Література рідного краю

Нещодавно бібліотека нашого навчального закладу поповнилася дуже цікавою книгою,яка має назву: «Письменники Запорізького краю». До антології ввійшли вибрані твори письменників Запорізького краю(членів Національної спілки письменників України),а також бібліографічні довідки про письменників,життєвий і творчий шлях яких тісно пов’язаний із Запорізьким краєм.

Ця книга була презентована на зустрічі-діалозі письменників Запорізького краю з бібліотекарями обласних освітніх закладів у форматі літературного Non-stop.

В заході брали участь голова Запорізької обласної організації Національної спілки письменників України Олександр Медко; прозаїк,публіцист,журналіст,краєзнавець Костянтин Сушко; поет Михайло Буряк; письменниця і композитор Ольга Ліщук та молода письменниця Олена Ольшанська.

Письменники висловили подяку бібліотекарям за їх працю, за невидимий,але міцний місток,який вони будують між письменниками,їх книгами і читачами.

Бібліотекар

Козловська А.М.

2018-12-12

Скарбниця світової літератури

Юні друзі!

Нещодавно бібліотека училища поповнилася новими підручниками з предмета «Зарубіжна література».

Цього навчального року ми продовжимо віртуальну подорож у просторі і часі, потрапимо до дивовижного світу Книги, відвідаємо Давню Грецію, Францію, Англію, Італію та інші країни.

Скарбниця світової літератури розкриє перед вами неосяжний світ людських взаємин, допоможе збагнути вічні людські цінності та збагатитися духовно.

Сподіваюся, що ця книжка стане вашим надійним помічником у вивченні зарубіжної літератури та допоможе підвищити рівень ключових компетентностей, адекватно оцінити навчальні досягнення, спроектувати програму подальшої самоосвіти.

Бажаю успіхів!

Бібліотекар Козловська А.М.

2018-11-19

Вивчення органічної хімії!

Шановні учні!

Докладно вивчити органічні речовини  в усій їхній багатоманітності зможете в окремому розділі органічної хімії. Цей підручник надійшов до училищної бібліотеки. він відкриває багато нового, досі невідомого про природні і синтетичні сполуки, із яких виготовлено ваш одяг,які ви вживаєте в їжу, які вас обігрівають і лікують, з яких, зрештою,побудовано ваш організм.

У вивченні хімії вам допоможе структура підручника. Фактичний матеріал про органічні сполуки викладається в рубриках: Склад і будова молекул, Фізичні властивості, Хімічні властивості, Застосування, Добування.

Кожна тема закінчується висновками,в яких узагальнено основний, найважливіший матеріал.

Сподіваємось, що вивчення органічної хімії буде для вас цікавим і корисним.

Успіхів вам!

Бібліотекар Козловська А.М.

 

 

2018-11-19

Нові підручники

До уваги викладачів та учнів ДНЗ « Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник»!

Днями бібліотека отримала  підручники для учнів І курсу.

Ви почали вивчати новий навчальний предмет «Громадянська освіта». Він спрямований на те,щоб допомогти вам, молодим громадянам України, вирішити важливе для власного майбутнього завдання самовизначення – усвідомлення свого місця в суспільстві.

Підручник супроводжує електронний освітній ресурс, на якому розміщено тести для самоконтролю, що виконуються в режимі онлайн!

Бажаємо успіхів!

2018-11-01

Нові номери

До уваги викладачів та інших читачів. До нашої бібліотеки надійшли нові номери наступних періодичних видань за січень та лютий 2018 року: «Історія України», «Математика», «Фізика в школах України», «Оборонний вісник», «Українська мова та література» , «Всесвітня література в сучасній школі», «Інформатика в школі», «Англійська мова та література», «Німецька мова в школі», «Завуч», «Методист», «Охорона праці і пожежна безпека», «Безпека життєдіяльності», «Фізичне виховання в школі», «Біологія.  Шкільний світ», «Хімія. Шкільний світ», «Виховна робота в школі», «Класному керівнику. Усе для роботи», «Шкільна бібліотека», «Відділ кадрів».

Сподіваємося, що кожен знайде для себе щось цікаве і корисне в отриманих виданнях. Залишайте свої побажання та діліться враженнями від прочитаного у нас в бібліотеці. Чекаємо на вас.

