Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

Квест-гра «Світ робітничих професій»

14 листопада 2018 року в навчальному закладі було  проведено квест-гру «Світ робітничих професій».

Для участі в грі були запрошені команди шкіл №42,60, та 77.

Розпочався захід з теплих та щирих слів директора училища Базя О.С.. Олександр Станіславович ознайомив присутніх з історією і традиціями училища, розповів про тісну співпрацю навчального закладу з соціальним партнером АТ «Мотор Січ», побажав командам цікавої подорожі та перемоги. З словами привітання до команд звернулась спеціаліст Шевченківського центру зайнятості Науменко К.П. яка наголосила на необхідності серйозного і відповідального ставлення до вибору майбутньої професії, аналізу її затребуваності на ринку праці. Ксенія Павлівна побажала учням зробити вірний вибір майбутньої професії, яка б у майбутньому приносила їм задоволення і натхнення.

На початку гри команди презентували себе. З креативністю та театральним мистецтвом.

Школярі взяли участь в цікавій і захоплюючій подорожі в світ робітничих професій машинобудівного профілю. Світ цей незвичайний, його немає на картах, але кожен з них його відвідав.

Учні подорожували по станціях, приймали участь в конкурсах, виконували різноманітні завдання, дізнавалися багато нового про світ професій.

Станції, які відвідали учні, так і називались: "ЕЛЕКТРОГАЗОЗВАРНИК", "ВЕРСТАТНИК", "СЛЮСАР", "КОНТРОЛЕР", "ЕЛЕКТРИК" та «КРАЩИЙ КАПІТАН». Подорожуючи по станціях, команди дізнавались про зміст діяльності, засоби, предмет, умови праці представників різних професій. Кожна команда отримала маршрутний лист своєї подорожі, де були позначені станції, які їм необхідно було пройти в певній послідовності. Пройшовши всі станції, команди повернулися, в методичний кабінет де за чашкою ароматного чаю чекали результати битви капітанів та підведення підсумків гри.

За підсумками балів на усіх станціях почесне І - місце посіла команда школи №42, ІІ - місце команда школи №60 і ІІІ - місце команда школи №77. Командам вручили чудові солодкі подарунки, а центр зайнятості нагородив учасників почесними грамотами.

Ми впевнені що інформація про робітничі професії машинобудівного профілю, яку отримали учні, допоможе їм зробити вірний вибір своєї майбутньої професії, яка буде приносити їм радість на натхнення.

Керівник гуртка

Сичевська Л.М.2018-11-15