Трагедію – Голодомор

Україна в 1932-1933 роках пережила страшну трагедію – Голодомор, який забрав мільйони людських життів. В Україні щорічний національний день пам'яті припадає на четверту суботу листопада.

З нагоди Дня пам'яті жертв Голодомору 25 листопада 2016 року в актовій залі училища відбувся відкритий виховний захід «Україна пам’ятає! Світ визнає!». Захід підготувала майстер виробничого навчання Сичевська Катерина Олександрівна з учнями груп №3/16, 6/16, 1/14. Всі навчальні групи випустили стіннівки присвячені трагедії Українського народу.

Картинки по запросу зва

2016-11-29

День Гідності та свободи

18 листопада 2016 року в Державному навчальному закладі «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» відбувся виховний захід, присвячений Дню Гідності і Свободи. Захід проведено з метою впровадження патріотичного виховання молоді в сучасних умовах розвитку України. У заході прийняли участь учні групи № 6/16 «Верстатники широкого профілю; оператор верстатів з програмним керуванням»: Ковальова Надія, Васильєв Валентин, Ходак Данило, Герман Тетяна, Барабаш Анастасія, Кривега Людмила та Сердюк Катерина під керівництвом класного керівника – Гордієнко Ніни Валентинівни.

21 листопада, в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Обраний українським народом шлях хоч і важкий, але незворотний – події, які почалися біля монументу Незалежності ввечері 21 листопада 2013 року тривають і досі. Гідність не купиш за жодні гроші. Вона або є, або її нема. І українці – Небесна Сотня, воїни АТО, волонтери, кримські татари та українці, що сидять у путінських тюрмах – довели, що вона в них є. Свободу ж треба виборювати, а виборовши – відстоювати. Про це свідчить історія. І не тільки українська.

 

 

 

2016-11-22

Минуле – запорука майбутнього!

Цю істину знає кожен, саме тому зустріч з ветеранами Великої Вітчизняної війни – визволителями Запоріжжя, стала доброю традицією у ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник».

24 жовтня 2016 року ветерани завітали до нашого навчального закладу, щоб розказати студентам справжню історію визволення, а не лише ті фрагменти, які вміщено в підручники з історії.

Учні з великою цікавістю слухали виступ ветерана ВВВ Володимира Репешко про діяльність підпільних організацій на Запоріжжі, найбільше їх вразило те, що учасниками цих підпільних організацій ставали їх однолітки, яким довелось у такому малому віці зазирнути в очі страшної війни.

Час летить невпинно, з кожним днем живих свідків тих подій стає все менше. Нашому поколінню дуже пощастило почути справжню історію, яку ми не маємо права забути.

Пам’ятаймо полеглих, шануймо живих, разом будуймо велику і вільну державу!

Бібліотекар ДНЗ «ЗВПУМ»

Шмиголь К. В.

2016-10-26

Концерт присвячений «Дню Захистника України»

12.10.2016 року в ДНЗ «ЗВПУ Моторобудівник» пройшов позаурочний захід – концерт присвячений «Дню Захистника України».

Метою цього заходу є впровадження патріотичного виховання молоді в сучасних політичних умовах розвитку України та в період АТО на сході країни.

Це свято підготували майстер виробничого навчання Коханович Катерина Валентинівна та учні групи 16 Зайцева Альона, Клєвакіна Світлана, Ларіонова Вікторія, Левченко Ілона, Соболєва Анастасія , Фисун Тетяна, які були ведучі концерту і виконували багато різноманітних пісень та віршів за змістом цього заходу. Також був показ виступу учнів групи 1 з елементів стройової підготовки «Стройові прийоми зі зброєю» під керівництвом викладача предмету «Захист Вітчизни» Лопухова Вадима Рудольфовича.

Велику зацікавленість у присутніх викликав виступ учениці групи 16 Стефанськоі Дар’ї та учня групи 14 Запара Максима з виконання прийомів прикладної фізичної підготовки, а саме «захист від нападу зі зброєю», а учень групи 7 Польотін Владислав показав майстер-клас у розбірки та збірки автомата Калашникова (АК-47) с зав’язаними очима.

Концерт пройшов на високому морально-патріотичному рівні з підвищеною активністю присутніх . Мета цього заходу була повністю досягнута.

майстер виробничого навчання

групи 16/16

Коханович Катерина Валентинівна

 

2016-10-19

Віват, вчителю, віват!

30 вересня 2016 року у ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» відбувся святковий концерт до Дня працівників освіти, який підготували учні груп 1/14, 8/15, 9/15, 11/16, 14/13 та 18/15 на чолі з бібліотекарем училища Шмиголь К.В.

Традиційно, захід розпочався з привітання виконуючого обов’язки директора ДНЗ «ЗВПУМ» Базя О.С., найкращих працівників училища було нагороджено грамотами та подяками.

Учні вітали своїх наставників щирими піснями та теплими побажаннями, розігрували веселі сценки та презентували кумедне відео.

Не забули учасники заходу нагадати присутнім, що це свято не лише вчителів, а й бухгалтерів, бібліотекарів, працівників їдальні, прибиральниць, чергових, комірників, – усіх, хто працює у сфері освіти.

