Мужності й геройства свято!

Живуть в нас батьків заповіти – свободи палкий оксамит,

Ми роду козацького діти, землі української цвіт…

Тематичний захід присвячений Дню Захисника Вітчизни розпочався цитатою твору Тараса Григоровича Шевченка: «У своїй хаті – своя сила і правда, і воля…».

Студенти та викладачі ДНЗ «Запорізьке ВПУ «Моторобудівник» вшановували пам'ять всім героям, які в різні періоди відстоювали право жити в вільній країні. Всі святкували свято свободи та мужності, кожне глядацьке серце переповнювала гордість за своїх співвітчизників, хоробрих та волелюбних козаків.

Учні 4/15 групи – Добрянська Олександра, Попович Олександра, 7/17 групи – Ширіпа Ігор, 2/15 – Ольховий Микола, 4/15 – Проскуров Станіслав, 10/16 – Краснов Олексій та 13/14 групи – Костюченко Олена шляхом відеоматеріалів з архіву, віршами великих українських класиків, патріотичними піснями намагалися передати той біль, переживання, ті страшні події, які пережив український народ. Згадували і вшановували пам'ять героїв УПА, Небесну сотню, яка також поклала своє життя заради свободи. З повагою та гордістю відзначали героїв АТО, які і зараз боронять мирний сон та наш спокій.

Наприкінці заходу весь глядацький зал на одному подиху, стоячи, міцно стискаючи руку біля серця співали Гімн України, подумки переносячись в ті страшні часи, віддавали всю повагу і гордість за свого побратима!

Доброю кульмінацією було нагородження наших героїв – викладачів, які не з чуток знають, що таке війна. Це Кириченко Віктор Анатолійович та Лопухов Вадим Рудольфович, які воювали в далекому Афганістані, Пеньков Антон Миколайович, який був на передовій в АТО. На честь героїв ДНЗ «Запорізьке ВПУ «Моторбудівник» прозвучала пісня «Воїни світла, воїни добра» у виконанні всіх учасників тематичного заходу!

Вихователь гуртожитку,

Литвиненко І.І.

 

 

 

посилання на фото >>2018-02-05