Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

Чарівна студентська подорож у чарівний світ театральних софітів

Театр – це особливий вид мистецтва, який духовно збагачує людину, допомагає глибше пізнати красу навколишнього світу.

Привернути дітей до театрального мистецтва, виховати й зберегти природну сутність особистості дитини, її індивідуальність, вплинути на розвиток її духовно-естетичних якостей – таке завдання поставили перед собою вихователі гуртожитку Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник».

23 жовтня 2018 року в Драматичному театрі ім.Магара, на виставі «Чарівна ніч» за мотивами твору Миколи Гоголя, відбулося перше знайомство з театральним світом першокурсників нашого навчального закладу. Діти з захопленням спостерігали за класичною виставою, яка доречно і несподівано переплелася з сучасністю. Професійну гру акторів доповнював хореографічний колектив театру. А жива музика, у виконанні симфонічного оркестру додавала більшої яскравості і чарівності головним героям та солістам театру ім.Магара – Світлані Ремженій та Олександру Блінову.

Подорож до театру була не тільки цікавою, але і комфортною та зручною на комфортабельному автобусі. Цим завдячуємо нашому головному помічнику та другу АТ «Мотор Січ», який систематично підтримує наш навчальний заклад. Окрема подяка президенту «Мотор Січ» В’ячеславу Олександровичу Богуслаєву за безкоштовну можливість приїхати вчасно до театру!

Чарівна подорож учнів ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» до театру ім.Магара стала поштовхом до формування високих моральних цінностей у серці та думках кожного юного глядача!

Вихователь гуртожитку ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»,

Кулієва-Корчинська С.М.

та Керівник фізичного виховання Озмітель О.О.

 

 2018-10-24