Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

Суботник біля меморіалу

Довгоочікувана весна прийшла і почала вбирати все живе в зелені шати, але разом із цим принесла з собою багато роботи по благоустрою та окультуренню прилеглих територій.

Напередодні відзначення Дня пам’яті та примирення і 74 річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 25 квітня 2019 року, було проведено міський суботник біля меморіалу «Вічна пам'ять, вічна скорбота» на Капустяному кладовищі нашого міста.

Участь взяли ветеранські організації міста, керівництво Шевченківського району, а також до заходу долучилися учні групи №12/17 нашого навчального закладу. Під час суботнику наші юні господарі працювали завзято та старанно. Загальними силами було приведено до ладу велику ділянку території меморіалу. Як же радіє око від чистоти і порядку, який тепер панує на території.

Зберегти пам'ять про Другу світову війну – наш громадянський і людський обов’язок. Адже в ті страшні лихоліття жертвували собою заради нас точнісінько такі українські хлопці, які сьогодні ризикують життям на Донбасі. Тільки в 1941-му війна прийшла до нас із заходу, а тепер – зі сходу. Ми ставимо пам’ятники героям Небесної Сотні й героям АТО, проте не повинні забувати й тих, що врятували Європу від фашизму багато років тому. Це потрібно не мертвим, це потрібно живим.

Тепер меморіал «Вічна пам'ять, вічна скорбота» має доглянутий вигляд, і приємно, що наша молодь підтримує цю ініціативу і прикладає немало зусиль для збереження та вшанування пам’яті тих, хто без жалю віддав своє життя заради мирного неба для нас.

Бібліотекар Козловська А.М.2019-05-02