Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

Співочі таланти!

29 березня 2017 року учениця нашого навчального закладу Зайцева Альона прийняля участь у обласному фестивалі української пісні «Ти будеш жити вічно, Україно», серед учнів професійно-технічних навчальних закладів.

Альона виступала у номінації «Українська сучасна естрадна пісні». У виконання чудової пісні «Молода вовчиця» вона вклала усю душу.

За чудову презентацію свого навчального закладу Альона отримали грамоту від Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації.
2017-03-30Театр – це найкоротший та продуктивний шлях до формування соціальної моделі поведінки, до формування емоційного інтелекту і розвитку людської індивідуальності

Навряд знайдеться хоча б одна людина, яка за своє життя ні разу не поринула у світ театральних декорацій, костюмів та софітів. А якщо ця перша зустріч сталася в студентські роки, то це обов’язково стане вагомою сходинкою до формування та розвитку культурної, вихованої, розумної особистості.

Вихователі гуртожитку ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» Кулієва-Корчинська С.М. та Шпак І.І. вирішили відкрити двері перед своїми студентами у прекрасний, чарівний світ театру ім..Магара , бо саме театр володіє дивовижними здібностями впливати на психіку, та формування світогляду підлітків. 27 березня усі театрали святкували своє професійне свято Міжнародний день Театру, тому одразу ж після свята мистецтва ми дружньо відправилися знайомитися з цим багатим дивовижним світом за допомогою вистави «Одруження» за мотивами твору Миколи Васильовича Гоголя.

На протязі двох годин діти на одному подиху зачаровано спостерігали за головними героями та професійною грою акторів. А наприкінці вистави ділилися своїми враженнями та думками. І як приємно було вихователям почути, що їх крок до знайомства студентів в театром був недаремний, і вже на другий день учні готові знов і знов відкривати двері своєї душі до прекрасного світу мистецтва!

 

 
2017-03-30День відкритих дверей у Державному навчальному закладі «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник»

Якщо театр починається з вішалки, то навчальний заклад - з дня відкритих дверей. Саме після цієї події більшість абітурієнтів приймають остаточне рішення: вступати чи ні до навчального закладу. Невдовзі відлунають шкільні дзвоники і випускникам потрібно буде переходити на новий етап свого життя – здобувати фахову освіту. Сьогодні багато молодих людей турбує питання, як знайти справу свого життя, щоб почуватися задоволеним морально і матеріально, щоб приносити найбільшу користь людям і державі. У кожного свої вимоги до майбутньої професії.

18 березня 2017 року в навчальному закладі відбувся День відкритих дверей. Училище гостинно відкрило двері для учнів шкіл міста Запоріжжя та області.

У фойє гостей зустрічали учні, які проводили гостей до святково прикрашеного актового залу. Як заведено, на початку знайомства, був продемонстрований документальний фільм про життя училища, після чого перед присутніми виступила агітбригада професійного спрямування, учні першого курсу презентували свої професії, та показували чудові номери художньої самодіяльності.

З вітальним словом виступив виконуючий обов’язки директора училища Базь О.С. який подякував всім гостям і присутнім за виявлений інтерес до училища, зробив короткий екскурс сьогоденням навчального закладу та поділився планами на майбутнє.

Почесним гостем на заході був заступник начальника управління кадрами АТ «Мотор Січ», депутат міської ради Тишечко Віталій Володимирович, який розповів про тісну, багаторічну та плідну співпрацю з училищем, підкреслив необхідність підприємства та держави в робітничих кадрах.

По закінченню концертної програми, майбутнім абітурієнтам та їх батькам було проведено екскурсію навчальним закладом: кабінетами та майстернями, їдальнею, спортивним залом, гуртожитком. Майбутні абітурієнти та їх батьки, мали змогу поспілкуватися безпосередньо з учнями, адміністрацією училища.

Гості залишали стіни училища з гарним настроєм та бажанням навчатися в нашому навчальному закладі. А нам залишається лише сказати – Ласкаво просимо!

Савінська Л.М.

заступник директора

з навчально – виховної роботи

ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»

 

 

 

 

 

 

 

 

 
2017-03-21Свято весни краси і любові

7 березня в актовій залі ДНЗ ЗВПУМ пройшло свято весни, краси і любові— один з улюблених свят у нашому училищі.

В цей день представниці жіночої статі були особливо прекрасні і чарівні, а чоловіки намагалися бути уважними, говорили компліменти дарували букети квітів.

Організатори свята - активні учні I, II і III курсів (під керівництвом викладача Решетової  В.В.) підготували цікаву програму. Хлопці і дівчата  - як справжні артисти, розповідали вірші, співали пісні, танцювали танго і вальс. Все свято супроводжувалось цікавими презентаціями. Згадали і про нелегку долю жінки, і про сльози матерів, сини яких виконують свій обов'язок в АТО. Вийшло чудове свято, яке подарувало всім присутнім сплеск емоцій та чудовий настрій.

