Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

«Хто Шевченка прочитав,той багатий серцем став»

В рамках святкування 205 річниці з Дня народження Тараса Григоровича Шевченка у бібліотеці ДНЗ « Запорізьке ВПУМ» були оформлені викладки літератури, книжкові виставки про життя і творчий шлях Великого Кобзаря, що покликані виховувати любов і повагу до спадщини, яку залишив поет.

О.Гончар  так сказав: «Тарас Шевченко народився на українській землі, під українським небом, проте він належить до тих людей-світочів, що стають дорогими для всього людства й що в пошані всього людства знаходять своє безсмертя».

В  бібліотеці відбулося засідання клубу за інтересами «Друзі бібліотеки» на тему: «Учіться, читайте, чужого навчайтесь і свого не цурайтесь», на якому учні глибше познайомилися з життям та творчістю поета. Присутні дружно відповідали на питання літературної вікторини та розповідали вірші Великого Кобзаря. Також  учасникам  було запропоновано розгадати кросворд і познайомитися з книгами про життя Тараса Шевченка, збірниками його прекрасних творів.

Все йде, все минає… Та залишається пам'ять , добра слава про людей, які з гордістю вимовляє, пам’ятає і шанує все людство.

Захід пройшов у теплій атмосфері  і ми переконані, що Шевченківські дні надовго запам’ятаються користувачам нашої бібліотеки. Запрошуємо всіх бажаючих завітати до бібліотеки. Шевченківський тиждень в бібліотеці триває.

Бібліотекар Козловська А.М.2019-03-22