Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Facebook: @motorobudivnyk
Instagram: @motorostroitel
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

«Конфлікти та методи їх вирішення»

«Конфлікти та методи їх вирішення», - з таким гаслом учні групи 2/19  разом  із класним керівником Волковою Ю.А.   провели виховну годину. Метою  було сформувати уявлення учнів про різні варіанти людського спілкування, методи уникання конфліктів і своєчасне їх вирішення, виховування шанобливого ставлення. На початку було проведено бесіду, про те ,що учні розуміють під словом «конфлікт», потім учні розділилися на групи. Перша група пояснювала ,кого ми називаємо «конфліктною людиною». Друга, що означає «конфліктна ситуація». Третя група з’ясовувала значення слова «інцидент». Четверта пояснювала значення слова «компроміс». Для підготовки учні отримали кольорові папірці на яких записували свої думки та декілька хвилин.  

Після висловлювань та обговорень на дошці учням було надано чотири слова- пристосування,уникнення,співпраця,суперництво. Викладач запропонував учням зробити асоціограми з поданими словами. Більшість учнів згадали слова, які асоціювалися у них з кожним із чотирьох слів.

Після асоціограми викладач розповів про соціологичні результати опитувань і наголосив,що варто замислитися над тим,як навчитися відловлювати конфлікти ще до їх початку.

Останнім єтапом виховної години була творча вправа. Викладач починає фразу, учні її продовжують. Не поспішайте реагувати на чуже… Памятайте,що безвихідних ситуацій ... та ін.

Після творчої вправи, кожна група мала змогу записати на дошці усі можливі виходи з конфлікту, завдяки чому формувалось знання у учнів щодо того,що конфлікти часто отруюють людині життя, знижують самооцінку, зрозуміти,що кожен може виявити творчість та придумати нові способи нейтралізації конфліктів.

 

 2020-02-26