Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Facebook: @motorobudivnyk
Instagram: @motorostroitel
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

«Смачненькі млинці»

Гарними господинями не народжуються, їх виховують мами, бабусі, а в гуртожитку ДНЗ «Запорізьке ВПУ «Моторобудівник» цьому сприяють навіть вихователі. 11 жовтня на кухні 1-го поверху, де проживають дівчата доносились смачні аромати. Хоча конкурсний захід називався «Смачненькі млинці», дівчата вирішили не обмежувати свою кулінарну фантазію і випікали все, що вміють: млинці, пироги та велику піцу.

Перемогла в смачному конкурсі учениця 15 групи Змієвська Єлизавета. Завершився захід у кімнаті відпочинку дегустацією всієї здібної смакоти та дружнім чаюванням.

Вихователь гуртожитку - Кулієва-Корчинська Сурая Мусалимівна

  

Посилання на фото >>
2017-10-24

Захід до Дня визволення Запоріжжя

6 жовтня в актовій залі за участю учнів груп 4/14, 13/14 та бібліотекаря Полянської К.Д. було проведено захід до Дня визволення Запоріжжя. Присутні зібралися щоб вшанували пам'ять солдатів, які визволяли наш рідний край, пригадати події тих років, та кількість втрат і жертв, які були принесені заради спокою та миру, заради відновлення зростання і процвітання нашого міста та його мешканців.
2017-10-09

Cвятковий концерт присвячений Дню Вчителя

28.09.2017 в ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» відбувся святковий концерт присвячений Дню Вчителя. Концертну програму, яка не давала гостям свята сумувати, цього року підготували учениці першого курсу групи 18/17 разом зі своїм куратором Коханович К.В. Вони вітали зі сцени викладачів теплими словами та щиро дякували за їх сумлінну працю

«Дорогі вчителі! Вітаємо Вас з вашим професійним святом: Днем працівників освіти. Нехай Вам завжди всміхається доля, дарує Вам міцне здоров'я та довголіття. Від імені ваших учнів бажаємо Вам здійснення найзаповітніших мрій, а також щоб у ваших родинах завжди панували тепло, радість та затишок. Пам'ятайте, що без Вас цей світ буде набагато гіршим, адже саме освітяни дають надію людству на подальший розвиток!»
2017-10-04

Знайомство з прекрасними місцями Запоріжжя

1 вересня 2017 року в дружний колектив навчального закладу влилося 170 першокурсників, 130 з яких це діти які прийшли до нас з усіх куточків нашої області, які ще мало знайомі з прекрасними історичними місцями міста Запоріжжя.

Профспілковий комітет підприємства АТ «Мотор Січ», зробив для всіх першокурсників училища чудовий подарунок – екскурсію на теплоході «Омельченко» навколо острова Хортиця для того щоб показати учням всю велич і красу рідного краю та гордість всієї області о. Хортиця

Учні з захопленням розглядали мальовничі пейзажі берегів могутнього Дніпра, насолоджувались дивовижними краєвидами Хортиці.

Перше знайомство з прекрасними куточками Запоріжжя відбулось.

 

  

посилання на фото >>>
2017-09-22

Знайомство з прекрасним!

Навіщо ми ходимо в театр, навіщо ми так любимо театр? Тому, що він освіжає нашу душу потужними і різноманітними враженнями і відкриває нам новий, перетворений і дивний світ пристрастей і життя!

В. Р. Бєлінський

22 вересня в актовій залі нашого навчального закладу учні поринули у дивовижне знайомство з прекрасним. Артисти Запорізького академічного українського музично – драматичного театру імені В. Г. Магара представили увазі глядачів авантюрно – романтичну історію «Запорожець у Парижі».

Зі сцени розповідалося про героїчні пригоди, дружбу і відданість, честь та підтримку, любов до власної землі, славу козацького роду. Учні з захопленням спостерігали за розвитком подій. Особливо вразив їх своїм розумом та благородством персонаж Українського козака - сотника Небаби.

Актори театру дарували глядачам своєю грою хороший настрій, море позитивних емоцій. Подякою артистам були бурхливі оплески глядачів.

Відбулось це чудове дійство за підтримки та сприяння профспілкового комітету підприємства АТ «Мотор Січ», який очолює чудова, чуйна та доброзичлива людина М. І. Труш

 

  

посилання на фото >>>
2017-09-22

Відкритий урок для учнів першого курсу

01.09.2017 в актовій залі нашого училища «Моторобудівник» відбувся відкритий урок для учнів першого курсу, який проводила викладач біології та хімії Васечко Ю.А, він був присвячений інтеграції України з Європейським Союзом, та мав сформувати у них уявлення про європейські цінності, національну свідомість, виховати любов до рідної землі, дбайливе ставлення до національного багатства країни, мови, культури.

Наш перший урок присвячено найсвятішому в нашому житті – Батьківщині. Для нас це Україна – наша земля, наш рідний край, наша країна зі славною історією, одночасно молодою і багатовіковою, яка в 2017 році святкує 26 років від Дня Незалежності. Україна — це супер. Україна — це ексклюзив. По ній пройшли всі катки історії. На ній відпрацьовані всі види випробувань. Вона загартована найвищим гартом. В умовах сучасного світу їй немає ціни.

Нам постійно твердять про те, що Україна вже є європейською державою, але чи це дійсно так?

Напевно, Україна зможе по праву вважатися такою, коли в кожного її громадянина будуть європейська свідомість, європейське мислення, європейське бачення, європейська поведінка і … європейський рівень життя.

