Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

Новорічна казка

Всі люди, скільки їм не було років, люблять казки. Казка – це романтика та чудові пригоди, це віра в добро і порядність, це надія на щире і відверте кохання. Кожна казка спонукає вірити в те, що не слід боятися невідомих і незрозумілих страхів. Просто необхідно знайти в себе сили та упевненість і йти вперед до певних перемог.

16.12.2016 у ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище Моторобудівник» завітала новорічна казка. ЇЇ розповідали присутнім дві чудові бабусі. Це була казка про наша училище, про те як двоє учнів Яна та Валентин відправились у подорож в пошуках новорічного подарунка для всього нашого педагогічного та учнівського колективу.

Собі в допомогу наші ведучі взяли весь зал, який допомагав їм розгадувати загадки Водяного, виконувати завдання Бабок Йожок та подолати Отаманшу та її друзів - розбійників. Наші учні співали новорічні пісні, виконували танцювальний флешмоб, а легкоатлети демонстрували свою силу.

Приємним сюрпризом стала демонстрація інсценованої казки про курочку Рябу, адже ми вступаємо в рік Вогняного Півня.

Який Новий рік без основних героїв Снігурки та Діда Мороза? Ці яскраві новорічні персонажі теж завітали до наших учнів. Дід Мороз запалив яскраво прикрашену ялинку, пройшовся по залу і роздав мандаринки.

А ще наш Дід Мороз привіз відео привітання про Святого Миколая, свято якого незабаром відбудеться, а ще запросив заступника директора з навчально – виробничої роботи Пенькова Антона Миколайовича поздоровити всіх з наступаючими новорічними святами.

Свято завершилось виконанням пісні про Новий Рік всіма 36 учасниками новорічної програми. Під час виконання пісні розривались хлопалки та горілки бенгальські вогники.

З новорічним святом і Різдвом христовим!

Святом світлим і казковим!

Що пянить оселю духом ялинковим!

Хай душа співає, серце молодіє,

Хай здійсняться мрії, збудуться надії.

Доброго здоровя, друзів незрадливих,

І в Новому році днів лише щасливих!

 

З найкращими новорічним побажаннями

Кулієва – Корчинська С.М.- вихователь гуртоджитку,

Захаренко Г.С.- викладач

 

 

 

 

 
2016-12-19День Збройних Сил України - це мужності й геройства свято!

02.12.16 у ДНЗ «Запорізьке ВПУ «Моторобудівник» відбувся військово-спортивний захід на честь святкування 25 річниці Збройних Сил України. Мета цього заходу полягала в тому, щоб показати учням і гостям свята – офіцерам, та ветеранам ЗСУ, як на сучасному етапі розвитку Збройних Сил України, готується до служби в Армії учнівська молодь училища, показати її ставлення та настрій до майбутнього виконання свого конституційного обов`язку - захищати Батьківщину.

На святі були присутні: військовий комісар Шевченківського РВК підполковник ЗСУ, ветеран АТО - Щербань Євген Олександрович, старший офіцер відділу комплектування особовим складом, капітан ЗСУ Калиніченко Дмитро Олександрович, офіцер відділу комплектування особовим складом обласного військового комісаріату м. Запоріжжя - старший лейтенант ЗСУ Кара Максим Вікторович, командир Запорізького 738 винищувального авіаційного полку,полковник запасу Васенін Юрій Іванович, заступник командира з виховної роботи Дніпропетровського 933 винищувального авіаційного полку, полковник запасу Пушкарьов Михайло Якович, а також наші викладачі, воїни – учасники АТО, ветерани Афганістану та Югославії: заступник директора з навчально-виробничої роботи Пеньков Антон Миколайович, викладач – методист підполковник запасу Кириченко Віктор Анатолійович, майстер виробничого навчання, старший сержант запасу ЗСУ Калиновський Едуард Васильович, відповідальний за проведення святкового концерту – полковник запасу ЗСУ Лопухов Вадим Рудольфович.

