Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

22 січня День Соборності України!

Хай живе непоборний наш дух!
Геть від нього загарбницькі руки.
Хай росте і міцніє ланцюг
Вседержавної Злуки!
Г.Ульченко

22 січня 2019 року у Державному навчальному закладі «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» був проведений виховний захід приурочений до 100 річниці з дня проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки в єдину Україну. Ця  історична подія увійшла до національного календаря як велике державне свято – День Соборності України.

Під час цього заходу учні першого та другого курсів ознайомилися з історією виникнення свята Соборності. Дізналися про основні етапи розвитку української соборності, державотворчі пошуки українського народу та про принцип суверенітету, як визначальної основи державотворення. Вся інформація супроводжувалася відео та фото презентаціями.

Учні читали вірші про історичні події, слухали пісні про свою державу, наводили історичні факти. Також по закінченню заходу пройшла вікторина де діти давали відповіді на цікаві питання про Державні та народні символи України, її історію та визначних людей.

Метою заходу було  поглибити знання учнів про історію виникнення свята Соборності України, виховувати повагу до своєї Батьківщини, її історії та державних свят; патріотичні почуття та повагу до державної атрибутики.

викладач Терещенко Я.Ю.2019-01-23