Зміст

Календар

Як нас знайти

I-й етап обласних змагань Спартакіади України серед юнаків професійно – технічних навчальних закладів з баскетболу

02.11. - 03.11.2017 р. на базі ДНЗ «Запорізький центр професійно-технічної освіти водного транспорту» проводились обласні кубкові змагання з баскетболу 3*3 серед юнаків ПТНЗ. Всього в змаганнях брали участь 11 команд навчальних закладів області. Чотири найсильніші команди пройшли до фінальних змагань, серед них збірна команда ДНЗ « Запорізьке ВПУМ», яка у своїй підгрупі у чотирьох іграх здобула чотири перемоги.

У півфіналі наша команда не без труднощів обіграла баскетболістів «ЗЦПТОВТ». На жаль,фінальна гра схилила шальки терезів не на нашу користь, був зафіксований прикрий рахунок – 11:12 та перемога ДНЗ «ЗППЛ».

В результаті наполегливої боротьбі збірна команда нашого училища зайняла ІІ місце в обласній Спартакіаді з баскетболу.

2017-11-09

Спартакіада з баскетболу

26 жовтня 2017 року на базі «Запорізького професійного торгово-кулінарного ліцею» проводився І-й етап обласних змагань Спартакіади України серед учнівської молоді професійно-технічних навчальних закладів з баскетболу 3х3 серед дівчат. Всього було представлено 7 команд. В перше в цих змаганнях брала участь і збірна команда нашого училища у складі:

• Попович Олександра учениця групи № 4/15
  • Вінаєва Каріна учениця групи № 15/17
  • Мосейченко Аліна учениця групи № 15/17
  • Котлюба Вікторія учениця групи № 18/17
  • Аверіна Надія учениця групи №18/17
  • Скупа Інна учениця групи №18/17
  • Руденко Анастасія учениця групи №16/16.

Не маючи досвіду участі в змаганнях такого рівня наші дівчата показали хорошу гру. прагнення до перемоги .командний дух та посіли ІІІ місце в підгрупі.

2017-10-27

Змагання І–го (обласного) етапу Спартакіади України серед ПТНЗ з легкої атлетики

28.09.2017р. на стадіоні «Спартак КПУ» проходили змагання І–го (обласного) етапу Спартакіади України серед ПТНЗ з легкої атлетики. В змаганнях брали участь 13 команд професійно-технічних училищ області. Програма складалась з таких видів: біг – 100м., стрибки у довжину з місця, естафетний біг 4 *100м.

До складу збірної команди нашого училища входили: Шаповал Максим учень групи №14/17, Лінник Ілля гр.№7/17, Шаманов Руслан гр.№8/17, Компанієць Владлен гр.№1/17, Ольховий Микола гр.№2/15.

Шаповал Максим в змаганнях з бігу на 100м. посів ІІІ місце, а команда з естафетного бігу зайняла ІІ місце. Поздоровляємо призерів змагань.

В загальнокомандному заліку збірна команда нашого училища посіла почесне ІVмісце.

2017-10-05

«Спортивне свято» ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник»

27 вересня 2017 року у ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» відбулися змагання «Спортивне свято», присвячені відкриттю Спартакіади училища.

Метою заходу було виховання любові до спорту, розвиток уваги, підвищення рівня організованості, зміцнення здоров’я, вміння працювати в команді.

В училищі займається спортом велика кількість учнів. Цьому свідчать численні спортивні досягнення на обласному рівні.

2017-09-29

Підтримали рідну команду!

16 вересня 2017 року в спортивному комплексі "Мотор Січ" був зіграний матч першого туру чемпіонату України з гандболу серед команд Суперліги «МОТОР» (Запоріжжя) - «ЦСКА» (Київ), в якому "МОТОР" здобув впевнену перемогу з рахунком 45 : 15. Зустріч видалася насиченою на події та закинуті м'ячі. Перемога поклала перші два очка в скарбничку нашого чемпіона.

Підтримати гравців у змаганні прийшли учні Державного навчального закладу "Запорізьке вище професійне училище "Моторобудівник". На думку спортсменів, підтримка вболівальників має для них велике значення, створюючи необхідний психологічний фон, налаштувавши на перемогу, надаючи впевненість гравцям.

2017-09-18

Олімпійський день 2017

3 червня 2017 року відбулося святкування Олімпійського дня в Запорізькій області. Дійство проходило на алеї Трудової Слави.

Саме там цього року вирішили провести цей масовий спортивно-видовищний захід його організатори – обласне відділення Національного олімпійського комітету України, управління молоді, фізичної культури та спорту, департамент освіти та науки облдержадміністрації та Запорізька міська рада. Учасниками дійства стали сотні запоріжців – від дошкільнят до сивочолих ветеранів. Учні нашого училища також взяли участь у змаганнях.

2017-06-13

Фінальні змагання «Весняного кубку училища з міні-футболу присвяченого пам*яті старшого майстра училища З.А.Христова»

19.05.2017р на спортивному майданчику нашого училища проводились фінальні змагання «Весняного кубку училища з міні-футболу присвяченого пам*яті старшого майстра училища З.А.Христова». Ці змагання вже стали традиційними.  В змаганнях брали участь команди 12 учнівських груп. До фінальної частини змагань вийшли 4 команди. Команди груп № 17/16 та №9/14 змагались за 3-4 місце. Перемогла команда групи № 17/16. Команди №10/16 та №3/16 змагались за 1-2 місце. Почесний кубок змагань здобула команда групи №3/16. В урочистій обстановці призери та переможці змагань нагороджені грамотами.

2017-05-26

Спортивне свято ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник»

З метою пропаганди здорового способу життя, олімпійського руху серед учнівської молоді, активізації фізкультурно-оздоровчої роботи 04.10.2016р. на спортивному майданчику «Запорізького вищого професійного училища «Моторобудівник» відбулись змагання «Спортивне свято», присвячені відкриттю Спартакіади училища. Цей захід було проведено в рамках тижня фізичної культури та спорту.

У змаганнях взяли участь учні І курсу та учні груп ТУ першого року навчання.

Проведення «Спортивного свята» вже стало гарною  традицією нашого училища. Учні з задоволенням беруть участь в цих змаганнях.

2016-10-10

Обласні Кубкові змагання з легкої атлетики серед учнівської молоді ПТНЗ

29.09.-30.09.2016р. на стадіоні «Локомотив» проходили обласні Кубкові змагання з легкої атлетики серед учнівської молоді ПТНЗ. В змаганнях брали участь 17 команд училищ Запорізької області. Програма змагань складалась з бігу на 100м, стрибків у довжину з розбігу, естафетного бігу 4*100м.

До складу збірної команди нашого училища входили:

• Краснодед Валерій учень групи № 8/15
  • Пазій Олександр                        №8/15
  • Єрьомін Роман                            №17/16
  • Лепетя Іван                                №9/15
  • Запара Максим                           №14/13.

І хоча наша збірна команда не зайняла призових місць в змаганнях, але виступали наші хлопці гідно та відповідально. Дякую їм за ті позитивні емоції які вони подарували глядачам.

2016-10-06

Cпортивно – масовий захід – Олімпійський день в Запорізький області

16.06.2016р.в ЦПКВ «Дубовий гай» проходив спортивно – масовий захід – Олімпійський день в Запорізький області в якому брала участь команда нашого училища в кількості 20 учнів. Розпочався захід з урочистого параду – відкриття на якому з привітанням до учасників змагань звернулись Олімпійські чемпіони Запоріжжя та керівники спортивних організацій області.