Трагедія століття

24 квітня в актовій залі ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» відбувся захід присвячений одній з найстрашніших техногенних катастроф в історії людства.

У сучасному світі мають місце події, які круто змінюють життя людей. До таких трагедій відноситься Чорнобильська катастрофа. Аварія, рівної якій за останнім часом, здавалося, відшукати неможливо. 31 рік тому, 26 квітня 1986 року, на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції (ЧАЕС) на правому березі річки Прип'ять в 12 кілометрах від міста Чорнобиля Київської області сталася найбільша в історії світової атомної енергетики аварія.

Учасники заходу та гості вшанували пам'ять загиблих в результаті аварії, сказали слова подяки рятувальникам за їх героїзм та мужність.

Була переглянута презентація та відеофрагменти цієї страшної сторінки в історії. Учень групи № 9/15 Попов Владислав читав вірші присвячені трагедії, учениця групи № 16/16 Бланк Маргарита виконала пісню «Помянем».

На заході був присутній почесний гість, ліквідатор чорнобильської атомної катастрофи – Рудак Микола Васильович. Микола Васильович розповів, якою важкою була робота ліквідатора та продемонстрував як він підіймав бойових дух товаришів своєю грою на баяні.

Люди, будьте пильні і обережні, безвідповідальність породжує трагедію.

Класний керівник групи 9/15

Озмітель Олександр Олександрович2017-04-27