бібліотекар Полянська К.Д.

 

2018-02-27

Поповнення бібліотечного фонду

Підготовка педагогічних працівників професійно-технічних навчальних закладів до дистанційного навчання кваліфікованих робітників / [О.В. Базелюк, А.А. Каленський, С.Г. Кравець та ін.]. – Київ: Ін-т проф.-тех. освіти НАПН України, 2017. – 76с.

У методичних рекомендаціях висвітлено теоретичні аспекти підготовки педагогічних працівників професійно-технічних навчальних закладів до впровадження дистанційного навчання кваліфікованих робітників. Представлено розробки електронного контенту для його використання в системі дистанційного навчання, засоби контролю успішності кваліфікованих робітників у дистанційному навчальному процесі та розкрито особливості організації самостійної роботи кваліфікованих робітників засобами дистанційного навчання.

Методичні рекомендації адресовано керівникам і педагогам професійно-технічних навчальних закладів, аспірантам і докторантам, слухачам та викладачам інститутів післядипломної освіти, методистам науково (навчально)-методичних центрів професійно-технічної освіти.

2018-02-08

Виставка у бібліотеці

На цьому тижні ми запрошуємо усіх читачів до нашої бібліотеки ознайомитись з виставкою, присвяченою пам’яті видатного українського політика, публіциста та літературного критика В'ячесла́ва Макси́мовича Чорновола. Цікаві факти з біографії, фотографії та цитати видатного діяча України ви зможете знайти на першому поверсі у бібліотеці. Ми чекаємо на Вас.

 

2018-02-08

Обласний семінар-практикум бібліотекарів ПТНЗ Запорізької області

26 квiтня 2016 року у ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» відбувся обласний семінар-практикум бібліотекарів ПТНЗ Запорізької області за темою «Національно-патріотичне виховання молоді й роль бібліотеки у формуванні почуття патріотизму», який підготувала та провела методист НМЦ ПТО у Запорізькій області Пацей Любов Григорівна.

В.о. директора ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» Базь Олександр Станіславович доповів про історію, сучасність та перспективи розвитку навчального закладу.

Писанець Вікторія Володимирівна, в.о. директора Запорізької обласної бібліотеки для юнацтва  розповіла про «Бібліотечні проекти як дієвий засіб патріотичного виховання юнацтва» та презентувала низку проектів, які втілюють працівники їх закладу.

Заступник директора з навчально-виховної роботи ДНЗ «ЗВПУМ» Савінська Лариса Мусіїївна презентувала досвід роботи навчального закладу з питань національно-патріотичного виховання учнівської молоді.

За основною темою «Роль бібліотеки у національно-патріотичному вихованні учнів» виступила бібліотекар ДНЗ «ЗВПУМ» Шмиголь Ксенія Віталіївна, що розповіла про форми та методи роботи, які сприятимуть вихованню справжніх патріотів. Та презентувала першу літературно-економічну гру «Літературна плеяда», за допомогою якої в ігровій формі учні можуть розширити свої знання з української літератури та зацікавитись українською книжкою.

Потім учасники семінару-практикуму та учнівська молодь навчального закладу переглянули виховний захід «Ми – українці!», підготовлений активом бібліотеки ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник»

Після чого викладач предмету «Захист Вітчизни» ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» Лопухов Вадим Рудольфович ознайомив глядачів з роботою гуртка «Допризовник», учасники якого продемонстрували свої навички.

Підбиваючи підсумки семінару-практикуму, усі присутні відзначили високий рівень його організації, насиченість, багатогранність та корисність отриманої інформації.

Бібліотекар ДНЗ «ЗВПУМ»

Шмиголь К. В.

 

 

2016-04-29

125 років від дня народження Павла Григоровича Тичини

До 125 річниці від дня народження українського поета  Павла Григоровича Тичини (1891—1967) у бібліотеці проводиться виставка літератури. Ознайомившись з якою, можна розширити свої знання про життя та творчість письменника.

2016-01-14

Вас вітає бібліотека ДНЗ "Запорізьке ВПУ "Моторобудівник"

2015-11-16