Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

Семінар-практикум заступників директорів з виховної роботи

07 грудня 2017 року на базі Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» відбувся обласний семінар-практикум заступників директорів з виховної роботи на тему «Формування національної свідомості майбутнього патріота і громадянина».

У заході приймало участь 25 заступників директорів з виховної роботи професійно-технічних навчальних закладів Запорізької області.

Відкрила семінар-практикум методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області Грищенко Наталія Петрівна.

На початку семінару-практикуму учасників привітав директор ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» Базь Олександр Станіславович, який розповів про перспективи розвитку навчального закладу в сучасних соціально-економічних умовах регіону. Для позитивного настрою присутніх у виконанні учнів навчального закладу прозвучали запальні українські пісні.

Заступник директора з навчально-виховної роботи ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» Савінська Лариса Мойсіївна розповіла про використання інноваційних форм і методів організації виховного процесу з питань формування національної свідомості майбутнього патріота і громадянина у навчальному закладі.

Шостак Вероніка Петрівна, головний спеціаліст відділу по роботі з молоддю Управління молоді та сім’ї Департаменту спорту, сім’ї Запорізької міської ради, у своєму виступі розкрила питання щодо участі професійно-технічних навчальних закладів у соціальній міській Програмі підтримки обдарованої молоді міста Запоріжжя.

Голова методичної комісії класних керівників ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» Кириченко Віктор Анатолійович розкрив роль класного керівника у системі національно-патріотичного виховання учнівської молоді навчального закладу. Продемонстрував презентації творчих проектів учнів за темами: «З Україною в серці» та «Нашого цвіту по усьому світу. 10 найвідоміших людей світу, які мають Українське коріння».

Поділилася власним досвідом роботи з організації національно-патріотичного виховання в учнівському гуртожитку засобами театрального мистецтва вихователь гуртожитку ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» Кулієва-Корчинська Сурая Мусолімівна.

Після невеликої перерви всі учасники семінару-практикума мали можливість переглянути позакласний захід до Дня Збройних Сил України «Свято мужності, відваги і слави», який провела класний керівник групи 14/17 ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» Гонтар Світлана Леонідівна.

Наприкінці заходу учасниками було обговорено поточні питання та підведено підсумки роботи.

Класний керівник групи №1/17

Терещенко Я.Ю.

 

 

 

 

 

 

 

 

посилання на фото >>2017-12-08