Під час концерту учнями групи №1/14 були виконані стройові прийоми зі зброєю; учнем групи №14/13, Кравецьким Андрієм - проведено розбирання та збирання з закритими очима автомата АК-74; учні групи №14/13 Громик Анастасія та Беляєв Володимир одягали ЗВЗК; Беляєв Володимир і Кравецький Максим - виконували комплексно-силові справи; Запари Максима, Стефанської Дарії, Юрченка Євгена, Краснова Олексія, Романенко Анатолія чудово виконали театралізовану сценку під назвою «Йде солдат по місту…» ,були показані прийоми з навчально-тактичної підготовки, учнями групи №9/15. Протягом усього концерту демонструвались слайди, відео фрагменти, які гармонійно доповнювали і насичували виступи всіх учасників свята. Яскраво, з оваціями, пролунали пісні у виконані Маргарити Бланк, Фільшиної Аліни та Лопухова Вадима Рудольфовича. Виконання пісні «Розмова з портретом» виконання якої, зворушила серця та видавило сльозу у багатьох присутніх у залі. Чудово виконали свої обов`язки ведучих учениці групи №16/16 Левченко Ілона і Соболева Анастасія.

Виконуючий обов’язки директора училища Базь О.С. привітав всіх присутніх з 25 річницею Збройних Сил України та нагородив кращих учнів та учасників бойових дій за вагомий внесок в розвиток національно-патріотичного виховання молодого покоління.

Виховний захід пройшов на високому військово-патріотичному рівні, що і було відмічено військовим комісаром Шевченківського РВК підполковником ЗСУ, ветераном АТО - Щербанєм Євгеном Олександровичем.

старший викладач предмету

«Захист Вітчизни» Лопухов Вадим Рудольфович

 

 

 
2016-12-07«Наша доля – в наших «знаючих» долонях»

1 грудня 2016 року в ДНЗ «Запорізьке ВПУ «Моторобудіник» відбувся тематичний захід присвячений Міжнародному дню боротьби за відміну рабства під назвою «Наша доля – в наших «знаючих» долонях».

Тема: Торгівля людьми – сучасний прояв рабства
Мета: підвищення рівня знань щодо поняття «торгівля людьми», орієнтація та обізнаність студентів, з метою запобігання та попадання у подібні ситуації, а саме «рабство» або примусове безкоштовне працевлаштування за кордоном та в межах України.

Студенти училища «Моторобудівник»: Запара Максим, Грошева Яна. Стефанська Даша, Романенко Роман, Зайцев Олександр, Ясногор Даша, Кравецький Арсен, Краснов Олексій, Романенко Анатолій на прикладі сценок, реальних фотографій, кінофільму, знятого на основі реалістичних подій, і просто вербально намагались донести до своїх однокурсників весь трагізм ситуації, в які попадає дуже багато українців, а саме «Рабство», вони стають жертвами в третьому за злочинною прибутковістю бізнесі «Торгівля людьми». По закінченню студентам-глядачам роздали матеріал у вигляді брошурок с контактними телефонами, або первинною інформацією, яка стане у нагоді для новачків, які збираються працювати за кордоном.

Зі словами вдячності та поздоровлення до студентів звернулася гостя – заступник голови правління правозахисної організації «Егіда Запоріжжя» Заікіна Наталія Валентинівна.

Позитивним фіналом заходу була пісня про Україну, демонстрація патріотичних слайдів та закликом ведучої: « Не слід шукати примарного щастя там, де воно вас не чекає. Шукайте його у власному домі. Кому як не вам, піднімати українську економіку, будувати незалежну процвітаючу державу……Все буде добре»

 
2016-12-05Трагедію – Голодомор

Україна в 1932-1933 роках пережила страшну трагедію – Голодомор, який забрав мільйони людських життів. В Україні щорічний національний день пам'яті припадає на четверту суботу листопада.

