Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Facebook: @motorobudivnyk
Instagram: @motorostroitel
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

Зупинемо булінг разом!

13 лютого 2019 року межах правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» у Державному навчальному закладі «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник», представник Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області Бичкова Анна Олегівна та Голова Запорізькоої ради реформ Зубко Ігор Владиславович провели урок – «Стоп булінг». Доповідачі розповіли учням про види боулінгу, ознайомили присутніх з Законом України №8584 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії боулінгу (цькуванню)». Окрім того учням довели до відома, що боулінг відтепер карається штрафами або громадськими роботами.

Також, під час заходу учні відповідали на питання що вони знають про таке явище як булінг, чи зустрічалися з ним.

Крім того, до відома учнів було доведено, що причинами частих проявів агресії та цькування інших дітей можуть бути бажання звернути на себе увагу, мати авторитет серед однолітків; насильства у власній сім’ї; психологічна схильність до агресії, нездатність контролювати свій гнів; в окремих випадках – самозахист, побоювання стати жертвою булінгу з боку інших.

Наприкінці заходу, учні отримали буклети Міністерства юстиції України «Зупинимо булінг разом», з яких можна більш детально дізнатися, які види булінгу існують та як діяти у випадку, якщо вони стали свідком або жертвою булінгу.

Викладач Бальвас Б.В.2019-02-15