Cвято краси, грації, ніжності

«Ты красотою несравненна,

Добра, умом наделена.

Ты безупречна, совершенна

И, поразительно скромна…»

Саме цими віршами 7 листопада у Державномому навчальному закладі «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» розпочалося свято краси, грації, ніжності – конкурс «Міс Моторобудівник - 2017». За місце першої леді училища боролися 7 дівчат – Змієвська Єлизавета, учениця групи 15/17, Бланк Маргарита – група 16/16, Гирович Любов та Оленець Юлія – учениці групи 18/17, Павлюк Любов -  учениця групи 14/17, Попович Олександра – група 4/15,  Грошева Яна – група 3/16. Всі конкурсантки  були старанними, гарними, кожна по своєму індивідуальна, креативна і харизматична, і саме тому суддям було дуже важко визначити найкращу, талановиту студентку. До складу судейської комісії входили впливові та поважні чоловіки училища, а саме директор Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» Базь Олександр Станіславович, заступник директора Пеньков Антон Миколайович, старший майстер – Підлужний Андрій Сергійович, представники учнівського самоврядування Литвиненко Владислав і Касай Олег та родзинкою складу журі стала заступник директора з виховної роботи – Савінська Лариса Мусіївна.

Дівчат чекало багато випробувань,  у конкурсі «Візитка» учасниці розповідали про свої звички, уподобання, цілі, до яких прагнуть. В конкурсі «Я - творча душа» учасниці демонстрували свої літературні здібності – читали авторські вірші, лунала поема «Гайдамаки» Тараса Григоровича Шевченка, також вірші присвячені матерям та коханим, Любов Павлюк потішила глядачів та членів журі сучасною інсценізацією казки «Ріпка». Але самий смачний і калорійний конкурс - «Вміла господиня», де дівчата готували свої найулюбленіші страви, в ньому журі оцінювали не лише смакові якості, але і презентацію. Спільна танцювальна композиція «Тримай мене» дала змогу журі оцінити пластику та музичний смак дівчат.  А ось у конкурсі «Талановита у всьому» фантазії та здібності учасниць не мали меж, східний танок Любові Гирович зачарував своїм темпераментом та пластикою, мелодійні голоси Маргарити Бланк, Грошевої Яни та Попович Олександри лунали по всім куточкам училища «Моторобудівник», ніжний вальс у виконанні Оленець Юлії та Пенчук Дениса заставив поринути у найпрекрасніші мрії, був навіть спортивний номер Павлюк Любові та її мистецьке набивання м’яча під сучасну мелодію, в гості завітала Оля Полякова з шоу-балетом, вона ж Єлизавета Змієвська. Але самий неперевершений був «Вечірній стиль», в цьому конкурсі дівчата продемонстрували свою граційність і повстали перед суддями та глядачами як справжні леді, королеви вечора.

Кульмінацією вечора було нагородження учасниць директором училища Базь Олександром Станіславовиче, ніхто з  дівчат не залишився без уваги, кожна отримала титул та приз. Переможницею стала учениця групи 4/15 Попович Олександра, її прикрасили короною та стрічко «Міс Моторобудівник», а її обличчя сяяло щасливою посмішкою.

7 листопада 2017 року Державний начальний заклад «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» святкувало свято краси і всі були задоволені та щасливі!

 

 

 

 

 

посилання на фото >> 2017-11-13