Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

«Срібло» у змаганнях «Козацька наснага»!

Українське козацтво надзвичайно цікаве та важливе явище в історії як країни так і світу. Козаки дивували, та захоплювали, надихали митців на створення своїх шедеврів, берегли рідну культуру та звичаї.

Згідно з календарем спортивно – масових заходів обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України 25 квітня 2019 року відбулись обласні кубкові змагання «Козацька наснага» серед юнаків закладів професійної (професійно-технічної) освіти. Змагання проходили в ЦПКВ «Дубовий гай» участь у яких приймали 11 збірних!

Команда достойно представила наш навчальний заклад! Так з 8 видів програми змагань, до яких входили: «Естафета», «Перетягування канату», «Підтягування на перекладені», «Поштовх гирь», «Боротьба на пасках», «Піднімання козака», «Втеча полоненого з неволі» та «Метання довбні» - хлопці у двох зайняли І місце («Метання довбні», «Перетягування канату») та ще в двох ІІ місця («Піднімання козака», «Естафета»).

Збірна проявила високий командний дух та жагу до перемоги! За результатами змагань у загальному заліку наша команда посіла ІІ місце!

До складу команди входили:

Васильєв Валентин Вікторович, група 6/16;

Дудник Даніїл Геннадійович, група 10/16;

Кривоніс Максим Олександрович, група 10/16;

Даниленко Дмитро Олександрович, група 12/17;

Снісарь Віталій Вікторович, група 12/17;

Шачко Олексій Сергійович, група 12/17;

Валюх Віталій Віталійович, група 17/18;

Яхно Олег Юрійович, група 17/18.

Разом – ми сила! Вітаємо наших призерів!

Керівник фізичного виховання ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»

Озмітель О.О.

 
2019-05-17Призери обласних змагань з легкої атлетики

Легка атлетика - яке красиве словосполучення. Скільки в ньому закладено. І швидкість, і могутність, і сила, і грація.

Цей вид спорту, відрізняється своєю багатогранністю і можливістю розвинути не одну частину тіла, а всі разом. І ноги, і руки, і спина, плечі, прес, - саме завдяки легкій атлетиці ми маємо можливість розвивати всі ділянки тіла і робити їх здоровими і красивими. Можливо тому, легку атлетику називають «королевою спорту».

18-19 квітня 2019 року на стадіоні «Спартак КПУ» відбулись обласні кубкові змагання з легкої атлетики серед юнаків та дівчат закладів професійної (професійно-технічної) освіти. У змаганнях серед юнаків приймали участь десять збірних команд, серед яких була команда нашого навчального закладу.

Хлопці боролись за перемогу у таких видах програми: біг на дистанцію 100 метрів, стрибок у довжину з місця, естафета 4*100 метрів.

Юні «моторобудівники» достойно виглядали у кожній з дисциплін. Так Даниленко Дмитро (група №12/17) посів ІІІ з 20 учасників у стрибках в довжину з місця, з результатом 2 метри 71 сантиметр. У естафеті 4*100 метрів наші атлети показали найшвидший час, та з результатом 0.48.49 здобули І місце!

Після підрахунку результатів з трьох видів програми змагань збірна команда училища посіла ІІІ місце!

До складу команди входили:

1. Лінник Ілля, група № 7/17;

2. Сінча Олексій, група 9/18;

3. Даниленко Дмитро, група № 12/17;

4. Шаповал Максим, група № 14/17;

5. Яхно Олег, група 17/18.

Щиро вітаємо наших спортсменів і бажаємо нових яскравих звершень!

Керівник фізичного виховання ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»

Озмітель О.О.
2019-05-17Гандбольний клуб «МОТОР» в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів!

24 лютого у грі 13–го туру Ліги чемпіонів на майданчику Палацу спорту «Юність» запорізький «МОТОР» приймав чемпіона Данії гандбольний клуб «Ск’єрн». Цей матч можна назвати вирішальним, адже у разі поразки наші улюбленці значно ускладнювали свій вихід у play–off.

З перших хвилин господарі взяли гру під контроль. Завдяки впевненій грі, а також палкій підтримці вболівальників на чолі з фан–сектором, «МОТОР» тримав перевагу у рахунку протягом усієї зустрічі. Як підсумок більш ніж переконлива перемога – 33:23!

Попереду у команди гра останнього туру Ліги чемпіонів у Парижі з найбагатшим клубом Європи – «ПСЖ».

З нетерпінням чекаємо на свого суперника по 1/8 фіналу. Всім спорт, любіть гандбол!

Керівник фізичного виховання ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»

Озмітель О.О.

