Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

27 річниці створення Збройних Сил України

06.12.2018 року у « Запорізькому ВПУМ» було проведено військово-спортивний захід, присвячений святкуванню 27 річниці створення Збройних Сил України. В ньому приймало участь дві команди по 10 чоловік в кожній команді- «Допризовники» та «Призовники», хлопці та дівчата 1-4 курсів.

В змаганнях було проведено наступні види змагань:

  • cтройова підготовка (стройові прийоми зі зброєю);
  • розкладання, складання автомата АК-47;
  • одягання ЗВЗК;
  • штовхання гір;
  • комплексно - силова вправа, армреслінг;
  • військово - історична вікторина на теми «Знання історії України», «Правила та звичаї Запорізьких козаків», «Знання структури та озброєння Збройних Сил України», «Військові звання Збройних Сил України».

Всі учасники змагань проявили максимальну зацікавленість та старанність, але перемагає сильніший, тому переможцем була визначена команда «Допризовників». Учнів, презерів в особистих видах змагань та команду переможців завітав, та нагородив грамотами голова судейської колегії змагань - старший майстер Підлужний Андрій Сергійович. Захід,організований викладачем предмету «Захист Вітчизни», полковником запасу, учасником бойових дій, Лопуховим В.Р. було проведено на високому морально-патріотичному рівні. Усі глядачі змагань були дуже задоволені, тому підтвердження - бурхливі оплески по закінченню заходу.2018-12-10