День відкритих дверей у Державному навчальному закладі «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник»

Якщо театр починається з вішалки, то навчальний заклад - з дня відкритих дверей. Саме після цієї події більшість абітурієнтів приймають остаточне рішення: вступати чи ні до навчального закладу. Невдовзі відлунають шкільні дзвоники і випускникам потрібно буде переходити на новий етап свого життя – здобувати фахову освіту. Сьогодні багато молодих людей турбує питання, як знайти справу свого життя, щоб почуватися задоволеним морально і матеріально, щоб приносити найбільшу користь людям і державі. У кожного свої вимоги до майбутньої професії.

18 березня 2017 року в навчальному закладі відбувся День відкритих дверей. Училище гостинно відкрило двері для учнів шкіл міста Запоріжжя та області.

У фойє гостей зустрічали учні, які проводили гостей до святково прикрашеного актового залу. Як заведено, на початку знайомства, був продемонстрований документальний фільм про життя училища, після чого перед присутніми виступила агітбригада професійного спрямування, учні першого курсу презентували свої професії, та показували чудові номери художньої самодіяльності.

З вітальним словом виступив виконуючий обов’язки директора училища Базь О.С. який подякував всім гостям і присутнім за виявлений інтерес до училища, зробив короткий екскурс сьогоденням навчального закладу та поділився планами на майбутнє.

Почесним гостем на заході був заступник начальника управління кадрами АТ «Мотор Січ», депутат міської ради Тишечко Віталій Володимирович, який розповів про тісну, багаторічну та плідну співпрацю з училищем, підкреслив необхідність підприємства та держави в робітничих кадрах.

По закінченню концертної програми, майбутнім абітурієнтам та їх батькам було проведено екскурсію навчальним закладом: кабінетами та майстернями, їдальнею, спортивним залом, гуртожитком. Майбутні абітурієнти та їх батьки, мали змогу поспілкуватися безпосередньо з учнями, адміністрацією училища.

Гості залишали стіни училища з гарним настроєм та бажанням навчатися в нашому навчальному закладі. А нам залишається лише сказати – Ласкаво просимо!

Савінська Л.М.

заступник директора

з навчально – виховної роботи

ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»

 

 

 

 

 

 

 

 

 2017-03-21