Коли кожен зможе з гордістю сказати: «Я – громадянин України! Я – громадянин Європи!» Що особисто я можу зробити, щоб моя рідна країна стала ближчою до Європи? Саме своїми власними руками, а не через підписування численних декларацій.

Саме своїм власним розумом, а не через сліпе слідування чужим гаслам.

Саме своїм власним духом, а не через постійне повторювання заїжджених ідей.

Я можу! Я можу мислити по-європейськи, робити по-європейськи, бачити по-європейськи та показувати це всьому світові, у якому місці я б не перебував.
2017-09-12

Урочиста лінійка присвячена Дню знань та початку нового навчального року

Знову вересень ступив на наш поріг,
Святкує свято вся наша країна,
Своє майбутнє, зміну молоду
Благословляє нині Україна!

01 вересня 2017 року у Державному навчальному закладі «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» відбулася урочиста лінійка присвячена Дню знань та початку нового навчального року. У ході лінійки з вітальним словом до учнів, батьків, роботодавців, працівників училища звернувся директор Базь Олександр Станіславович.

Зі словами, що допоможуть збагнути життєві істини, переконатися у правильності рішення, звернеться до присутніх заступник начальника управління кадрами Акціонерного Товариства «Мотор – Січ», депутат міської ради Тишечко Віталій Володимирович. Окрім вітальних слів Віталій Володимирович від імені президента АО «Мотор Січ» В’ячеслава Олександровича Богуслаєва подарував навчальному закладу телевізор.

Високих досягнень у здобутті вмінь та навичок з обраної професії побажав учням заступник виконавчого директора союзу промисловців і підприємців «Потенціал» в Запорізькій області Сапронов Валерій Іванович.

Методист науково методичного центру професійно – технічної освіти у Запорізькій області Осіна Наталя Анатоліївна вітаючи учнів та колектив училища з святом побажала терпіння, щастя, творчого горіння та мирного неба.
2017 – 2018 навчальний рік у Запорізькому вищому професійному училищі «Моторобудівник» оголошується відкритим!!!

 

 
2017-09-05

НЕХАЙ ЗЕМЛЯ КВІТУЄ ВСЮДИ - ПРИРОДУ ЗБЕРЕЖЕМО, ЛЮДИ!

Під таким гаслом 19.05.2017 в актовій залі ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» пройшов відкритий виховний захід. Його підготували учні першого курсу гр.10/16 за професією «Електрогазозварник; слюсар з механоскладальних робіт».

Ведучі виховного заходу розповіли про проблеми сучасного природного середовища, вказали на причини погіршення його стану. Особлива увага була звернена на те, що ми живемо в найбруднішому місті світу - Запоріжжі. Екологічні проблеми нашого міста - завдяки промисловим гігантам, таким як «Запоріжсталь», «Коксохім», «Український графіт» та інші.

Екологічна проблема в ході проведення заходу була висвітлена різноманітними засобами: демонстрацією документальних відеофрагментів, віршами, прозою. Учні інсценували пісню про біль природи та її бажання надати можливість людям дихати чистим повітрям.

Група 10/16 напередодні заходу проявила ініциативу та висадила біля гуртожитку бузкові кущі. На концерті майбутні зварники закликали всіх наших учнів допомогти озеленити територію училища.

Закінчився виховний захід яскравим танком надії у прекрасне майбутнє нашої багатостраждальної землі.

Захаренко Г.С.,

класний керівник

ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»

 

 

 
2017-05-23

Всесвітній День охорони праці

З 24 квітня 2017 р. по 28 квітня 2017 р. у ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» проходив Тиждень з охорони праці та безпеки життєдіяльності, приурочений до Всесвітнього Дня охорони праці, який відзначається кожного року 28 квітня. Цього року цей день пройшов під гаслом «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці».

В рамках тижня було проведено олімпіаду з предмету «Охорона праці» серед учнів училища. Переможцями стали: Помазан Владислав - учень групи 17/16 - І місце; Попович Олександра - учениця групи 4/15 ІІ місце та Дейнека Анастасія - учениця групи 4/15 ІІІ місце. Переможці отримали грамоти та подарунки.

Також для учнів навчального закладу було проведено Єдиний урок з переглядом навчальних відео фільмів про надання невідкладної допомоги; проведення евакуаційних дій у навчальному закладі; види та використання вогнегасників.

28 квітня 2017 року викладачем предмету «Захист Вітчизни» Лопуховим В.Р. проведено навчальну евакуацію учнів та працівників з приміщень училища. По завершенню заходу всі присутнім було продемонстровано практичні дії при наданні невідкладної допомоги під час травм різного характеру та гасіння умовної пожежі порошковим вогнегасником.

Інженер з ОП

Терещенко Я.Ю.

 

 

 
2017-04-28

Кожен має право знати свої права

Саме такого висновку дійшли учні нашого навчального закладу, які 27 квітня 2017 р. відвідали мандрівну експозицію, організовану при Головному територіальному управлінні юстиції у Запорізькій області та КЗ “ЗОІППО” ЗОР для учнів навчальних закладів міста та області.

Учні дізналися багато цікавого не тільки про свої права, а й про історію проблеми. Вони також спробували обговорити зі студентами-правниками, які проводили екскурсію,найбільш актуальні для них питання щодо забезпечення державою прав молоді та можливостей їх відстоювання.

Експозиція вразила учнів незвичністю викладення матеріалу.

Кириченко В.А.,

викладач історії

 

 
2017-04-28