НОВОРІЧНІ СВЯТА НАБЛИЖАЮТЬСЯ

21 грудня 2017 року всі "мешканці" ДНЗ "Запорізьке ВПУМ" поринули в новорічно-різдвяну атмосферу разом з "гоголівськими" героями п'єси "Вечори біля хутору Диканьки", яка дихала класикою і в той же час студентською сучасністю.

Перша сцена відбувалася в кузні, де Вакула з друзями демонстрували мистецтво жонглювання гирями.

Далі і на протязі всієї вистави глядач знаходився в стані ейфорії дива та чудес.

Веселі ритми української музики, бадьорі танці Оксани, Вакули та їх друзів, потішні забави сніжками біля ялинки, комедійний образ дідуся-колядника налаштували учнів та викладачів на хвилю новорічних свят.

Основна мета заходу пролунала з вуст Оксани "не дива треба чекати, а своїм розумом та працею всього досягати".

Яскравою була зустріч глядачів з "незрівняною пані Солохою", яка встигла привітати у себе в гостях красномовного Чуба, харизматичного Чорта, цілеспрямованого Вакулу і прожерливого Пацюка.

Помічником Вакули в подорожі до «Департаменту освіти» та здобуванні червоного диплому був неперевершений, хитрий, але дуже милий Чорт.

Кульмінацією заходу була зустріч глядача з традиційними символами та гостями Нового року - дідом Морозом та Снігуркою, які привітали всіх присутніх з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим і побажали здійснення мрій і досягнення нових вершин.

Фінальна пісня не тільки завершила, але і ще раз підкреслила задум всього заходу " Мрії збуваються і треба впевнено йти до своєї мети".

По завершенню дійства директор училища привітав колектив, учнів з наступаючими святами та вручив грамоти, подяки за досягнення учнів і підкреслив: " В нашому навчальному закладі навчаються і працюють справжні професіонали".

Кулієва – Корчинська С.М.,

Вихователь гуртожитку ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»

 

посилання на фото >>2017-12-22