Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

Знайомство з прекрасним!

Навіщо ми ходимо в театр, навіщо ми так любимо театр? Тому, що він освіжає нашу душу потужними і різноманітними враженнями і відкриває нам новий, перетворений і дивний світ пристрастей і життя!

В. Р. Бєлінський

22 вересня в актовій залі нашого навчального закладу учні поринули у дивовижне знайомство з прекрасним. Артисти Запорізького академічного українського музично – драматичного театру імені В. Г. Магара представили увазі глядачів авантюрно – романтичну історію «Запорожець у Парижі».

Зі сцени розповідалося про героїчні пригоди, дружбу і відданість, честь та підтримку, любов до власної землі, славу козацького роду. Учні з захопленням спостерігали за розвитком подій. Особливо вразив їх своїм розумом та благородством персонаж Українського козака - сотника Небаби.

Актори театру дарували глядачам своєю грою хороший настрій, море позитивних емоцій. Подякою артистам були бурхливі оплески глядачів.

Відбулось це чудове дійство за підтримки та сприяння профспілкового комітету підприємства АТ «Мотор Січ», який очолює чудова, чуйна та доброзичлива людина М. І. Труш

 

  

посилання на фото >>>2017-09-22