Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

Викладач за покликанням

Як швидко плинуть роки. Більш як 30 років тому до нашого навчального закладу прийшла молодий спеціаліст Захаренко Ганна Степанівна– випускниця Вінницького політехнічного інституту. Свою педагогічну діяльність вона розпочала з роботи майстром виробничого навчання, а потім перейшла на посаду викладача спеціальних предметів. І ось в червні 2019 року їй виповнюється чудова дата - 60 років з дня народження!

За свою педагогічну діяльність Ганна Степанівна випустила майже 2,5 тис. учнів, більша частина котрих працює та підвищує свою кваліфікацію на АТ «Мотор Січ».

З перших днів і по сьогодні Ганна Степанівна працює завзято, творчо та інноваційно. Вона була першою хто впровадив захист дипломних робіт наших учнів іноземною мовою, разом з цим вона впровадила підготовку презентаційних матеріали до випускних іспитів. Уроки Ганни Степанівни завжди відрізняються жвавістю, насиченістю самою необхідною інформацію для майбутніх робітничих кадрів, інноваційними технічними матеріалами. Свої уроки вона проводить з використанням сучасних педагогічних технологій різноманітними засобами та прийомами: ділові ігри, інтелектуальні конкурси, олімпіади, вікторини та багато інших.

Ганна Степанівна визнає, що вона майже не працює, тому що вона живе своєю роботою, яка є головним інтересом в її житті. Їй до вподоби слова Конфуція «Виберіть собі роботу до душі і вам не прийдеться працювати жодного дня у своєму житті». Вона разом з учнями створила чудовий кабінет, в якому завжди затишно та комфортно. 

До любої справи  Ганна Степанівна відноситься професійно. Для неї немає дрібниць в роботі. Все для неї важливо. Багато років вона очолювала методичну комісію училища. Які проводились урочисті заходи щодо відкриття та закриття тижня з професії! Учні готували стінні листівки, приймали участь у професійних конкурсах, проводили училищні командні конкурси «ЩО?ДЕ? КОЛИ?», організовували концертні програми. Ганна Степанівна вважає, що сучасний педагог повинен бути всебічно розвиненим, тому приділяла цим заходам велику увагу. 

В народі кажуть, що успіх приходить до того, хто робить те, що найбільше любить. Це можна сказати і про Захаренко Г.С. За час своєї роботи вона нагороджена нагрудним знаком «Відмінник освіти», має міністерські та обласні грамоти та дипломи. Ганна Степанівна - спеціаліст вищої категорії та має педагогічного звання «Викладач - методист».

Своєю енергію Ганна Степанівна заряджає своїх учнів, які з успіхом навчаються, приймають участь у фахових конкурсах, та творчо підходять до виконання випускних робіт. Крім того, вона вчить їх бути людьми з великої літери, радіє їх успіхам та перемогам, хвилюється за їх становлення.

Добра, уважна, з почуттям гумору, вимоглива, чуйна, справедлива – так про неї висловлюються її учні та колеги по роботі. Вона завжди приходить всім на допомогу і ніколи не рахується із своїм часом.

Сьогодні педагогічний колектив училища, учні та випускники вітають Ганну Степанівну і від щирого серця і наголошують на тому,що у 60 років починається чудова пора життя, наповнена світлими спогадами, теплими зустрічами, добрими посмішками, новими інтересами і втішними вечорами. Колектив щиро вітає Ганну Степанівну з важливою датою і бажає в повному здоров’ї і з оптимізмом продовжувати свій шлях, пишатися прожитими роками і досягнутими успіхами, дорожити близькими і зігрівати своє серце любов’ю.

Савінська Л.М.

заступник директора з навчально-виховної роботи

 

 

 

    

 2019-06-26