофа розцінюється як найбільша за всю історію ядерної енергетики як за кількістю потерпілих від її наслідків, так і за економічними збитками. Вона сталася на території СРСР, але з розпадом Союзу головний біль від проблемного об’єкта дістався Україні. Заростають бур’янами опромінені села, вони порожні, мертві. Дичавіє земля. Вона тяжко уражена невидимою чорною хворобою: 20 % території України радіаційно забруднено.

Чорнобиль атомний зникне, мабуть, після того, як ми втратимо у собі Чорнобиль духовний. А поки що це мука і трагедія, це подвиг і безсилля, це пам'ять і наш нестерпний біль.

Про це і не тільки говорили зі сцени учні навчальної групи 4/15, силами яких 26 квітня 2018 року, у день 32-ї річниці Чорнобильської трагедії, був проведений виховний захід-реквієм “Чорнобиль. Трагедія… Біль… Пам'ять…” Учасники заходу переглянули повні героїзму та мужності кадри порятунку четвертого енергоблоку Чорнобильської АЕС, вшанували пам'ять тих, хто відійшов у вічність внаслідок Чорнобильської біди. Учасники заходу закликали молодь берегти пам'ять про Чорнобиль та зберігати Землю від подібних трагедій заради майбутніх поколінь.

учениця групи 4/15, 

Попович Олександра

 
2018-05-02

Der Tag der Arbeit

На 1 Травня в Німеччині на центральній площі громади виставляється барвисто прикрашене дерево - Maibaum, що доходить часом до 25 метрів у висоту, яке представляє собою символ родючості і нового життя.

Цікавим є звичай, в якому йде пошук сміливців - Maibaumkraxeln, які в майже оголеному вигляді повинні забратися по гладкому стовбуру до верхівки дерева з розташованим там вінком. У вінку зазвичай знаходяться дрібні подарунки, кола з ковбасою, цукерки та інші дрібниці. Але не в подарунках справа, а в тому, що тільки справжні сміливці і спритні хлопці зможуть дістатися до верхівки і зібрати їх. Ті хто це зміг зробити будуть весь рік шанованими людьми.

Відкриту ніч – Freinacht, традиційно в ніч з 30 квітня на 1 травня, молодь проводить на вулиці і влаштовує усілякі підступи. Наприклад одним з улюблених приколів є: обгорнути машину туалетним папером, забризкати дорожні знаки або навіть дверні ручки будинків за допомогою піни для гоління. Походження традиції відноситься до пізніших часів, коли в Німеччині призив до армії починався на 1 Травня. І цим самим молоді хлопці намагалися себе трохи розважити і залишити пам'ять про себе, перш ніж вони на довгий час покинуть рідні місця.

Зі святом!

Викладач німецької мови

Гаркуша Ю.Ю.

 
2018-05-02