Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

Великий острів знань

18 грудня 2018р. у Запорізькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №77 відбулась пізнавальна розважальна гра-квест «Великий острів знань». Для проведення гри були запрошені гості: ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» Моторобудівник», музична школа № 7 та Запорізький центр первинної професійної підготовки «Академія поліції» ДДУВС на чолі з його керівником Назаренко М.М.

В грі були задіяні всі учні школи: від самих маленьких (1-4класи) до старшокласників (5-11класи). Для виконання ігрових завдань учні проходили чергу станцій: Умілі ручки, Музична, Інформатика, SMILE-станція, Народознавство, Червоні прапори, Ерудит, Еврика, Дослідники.

ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» Моторобудівник» представляло станцію «Світ робітничих професій». Педпрацівники училища: керівник гуртка Сичевська Л.М., викладач Захаренко Г.С., майстер в/н
Валюх Т.І. разом з учнями Попович О., Добрянською О., Іванцовою Л., Проскуровим О., Бойко Д. та Лачиновим М., підготували необхідні наочні матеріали, які розкривають зміст професій верстатника широкого профілю, токаря, слюсаря-інструментальника, слюсаря – складальника, електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування, електрогазозварника.

Учням школи було запропоновано перегляд презентації про основні професії, яким навчають в нашому училищі та виконання творчих завдань: розгадування кросвордів, тестів, філвордів, ребусів. На станції «Світ робітничих професій» кожен клас отримав від адміністрації училища грамоту за винахідливість та кмітливість.

За активну участь, допомогу в організації та проведені інтелектуальної розважальної гри-квесту директор Запорізькій загальноосвітній школи І-ІІІ ступенів №77 Колотова Т.Є. передала керівництву училища грамоту.

викладач спецтехнології ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник»,

Захаренко Г.С.2018-12-20