 
2019-02-27Обласні змагання з настільного тенісу серед юнаків

14 - 15 лютого на базі ДНЗ «Запорізький професійний торгово-кулінарний ліцей» проходили обласні кубкові змагання з настільного тенісу серед учнів ПТНЗ.  Після вдалого виступу наших дівчат настала черга юнаків відстоювати честь училища. Зональний етап змагань наші учні пройшли на одному диханні, здобувши чотири перемоги у чотирьох іграх вийшли у фінал змагань.

У фіналі зійшлися п’ять найсильніших команд області. На жаль нашим гравцям не вистачило зовсім трохи для того, щоб опинитись у трійці призерів. У напруженій боротьбі за нами  ІV місце.

До складу команди входили:

1. Чорноготський Леон – капітан команди – група 13/18.

2. Харін Володимир – група 13/18.

3. Воловік Данило – група 14/17.

4. Нидава Сергій – група 14/17.

Цей говорить про те, що нам є над чим працювати! Не зупиняємось та йдемо далі!

Керівник фізичного виховання ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»

Озмітель О.О.
2019-02-20Кращі вболівальники в Європі!

Зустріч Ліги чемпіонів 10.02.2019 «Мотор» - «Фленсбург» зібрала у Палаці спорту «Юність» черговий аншлаг. І кожен раз, коли арена заповнюється вболівальниками, гравці команди відчувають величезний приплив сил. Те, як уміють вболівати запоріжці, оцінили і за межами України. Фани «МОТОРа» виявилися в центрі уваги рубрики «Fan of the week» офіційного відео - журналу Ліги чемпіонів, який виходить в ефір після кожного туру:«Приїжджаючи до Запоріжжя, ви завжди можете розраховувати на безліч гандбольних уболівальників, які перетворюють Палац спорту «Юність» в лігво лева! Незважаючи на те, що їхня улюблена команда поступалася в рахунку більшу частину гри, вони ніколи не переставали вірити у перемогу! У підсумку, неймовірна атмосфера на арені допомогла «МОТОРу» домогтися успіху, і команда знає, кому вона повинна віддати належне, і ми знаємо теж. Вітання армії вболівальників запорізького «МОТОРа»!

Хочеться зазначити, що 40 учнів нашого навчального закладу палко підтримували своїх улюбленців у складі фан – сектору, та внесли вагомий внесок у загальний успіх! Так тримати!

Озмітель О.О

керівник фізичного виховання ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»

 
2019-02-19Обласні змагання з настільного тенісу серед дівчат

Перший вид змагань у 2019 календарному році відкривали дівчата, які розіграли кубок Запорізької області з настільного тенісу серед учнів професійно – технічних навчальних закладів. Ігри проходили 07 – 08 лютого на базі ДНЗ «Запорізький професійний торгово-кулінарний ліцей».

За право здобути головний трофей боролися 9 команд області, серед яких і наша збірна. Жереб сформував дві зони, перша зона – 5 команд, друга зона – 4 команди. Наші спортсменки, здобувши три перемоги у трьох зустрічах,  зайняли І місце у другій зоні та вийшли у півфінал змагань.

На шляху до фіналу наші дівчата у напруженій боротьбі здолали представниць ДНЗ «Запорізький ПЦПТО». На жаль, у фінальній зустрічі нам не вистачило зовсім трохи до жаданої перемоги. Як підсумок – ІІ місце за нашою командю!

Цей результат по праву можна вважати успішним, адже дівчата вперше брали участь у даному виді змагань і одразу опинилися у трійці призерів!

До складу команди входили:

1 Вінаєва Карина Михайлівна – капітан команди – група 15/17.

2. Косьмін Лілія Тимурівна – група 5/18.

3. Алєксєєва Аліна Олексіївна – група 5/18.

4. Заєць Світлана Володимирівна – група 16/18.

Вітаємо наших спортсменок, які вписали свої імена в історію ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник»!

Керівник фізичного виховання ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»

Озмітель О.О.

 
2019-02-12Першість училища з настільного тенісу

Настільний теніс - гра яка тренує на лише тіло але й мозок.

З метою виявлення обдарованої молоді, активізації спортивно-масової роботи, а також комплектування складу збірної команди училища для участі в обласних кубкових змаганнях у період з 15.01.2019 по 24.01.2019 у ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» пройшли змагання з настільного тенісу серед юнаков та дівчат.

У змаганнях брали участь 30 юнаків та 6 дівчат навчального закладу. Змагання проходили у напруженій і цікавій боротьбі, у спортивному залі панував спортивний дух, азарт, воля до перемоги.

За результатами першості місця в особистому заліку серед дівчат розподілилися наступним чином:

 1. І місце – Косьмін Лілія (група 5/18);
 2. ІІ місце - Заєць Світлана (група 16/18);
 3. ІІІ місце - Алєксєєва Аліна (група 5/18).

Серед юнаків:

 1. І місце – Харін Володимир (група 13/18);
 2. ІІ місце – Чорноготський Леон (група 13/18);
 3. ІІІ місце – Воловік Данило (група 14/17).