 Хочеться побажати в цей день всім жінкам міцного здоров'я, родинного благополуччя та злагоди, стійкості і терпіння, миру  та довголіття!

Викладач спецдисциплін Решетова В.В.

 

 

 
2017-03-10«У нашій пам’яті вони назавжди залишились»

 

Хто вмирає в боротьбі – в серцях живе повіки!

«Шлях звільнення кожної нації від поневолення

густо кропиться кров’ю ворожою і своєю».

Симон Петлюра

24.02.2017 у ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» було проведено виховний захід на тему: «У нашій пам’яті вони назавжди залишились».

Метою заходу було сформувати в учнів усвідомлення громадянської ідентичності, розуміння єдності й цілісності України, як національної ідеї розвитку вільної, незалежної, демократичної та заможної держави; сприяти формуванню історичної пам’яті; виховувати почуття патріотизму та усвідомлення національності, виховувати  шанобливе ставлення до Героїв Небесної сотні, воїнів, загиблих у боротьбі за свободу та цілісність України, виховати патріотичну свідомість,  розвивати бажання стати гідними громадянами України.

Виховний захід підготувала класний керівник Гонтар Світлана Леонідівна з учнями Громік А., Багірян В., Федорова С. група №14/13, Косай О. група №17/16 та Проскуровим С. група №4/15.
2017-02-28До нас завітала Масниця!

20.02.2017 у групу 10/15 завітала Масниця! Хлопці завчасно підготувались до її зустрічі. Кожен з них привіз з дому красиві смачні млинці, мед та варення. Олександр Зайцев сам приготував млинці! А мама Іларіона Гусарова – Інна Анатоліївна, спеціально для свята спекла смачний торт! Олексій Краснов за допомогою дівчат з групи 13/14 зробив яскраве опудало Масниці.

На святі хлопці ознайомились з історією Масниці, звичаїв та обрядів наших предків. Так вони дізналися, чому саме млинці роблять круглими, кому надавався перший млинець, що відноситься до основних атрибутів Масляної, що можна їсти у масляний тиждень та іншу цікаву інформацію.

 За традицією наші хлопці написали на маленьких аркушиках всі свої негаразди та сховали їх у фартушок героїні свята. За стародавнім звичаєм у п’ятницю всією групою ми вийдемо спалювати опудало Масляної і разом з нею можливо згорять всі наші негаразди.

Учні приймали участь у цікавій вікторині та грали в різні конкурси. По закінченню свята група сфотографувалась з опудалом Масляної на добру згадку.

Захаренко Г.С.

класний керівник гр.10/15
2017-02-22Ціна чужої війни

16 лютого 2017 р. в актовій залі навчального закладу відбувся виховний захід “Ціна чужої війни” в рамках вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав.

В один із холодних січневих вечорів тисяча дев'ятсот восьмидесятого року в життя багатьох радянських людей увійшло слово " Афганістан". Ще не усвідомивши до кінця усієї повноти його трагічного слова, вони не надали йому значення. Забули, як забувають будь-яку рядову інформацію. Тільки тоді, коли перші літаки, що повернулися з Афганістану, привезли загиблих хлопців, коли голови матерів покрилися чорними хустками - в наші домівеки голосно постукав Афганістан: приніс сльози і горе.

Афганська війна тривала довгих дев'ять з лишком років, майже 1/8 частину усієї радянської історії. Одне покоління входило в Афганістан, зовсім інше його покидало. Попри те, що афганська війна йшла не один рік, ми знаємо про неї до зовсім мало. Спочатку про бої взагалі не згадувалося. Потім засоби масової інформації почали хором оспівувати героїзм радянських хлопців. Лише після виведення обмеженого контингенту з Афганістану у пресі стали з'являтися перші крихти правди про цю десятирічну війну, що стала утаємниченням свого походження у ряді безприкладних авантюр століття.

Саме про це вели відверту розмову з учнями учасники заходу, при цьому звернувши увагу на тому, що вони знаходяться серед нас - ці молоді ще чоловіки, повні енергії і сил. Ми з ними щодня вітаємося і посміхаємося їм, але не підозрюємо, що у їхніх серцях живе те, суті чого, на щастя, не знає більшість з нас: у їх сни до сьогодні приходить війна. Серед таких скромних і небагатослівних – наші викладачі Кириченко Віктор Анатолійович та Лопухов Вадим Рудольфович. Саме вони вчать молоде покоління бути чесними і правдивими, порядними і відповідальними, передають йому багатий життєвий досвід, вчать любити неньку-Україну.