Захід завершився колективним виконанням пісні «Спасибі за любов» під час якого учасники концерту подарували глядачам повітряні кульки та хороший настрій на весь рік. Віват, вчителю, віват!

Бібліотекар ДНЗ «ЗВПУМ»

Шмиголь К.В.

 

 

 

 

 

 

2016-10-05

Перший урок

01 вересня 2016 року першокурсники ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» зібралися у актовій залі, щоб відвідати свій перший урок у якості учнів нашого навчального закладу з теми: «Від проголошення Незалежності до нової України». Організатором уроку виступила бібліотекар училища Шмиголь Ксенія Віталіївна, яка разом з учнем групи 8/15 Котляром Дмитром розповіли про проголошення Незалежності нашої країни, її здобутки і втрати, радості та горесті, поразки та перемоги, про тих, хто стояв у витоків Незалежності, і тих, хто і сьогодні продовжує стояти на варті суверенності України. 
У заході взяли участь учениці груп 1/14 (Васильєва Альбіна), 9/15 (Антіпова Тетяна), 14/13 (Фільшина Аліна) та 18/15 (Антонік Кароліна).

2016-09-14

Урочисте відкриття нового 2016 – 2017 навчального року

1 вересня в «Запорізькому вищому професійному училищі «Моторобудівник» відбулось урочисте відкриття нового 2016 – 2017 навчального року.

Лави учнів цього року поповнили наймужніші «Електрогазозварники» група №10/16, найуніверсальніші «Верстатники широкого профілю»  група 6/15, найяскравіші «Електромонтери» група 17/16, найвідповідальніші «Токарі» група 11/16, Найточніші  «Слюсарі  складальники двигунів» група 3/16 і найчарівніші «Контролери верстатних та слюсарних робіт» група 16/16.

З привітанням до учнів звернулись виконуючий обов’язки директора Базь Олександр Станіславович, викладач Лопухов Вадим Рудольфович.

Кращих учнів училища відзначили урочистими грамотами.

Нашим базовим підприємством є одне з провідних підприємств у світі , яке займається розробкою, виробництвом, ремонтом і обслуговуванням авіаційних двигунів для літаків та вертольотів «Мотор Січ». І в цей день учнів прийшов привітати заступник начальника управління кадрів підприємства «Мотор Січ» Тишечко Віталій Володимирович, який від імені керівництва заводу подарував училищу баскетбольні та футбольні м’ячі та волейбольну сітку.

Головний спеціаліст відділу кадрової роботи та координації діяльності навчальних закладів  Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації Трушкова Олена Іванівна побажала учням розкрити всі свої приховані знання і здібності.

Методист науково методичного центру професійно – технічної освіти у Запорізькій області Шкроботько Олена Олександрівна вітаючи учнів та колектив училища з святом побажала терпіння, щастя, творчого горіння та мирного неба.

2016 – 2017 навчальний рік у Запорізькому вищому професійному училищі «Моторобудівник» оголошується відкритим!!!

2016-09-07

Зачаровані вальсом

27 травня 20016 р. учні та працівники училища «Моторобудівник» поринули у світ прекрасного, відвідавши Запорізький обласний академічний театр ім. В. Г. Магара, який порадував глядачів виставою-концертом «Штраус-концерт».

На відвідувачів театру чекали неймовірна музика австрійських композиторів-віртуозів – Йоганна Штрауса-батька та його синів – Йоганна, Йожефа та  Едуарда. Глядачі змогли насолодитися чарівними вальсами, польками та маршами у виконанні оркестру театру, аріями з оперет та яскравими хореографічними композиціями у виконанні балету театру.

І учні, і працівники училища отримали велике задоволення та піднесений настрій від перегляду вистави-концерту.

Бібліотекар ДНЗ «ЗВПУМ»

Шмиголь К.В.

2016-05-31

День Матері

13 травня 2016 р. у актовій залі училища відбувся святковий концерт, приурочений Дню Матері. Учні запросили на свято своїх мам, яким вони присвятили чудові пісні та щирі побажання. Ми всі повинні піклуватися про своїх мам, адже мама – найдорожча людина на світі.

майстер в/н Сичевська К.О.

2016-05-25

Дебют ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» як учасника 59 фестивалю народної творчості АТ «Мотор Січ»

Щороку навесні БК ім. Т. Г. Шевченка АТ «Мотор Січ» стає культурним центром міста Запоріжжя, де збираються найталановитіші представники підприємства, щоб взяти участь у конкурсі-огляді художньої самодіяльності. 12 березня 2016 року показати себе на фестивалі змогли і учні ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник», які гідно боролися за звання кращих на рівні з досвідченими і талановитими працівниками підприємства.

Обравши центральною темою виступу, здавалось би, просте речення «Ми – українці!», учням вдалось доторкнутися до серця кожного глядача та нагадати усім присутнім, хто ми є, що нам є чим пишатися  і ми з гордістю можемо сказати усьому світові «Ми - українці»!

Участь у такому заході дала можливість учням не лише розкрити свої таланти, а й відчути себе єдиним цілим з робочим колективом підприємства, до якого вони матимуть змогу приєднатися по завершенню навчання в училищі.

 

 

 

2016-03-17