Всесвітній День охорони праці

З 24 квітня 2017 р. по 28 квітня 2017 р. у ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» проходив Тиждень з охорони праці та безпеки життєдіяльності, приурочений до Всесвітнього Дня охорони праці, який відзначається кожного року 28 квітня. Цього року цей день пройшов під гаслом «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці».

В рамках тижня було проведено олімпіаду з предмету «Охорона праці» серед учнів училища. Переможцями стали: Помазан Владислав - учень групи 17/16 - І місце; Попович Олександра - учениця групи 4/15 ІІ місце та Дейнека Анастасія - учениця групи 4/15 ІІІ місце. Переможці отримали грамоти та подарунки.

Також для учнів навчального закладу було проведено Єдиний урок з переглядом навчальних відео фільмів про надання невідкладної допомоги; проведення евакуаційних дій у навчальному закладі; види та використання вогнегасників.

28 квітня 2017 року викладачем предмету «Захист Вітчизни» Лопуховим В.Р. проведено навчальну евакуацію учнів та працівників з приміщень училища. По завершенню заходу всі присутнім було продемонстровано практичні дії при наданні невідкладної допомоги під час травм різного характеру та гасіння умовної пожежі порошковим вогнегасником.

Інженер з ОП

Терещенко Я.Ю.

 

 

 2017-04-28