День відкритих дверей, або Стороннім вхід дозволений

Швидко пролітають шкільні роки і перед випускника постає одна з найважливіших проблем – вибір майбутньої професії. Професія – важлива частина життя людини, адже від вдалого її вибору залежить і майбутнє людини і чим вдаліше ти зробиш вибір, тим більше досягнеш бажаного на професійному шляху, тим більше відчуєш себе успішним і щасливим. Перш ніж обрати професію, людина повинна зібрати про неї максимум інформації.

Для того щоб ознайомити випускників шкіл з професіями, які готує наш навчальний заклад 08.11.2017 року гостинно запросив випускників шкіл міста та області на День відкритих дверей. До училища завітали випускники 12,42.52,60,65 та 77 шкіл міста. Окрім цього на заході були присутні учні з м. Гуляйполе, с. Скельки та м. Вільнянськ.

День відкритих дверей проходив цього року у не зовсім звичній формі. Спочатку учні училища прекрасним вальсом привітали гостей. Після вступних слів ведучої, заступника директора з навчально – виховної роботи Савінської Л.М., з вітальним словом виступив директор училища Базь О.С.. В своїй промові він ознайомив присутніх з історією навчального закладу, розповів про тісну співпрацю з соціальним партнером училища АТ «Мотор Січ». З моніторингом ринку праці нашого району перед присутніми виступила директор Шевченківського районного центру зайнятості 
Щербина А.В.. Викладач спецдисциплін верстатних та слюсарних професій Захаренко Г.С. презентувала увазі присутніх професії за якими в училищі готують висококваліфікованих робітників.

По закінченню офіційної частини учні шкіл з майстри виробничого навчання та викладачі розійшлись по виробничих майстернях де для них проводились майстер класи. Особливу зацікавленість до участі в майстер класах виявили учні 12 та 77 школи. Випробувати себе в ролі токаря чи фрезерувальника виявили бажання не тільки юнаки а й дівчата. Майстер класи проходили у двох токарних, фрезерувальній та двох слюсарних майстернях. З захопленням на фрезерувальному верстаті працювали наші гості з с. Скельки.

Можна з впевненістю сказати що День відкритих дверей Державному навчальному закладі «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» пройшов цікаво й з найбільшою користю для абітурієнтів.

А нам залишається лише сказати – Ласкаво просимо!

 

 

 

 

 

посилання на фото >>2017-11-10