Урочиста лінійка присвячена Дню знань та початку нового навчального року

Знову вересень ступив на наш поріг,
Святкує свято вся наша країна,
Своє майбутнє, зміну молоду
Благословляє нині Україна!

01 вересня 2017 року у Державному навчальному закладі «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» відбулася урочиста лінійка присвячена Дню знань та початку нового навчального року. У ході лінійки з вітальним словом до учнів, батьків, роботодавців, працівників училища звернувся директор Базь Олександр Станіславович.

Зі словами, що допоможуть збагнути життєві істини, переконатися у правильності рішення, звернеться до присутніх заступник начальника управління кадрами Акціонерного Товариства «Мотор – Січ», депутат міської ради Тишечко Віталій Володимирович. Окрім вітальних слів Віталій Володимирович від імені президента АО «Мотор Січ» В’ячеслава Олександровича Богуслаєва подарував навчальному закладу телевізор.

Високих досягнень у здобутті вмінь та навичок з обраної професії побажав учням заступник виконавчого директора союзу промисловців і підприємців «Потенціал» в Запорізькій області Сапронов Валерій Іванович.

Методист науково методичного центру професійно – технічної освіти у Запорізькій області Осіна Наталя Анатоліївна вітаючи учнів та колектив училища з святом побажала терпіння, щастя, творчого горіння та мирного неба.
2017 – 2018 навчальний рік у Запорізькому вищому професійному училищі «Моторобудівник» оголошується відкритим!!!

 

 2017-09-05