З нагоди Дня пам'яті жертв Голодомору 25 листопада 2016 року в актовій залі училища відбувся відкритий виховний захід «Україна пам’ятає! Світ визнає!». Захід підготувала майстер виробничого навчання Сичевська Катерина Олександрівна з учнями груп №3/16, 6/16, 1/14. Всі навчальні групи випустили стіннівки присвячені трагедії Українського народу.

Картинки по запросу зва
2016-11-29День Гідності та свободи

18 листопада 2016 року в Державному навчальному закладі «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» відбувся виховний захід, присвячений Дню Гідності і Свободи. Захід проведено з метою впровадження патріотичного виховання молоді в сучасних умовах розвитку України. У заході прийняли участь учні групи № 6/16 «Верстатники широкого профілю; оператор верстатів з програмним керуванням»: Ковальова Надія, Васильєв Валентин, Ходак Данило, Герман Тетяна, Барабаш Анастасія, Кривега Людмила та Сердюк Катерина під керівництвом класного керівника – Гордієнко Ніни Валентинівни.

21 листопада, в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Обраний українським народом шлях хоч і важкий, але незворотний – події, які почалися біля монументу Незалежності ввечері 21 листопада 2013 року тривають і досі. Гідність не купиш за жодні гроші. Вона або є, або її нема. І українці – Небесна Сотня, воїни АТО, волонтери, кримські татари та українці, що сидять у путінських тюрмах – довели, що вона в них є. Свободу ж треба виборювати, а виборовши – відстоювати. Про це свідчить історія. І не тільки українська.

 

 

 
2016-11-22Минуле – запорука майбутнього!

Цю істину знає кожен, саме тому зустріч з ветеранами Великої Вітчизняної війни – визволителями Запоріжжя, стала доброю традицією у ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник».

24 жовтня 2016 року ветерани завітали до нашого навчального закладу, щоб розказати студентам справжню історію визволення, а не лише ті фрагменти, які вміщено в підручники з історії.

Учні з великою цікавістю слухали виступ ветерана ВВВ Володимира Репешко про діяльність підпільних організацій на Запоріжжі, найбільше їх вразило те, що учасниками цих підпільних організацій ставали їх однолітки, яким довелось у такому малому віці зазирнути в очі страшної війни.

Час летить невпинно, з кожним днем живих свідків тих подій стає все менше. Нашому поколінню дуже пощастило почути справжню історію, яку ми не маємо права забути.

Пам’ятаймо полеглих, шануймо живих, разом будуймо велику і вільну державу!

Бібліотекар ДНЗ «ЗВПУМ»

Шмиголь К. В.
2016-10-26Концерт присвячений «Дню Захистника України»

12.10.2016 року в ДНЗ «ЗВПУ Моторобудівник» пройшов позаурочний захід – концерт присвячений «Дню Захистника України».

Метою цього заходу є впровадження патріотичного виховання молоді в сучасних політичних умовах розвитку України та в період АТО на сході країни.

Це свято підготували майстер виробничого навчання Коханович Катерина Валентинівна та учні групи 16 Зайцева Альона, Клєвакіна Світлана, Ларіонова Вікторія, Левченко Ілона, Соболєва Анастасія , Фисун Тетяна, які були ведучі концерту і виконували багато різноманітних пісень та віршів за змістом цього заходу. Також був показ виступу учнів групи 1 з елементів стройової підготовки «Стройові прийоми зі зброєю» під керівництвом викладача предмету «Захист Вітчизни» Лопухова Вадима Рудольфовича.

Велику зацікавленість у присутніх викликав виступ учениці групи 16 Стефанськоі Дар’ї та учня групи 14 Запара Максима з виконання прийомів прикладної фізичної підготовки, а саме «захист від нападу зі зброєю», а учень групи 7 Польотін Владислав показав майстер-клас у розбірки та збірки автомата Калашникова (АК-47) с зав’язаними очима.

Концерт пройшов на високому морально-патріотичному рівні з підвищеною активністю присутніх . Мета цього заходу була повністю досягнута.

