ПОДАРУНОК ДЛЯ ЖІНОК В ДЕНЬ СВЯТА ВЕСНИ!

На початку березня представники сильної половини людства можуть задовольнити жіночу прекрасну стать всією палітрою почуттів, емоцій і подарунків. Не дарма жіночий день святкують в перші дні весни, адже жінка, є як і початком життя і так всім тим чудовим, що радує нас.

Свято Весни не минуло стороною і ДНЗ «Запорізьке ВПУМ». Учні I, II та III курсів підготували чудовий концерт у вигляді відкриття жіночого журналу, який назвали «Крок до зірок».

Першу сторінку відкрила презентація з прекрасним віршем, слова якого торкнулися сердець наших милих і чарівних жінок. Порадував кумедними гуморесками Ольховий Микола, учень групи 2/15 в рубриці з «Посмішкою до всіх».

На другій сторінці глядачі гучними оплесками відзначили відеорепортаж в рубриці «Від надійних і сильних», який підготували чоловіки - колеги та учні груп 11/16 та 15/17. З екрану для жінок та дівчат училища лунали прекрасні і теплі слова.

Наступною сторінкою журналу була «Музична», де від чарівних мелодій і слів тріпотіли струни ніжної жіночої душі. Музичну сторінку представили талановиті учениці групи 4/15: Попович Олександра, Добрянська Олександра, Іванцова Лілія та Вчорашня Яна (гр.14/15). Особливо хотілося відзначити пісню «Мама», яку виконувала акапельно Попович Олександра.

Який жіночий журнал може бути без рубрики «Жіночі історії», в якій учні групи 7/17 розіграли жартівливу сімейну сценку. Чудовими артистами виявилися: Литвиненко Влад, Шіріпа Ігор, Михалько Максима та Горич Богдан. Але талановиті вітання від групи 7/17 на цьому не зупинилася і вони представили відеопривітання для всіх жінок та дівчат навчального закладу.

Останню сторінку нашого журналу презентував директор нашого училища Базь О.С., з його уст пролунали теплі  та ніжні слова привітання для прекрасної статі нашого навчального закладу.  

На останній сторінці любого друкованого видання маленькими літерами пишуть про людей без яких не відбулося б свята. Хочеться відмітити  відповідальних ведучих: Шелемина Дмитра (гр.7/17), Дунаєва Дениса (гр.1/17), професійне музичне оформлення свята, з яким впорався учень групи 4/15 Проскуров Стас.

А на кінцевій глянцевій обкладинці журналу великими літерами відзначилось щире побажання від всієї прекрасної половини людства та нашого училища: «Будьте щасливі!!!»

класний керівник групи №15/17 ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»

Бальвас Б.В.

 

 

посилання на фото >>2018-03-15