Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

Дорога ціна великим грошам

Торгівля людьми існувала стільки, скільки існувало людство. Сучасне рабство є актуальною проблемою українців. Кожен думає, що це ніколи не станеться саме з ним, але постраждалі люди живуть серед нас і залишаються невидимими, бо їм соромно, а може навіть страшно. Вони мовчать, а учні Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» вирішили не замовчувати проблему сьогодення.

26 березня 2019 року в Актовій залі відбувся тематичний, театралізований захід «Протидія торгівлі людьми або дорога ціна – великим грошам». Незважаючи на те, що тема заходу серйозна та важлива для учнів, учасники та організатори вирішили підійти до подачі актуальної теми творчо та доступно «глядацькому» учнівському контингенту.

Програма була інформаційно-насичена, шляхом театралізованих сценок, де учні-актори розігрували одні із багатьох складних ситуацій, які можуть статися за кордоном. Родзинкою заходу був тематичний, сюжетний танок у виконанні групи 4/15 «Чорне та біле». Танцівники продемонстрували за допомогою рухів захоплюючу боротьбу між добром і злом, де кульмінацією була перемога світлого та чистого.

Представник Громадської правозахисної організації «Егіда Запоріжжя» Любімцева Світлана Андріївна подякувала учасникам заходу «Дорога ціна великим грошам» за цікаву, креативну, винахідливу ідею подачі такої серйозної та актуальної теми для українців. Також гостя подарувала кожному глядачеві корисні тематично-цільові брошури.

Фінальною частиною була пісня про Україну з відео фрагментами краси та величі нашої неньки, і кожен присутній пішов з думкою: «Щастя там, де твоя Батьківщина, і тільки ми – українці в змозі збудувати сильну, незалежну державу»!

Вихователь гуртожитку ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»,

Кулієва-Корчинська С.М.2019-03-27