Вшанувавши пам'ять загиблих у “афганській” війні, організатори заходу закликали присутніх не забути про солдата, його вірності військовій присязі, честі і мужності, умінні у найскладніших ситуаціях не здригнутися, проявити себе продовжувачем славних бойових традицій батьків і дідів.

Сам захід справив неабияке враження на усіх присутніх, ще раз підкресливши, що сучасна молодь не зрадить тисячолітнім традиціям боротьби за свободу і незалежність України. А організований і проведений захід був класним керівником та учнями навчальної групи 4/16.

Попович Олександра,

староста навчальної групи 4/15
2017-02-17«Життя без алкоголю»

7 лютого 2017 року у ДНЗ "Запорізьке ВПУМ", в групі 9/15 проведена відкрита виховна година на тему: «Життя без алкоголю».

Метою заходу було: формування в учнів правильного уявлення про здоров’я, здоровий спосіб життя; виховання дбайливого ставлення до свого здоров’я, здоров’я оточуючих; пропаганда здорового способу життя; профілактика вживання алкоголю, пияцтва.

Класний керівник Озмітель Олександр Олександрович разом з учнями групи Романухою Дмитром та Баєвою Юлією повідомили дані соціологічних досліджень споживання алкоголю в Україні. Також переглянули два відеоролика «Вплив алкоголю на організм людини» та «Алкоголь та його вплив на народження дітей» після чого провели бесіду, в якій кожен учень висловив свою думку стосовно побаченого.

Попов Владислав підготував вірш «Тривогу б'ють усі коло кола», а Чабаненко Катерина монолог «Мені потрібна сміливість».

Наприкінці виховної години класний керівник розповів, як до алкоголю ставилися у античні часи та прочитав вірш «Що не дає тобі цвісти, Вкраїно-ненько?».

Впевнений, що після проведення подібних виховних заходів та профілактичних бесід з учнями ми зможемо зменшити процент питущих серед учнівської молоді.

Класний керівник групи 9/15 Озмітель О.О.
2017-02-15Місячник безпеки у Державному навчальному закладі «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник»

На виконання спільного наказу Головного управління ДСНС України у Запорізькій області, Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації, Запорізької обласної організації Товариства Червоного Хреста та добровільного пожежного товариства України в Запорізькій області від 02.11.2016 № 352/0807/14/5 о/д «Про проведення Місячника безпеки в дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних та вищих навчальних закладах області в 2016 році» та з метою запобігання виникнення надзвичайних подій, учасниками яких є діти та підлітки, а також формування з метою закріплення знань, умінь і навичок, отриманих під час вивчення шкільного курсу основ здоров’я та відпрацювання дій дітей у випадках надзвичайних ситуацій, у тому числі пожеж, наказу директора ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» від 18.11.2016 № 504/01-01 «Про проведення Місячника безпеки» з 21 листопада по 23 грудня 2016 року був проведений Місячник безпеки.

В рамках місячника класними керівниками та майстрами виробничого навчання були проведені виховні години на теми: «Здоровий спосіб життя», «Пожежі в побуті та на виробництві», «Вибухонебезпечні та підозрілі предмети».

Протягом місячника відбувся конкурс плакатів серед груп училища на тему: «ДСНС - очима дітей».

Також було проведено вікторину на тему: «Безпечне дитинство - майбутнє країни», яка містила в собі різноманітні конкурси. Команди відгадували ребуси, загадки, вирішували різноманітні ситуації, відповідали на питання та інше. Не довелося нудьгувати і глядачам, група підтримки кожної з команд мала змогу допомогти своїй команді виграти, якщо правильно відповідала на питання для глядачів. Переможці вікторини були нагороджені грамотами та солодкими подарунками.

Підсумковим заходом Місячника безпеки був загальний тематичний урок на тему: «Повинен знати кожен».

 

 

 
2016-12-29Виставка Новорічних композицій «Зимові фантазії»

З метою виховання відповідальності за навколишній світ, дбайливого ставлення до оточуючого середовища  19.12.2016р. в Державному навчальному закладі «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» відкрито традиційну виставку Новорічних композицій «Зимові фантазії». Усі групи училища з задоволенням прийняли участь у виготовлені експонатів для виставки.  На виставці  представлені цікаві флористичні композицій та поробки з природного матеріалу, які символізують та відображують різдвяно-новорічні дійства. Створюючи ці фантазії, учні водночас навчаються екологічної, трудової та естетичної культури, а також гармонії у стосунках людини з природою. А ще вони доводять: можна й самим чаклувати, без допомоги Морозенка, і принести зимову казку та Новий рік до своєї домівки, не зрубуючи хвойної красуні.
2016-12-22