Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

Україна починається з тебе…

Ми - вільні люди!

Ми, неначе, квіти…

Такими ліричними рядками вперше зустріла Актова зала Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник»  учнів перших курсів та їх батьків на тематичному національно-патріотичному заході «Україна починається з тебе».

Обдаровані, талановиті учні II, III та IV курсів дарували першокурсникам щирі українські пісні, сучасний та пустотливий танок на мотиви народної музики «Підманула, підвела».

Ведучі Іванцова Лілія та Ширіпа Ігор нагадали історичні події, які трапилися за 27 років Незалежності України. Глядачі разом з артистами знову переживали ту біль, яку і до цього часу переживають українці, а саме Євромайдан, воєнні дії на Сході України тощо

Не промайнули і гарну, для українського народу новину – ухвалення рішення Ради Європейського Союзу про безвізовий режим України з ЄС. Прозвучав гімн Європейського Союзу – ода «До радості» з 9 симфонії Бетховена.

Україна – це моя Вітчизна,

Це мій рідний край, моя земля,

Тільки тут так світить сонце променисто

І так тепло усміхається зоря!

Щирі рядки прозвучали наприкінці заходу «Україна починається з тебе», а в усіх куточках Актової зали «ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» та в серці кожного присутнього патріота лунала фінальна українська, красива пісня «Україна» у виконанні всіх учасників!

Вихователі ДНЗ «Запорізьке «ВПУМ»

Кулієва-Корчинська С.М., Литвиненко І.І.

 2018-09-04