Переможців та призерів нагороджено грамотами та солодкими подарунками. Бажаємо нашим спортсменам подальших успіхів на обласних змаганнях!

Керівник фізичного виховання ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»

Озмітель О.О.
2019-01-25Чемпіони завітали до своїх вболівальників

19 грудня 2018 року гравці гандбольного клубу «Мотор», а саме - Геннадій Комок, Максим Бабічев та Ігор Сорока на чолі з головним тренером Миколою Степановичем Степанцем та прес – аташе Чорним Юрієм завітали у Державний начальний заклад «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник». У цьому календарному році саме наші учні складали основу фан – клубу, та палко підтримували гравців на трибунах. Невипадково, що візит команди відбувся 19 грудня в День Святого Миколая, який вважається покровителем дітей та студентів.

Актив вболівальників спільно з директором начального закладу Базь Олександром Станіславовичем та заступником директора з навчально – виховної роботи Савінською Ларисою Мойсіївною провели для гостей захоплюючу екскурсію училищем. Чемпіони своїми очима побачили гордість навчального закладу – виробничі майстерні, які вважаються одними з найкращих не тільки у Запорізькій області, але й на територій України. Команда мала нагоду відвідати навчально – практичний центр підготовки операторів верстатів з програмним керуванням, у якому проходила лабораторно – практична робота, учнів першого курсу. У навчальному корпусі свої двері відкрили кабінети «Спецтехнології зварювальних професій» та «Захисту Вітчизни». Гості не обійшли стороною і кабінет «Фізичної культури», де високо оцінили досягнення спортсменів навчального закладу.

Кульмінацією візиту стала бесіда найпалкіших вболівальників з тренером та гравцями гандбольного клубу, яка пройшла у спортивному залі училища. В процесі спілкування з нашими учнями, гравці висловили щиру подяку своїм фанатам і наголосили що вони також вносять свою частку в перемоги команди, та пообіцяли і в подальшому радувати присутніх своїми перемогами.

Гості привітали учнів з Днем Святого Миколая та з прийдешнім Новим Роком та Різдвом Христовим. Приємною несподіванкою став подарунок від гостей у вигляді спортивного інвентарю, який неодмінно дасть змогу спортсменам училища вдосконалювати та підвищувати свій спортивний рівень.

Сподіваємося, що такі теплі зустрічі і в подальшому стануть доброю традицією!

«Наш «Мотор» завжди буде першим»!

Керівник фізичного виховання ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»,

Озмітель О.О.
2018-12-27«Моторобудівник» - серед лідерів Запорізької області з волейболу

У період з 15 листопада по 7 грудня у Запорізькій області проходили кубкові змагання з волейболу серед дівчат та юнаків професійних закладів освіти.

Виступ наших команд з упевненістю можна назвати дзеркальним. Перед фінальними іграми проходили зональні змагання,  у яких наші збірні займали перші місця у своїх групах. Нажаль, півфінальні ігри не принесли нам бажаного результату та в обох випадках наші спортсмени зазнали прикрих поразок. Незважаючи на невдачі учні демонстрували стійкість духу, жагу до перемоги та у іграх за ІІІ місце неодмінно перемогали!

Також хочеться зазначити, що наші збірні другий рік поспіль стають призерами та переможцями змагань з волейболу.

Ми щиро вітаємо наших дівчат та юнаків та бажаємо успіхів у майбутньому!
2018-12-11«Моторобудівник» - чемпіон Запорізької області з баскетболу

01.11.2018 на базі ДНЗ «Запорізький професійний торгово – кулінарний ліцей» проходили обласні кубкові змагання серед юнаків професійних закладів освіти з баскетболу 3х3.

У фінальних змаганнях приймали участь 9 команд. Збірні були розподілені на дві підгрупи. Наші хлопці показавши впевнену гру обіграли усіх суперників у своїй підгрупі, та вийшли до ½ фіналу.  Cуперником для нашої команди стали господарі майданчика, але не зважаючи на супротив, саме команда ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник»  вийшла до фіналу змагань! Почавши вирішальну гру трохи нервово, «моторобудівники» взяли зустріч під контроль та здобули перемогу над ДНЗ «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» з рахунком 9:3!

У 2017/2018 навчальному році юнаки посили друге місце, та на цей розіграш  кубку налаштовувались лише на чемпіонство!

До складу команди входили:

 1. Гнідко Андрій – капітан команди - група 8/17
 2. Васильєв Валентин – група 6/16
 3. Ходак Данило – група 6/16
 4. Погорілець Костянтин – група 8/17
 5. Новгородський Євген – група 15/17

Велика вдячність  команді за шалені емоції та найголовніше – за перемогу!

Керівник фізичного виховання ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»

Озмітель О.О.

 

 

 

 

 
2018-11-05