майстер виробничого навчання

групи 16/16

Коханович Катерина Валентинівна

 
2016-10-19Віват, вчителю, віват!

30 вересня 2016 року у ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» відбувся святковий концерт до Дня працівників освіти, який підготували учні груп 1/14, 8/15, 9/15, 11/16, 14/13 та 18/15 на чолі з бібліотекарем училища Шмиголь К.В.

Традиційно, захід розпочався з привітання виконуючого обов’язки директора ДНЗ «ЗВПУМ» Базя О.С., найкращих працівників училища було нагороджено грамотами та подяками.

Учні вітали своїх наставників щирими піснями та теплими побажаннями, розігрували веселі сценки та презентували кумедне відео.

Не забули учасники заходу нагадати присутнім, що це свято не лише вчителів, а й бухгалтерів, бібліотекарів, працівників їдальні, прибиральниць, чергових, комірників, – усіх, хто працює у сфері освіти.

Захід завершився колективним виконанням пісні «Спасибі за любов» під час якого учасники концерту подарували глядачам повітряні кульки та хороший настрій на весь рік. Віват, вчителю, віват!

Бібліотекар ДНЗ «ЗВПУМ»

Шмиголь К.В.

 

 

 

 

 

 
2016-10-05Перший урок

01 вересня 2016 року першокурсники ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» зібралися у актовій залі, щоб відвідати свій перший урок у якості учнів нашого навчального закладу з теми: «Від проголошення Незалежності до нової України». Організатором уроку виступила бібліотекар училища Шмиголь Ксенія Віталіївна, яка разом з учнем групи 8/15 Котляром Дмитром розповіли про проголошення Незалежності нашої країни, її здобутки і втрати, радості та горесті, поразки та перемоги, про тих, хто стояв у витоків Незалежності, і тих, хто і сьогодні продовжує стояти на варті суверенності України. 
У заході взяли участь учениці груп 1/14 (Васильєва Альбіна), 9/15 (Антіпова Тетяна), 14/13 (Фільшина Аліна) та 18/15 (Антонік Кароліна).
2016-09-14Урочисте відкриття нового 2016 – 2017 навчального року

1 вересня в «Запорізькому вищому професійному училищі «Моторобудівник» відбулось урочисте відкриття нового 2016 – 2017 навчального року.

Лави учнів цього року поповнили наймужніші «Електрогазозварники» група №10/16, найуніверсальніші «Верстатники широкого профілю»  група 6/15, найяскравіші «Електромонтери» група 17/16, найвідповідальніші «Токарі» група 11/16, Найточніші  «Слюсарі  складальники двигунів» група 3/16 і найчарівніші «Контролери верстатних та слюсарних робіт» група 16/16.

З привітанням до учнів звернулись виконуючий обов’язки директора Базь Олександр Станіславович, викладач Лопухов Вадим Рудольфович.

Кращих учнів училища відзначили урочистими грамотами.

Нашим базовим підприємством є одне з провідних підприємств у світі , яке займається розробкою, виробництвом, ремонтом і обслуговуванням авіаційних двигунів для літаків та вертольотів «Мотор Січ». І в цей день учнів прийшов привітати заступник начальника управління кадрів підприємства «Мотор Січ» Тишечко Віталій Володимирович, який від імені керівництва заводу подарував училищу баскетбольні та футбольні м’ячі та волейбольну сітку.

Головний спеціаліст відділу кадрової роботи та координації діяльності навчальних закладів  Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації Трушкова Олена Іванівна побажала учням розкрити всі свої приховані знання і здібності.

Методист науково методичного центру професійно – технічної освіти у Запорізькій області Шкроботько Олена Олександрівна вітаючи учнів та колектив училища з святом побажала терпіння, щастя, творчого горіння та мирного неба.

2016 – 2017 навчальний рік у Запорізькому вищому професійному училищі «Моторобудівник» оголошується відкритим!!!
2016-09-07