Зміст

Календар

Як нас знайти

Підтримали рідну команду!

16 вересня 2017 року в спортивному комплексі "Мотор Січ" був зіграний матч першого туру чемпіонату України з гандболу серед команд Суперліги «МОТОР» (Запоріжжя) - «ЦСКА» (Київ), в якому "МОТОР" здобув впевнену перемогу з рахунком 45 : 15. Зустріч видалася насиченою на події та закинуті м'ячі. Перемога поклала перші два очка в скарбничку нашого чемпіона.

Підтримати гравців у змаганні прийшли учні Державного навчального закладу "Запорізьке вище професійне училище "Моторобудівник". На думку спортсменів, підтримка вболівальників має для них велике значення, створюючи необхідний психологічний фон, налаштувавши на перемогу, надаючи впевненість гравцям.


2017-09-18


Олімпійський день 2017

3 червня 2017 року відбулося святкування Олімпійського дня в Запорізькій області. Дійство проходило на алеї Трудової Слави.

Саме там цього року вирішили провести цей масовий спортивно-видовищний захід його організатори – обласне відділення Національного олімпійського комітету України, управління молоді, фізичної культури та спорту, департамент освіти та науки облдержадміністрації та Запорізька міська рада. Учасниками дійства стали сотні запоріжців – від дошкільнят до сивочолих ветеранів. Учні нашого училища також взяли участь у змаганнях.


2017-06-13


Фінальні змагання «Весняного кубку училища з міні-футболу присвяченого пам*яті старшого майстра училища З.А.Христова»

19.05.2017р на спортивному майданчику нашого училища проводились фінальні змагання «Весняного кубку училища з міні-футболу присвяченого пам*яті старшого майстра училища З.А.Христова». Ці змагання вже стали традиційними.  В змаганнях брали участь команди 12 учнівських груп. До фінальної частини змагань вийшли 4 команди. Команди груп № 17/16 та №9/14 змагались за 3-4 місце. Перемогла команда групи № 17/16. Команди №10/16 та №3/16 змагались за 1-2 місце. Почесний кубок змагань здобула команда групи №3/16. В урочистій обстановці призери та переможці змагань нагороджені грамотами.

 

 

 


2017-05-26


Спортивне свято ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник»

З метою пропаганди здорового способу життя, олімпійського руху серед учнівської молоді, активізації фізкультурно-оздоровчої роботи 04.10.2016р. на спортивному майданчику «Запорізького вищого професійного училища «Моторобудівник» відбулись змагання «Спортивне свято», присвячені відкриттю Спартакіади училища. Цей захід було проведено в рамках тижня фізичної культури та спорту.

У змаганнях взяли участь учні І курсу та учні груп ТУ першого року навчання.


2016-10-10


Обласні Кубкові змагання з легкої атлетики серед учнівської молоді ПТНЗ

29.09.-30.09.2016р. на стадіоні «Локомотив» проходили обласні Кубкові змагання з легкої атлетики серед учнівської молоді ПТНЗ. В змаганнях брали участь 17 команд училищ Запорізької області. Програма змагань складалась з бігу на 100м, стрибків у довжину з розбігу, естафетного бігу 4*100м.

До складу збірної команди нашого училища входили:

 • Краснодед Валерій учень групи № 8/15
 • Пазій Олександр                        №8/15
 • Єрьомін Роман                            №17/16
 • Лепетя Іван                                №9/15
 • Запара Максим                           №14/13.

І хоча наша збірна команда не зайняла призових місць в змаганнях, але виступали наші хлопці гідно та відповідально. Дякую їм за ті позитивні емоції які вони подарували глядачам.


2016-10-06


Cпортивно – масовий захід – Олімпійський день в Запорізький області

16.06.2016р.в ЦПКВ «Дубовий гай» проходив спортивно – масовий захід – Олімпійський день в Запорізький області в якому брала участь команда нашого училища в кількості 20 учнів. Розпочався захід з урочистого параду – відкриття на якому з привітанням до учасників змагань звернулись Олімпійські чемпіони Запоріжжя та керівники спортивних організацій області.

Переможцями цих змагань стали учні нашого училища:

 • Шемет Роман гр. №5/15
 • Ємельянов Руслан гр.. №2/15
 • Кишка Євген гр.. №9_15

 


2016-06-23


Змагання з футболу та волейболу серед учнів ЗВПУ "Моторобудівник", ЗМВПУ, ЗППЛ і студентів ЗАКа

16.06.2016 на б. в. "Меридіан" підприємства "Мотор Січ" пройшли змагання з футболу та волейболу серед учнів ЗВПУ "Моторобудівник", ЗМВПУ, ЗППЛ і студентів ЗАКа. Команда ЗВПУ "Моторобудівник" виступила більш ніж гідно! Футбол - 1 місце, волейбол – 2 місце. У підсумку ми перші в командному заліку! Це мої перші змагання в ролі тренера! В черговий раз зрозумів для себе - наші учні найкращі!

Завдяки відділу з справ молоді АТ «Мотор Січ» змагання пройшли на високому організаційному рівні та в дружній атмосфері. У наших учнів був час не тільки для участі в змаганнях, але для відпочинку на березі Дніпра.

Хлопці та дівчата, щіро дякую вам за ці неймовірні емоції!


2016-06-23


Весняний кубок з міні-футболу

19.05.2016 року в ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» відбувся фінал  Весняного Кубка  з міні-футболу, присвячений пам’яті старшого майстра училища З.А.Христова.

Ці змагання стали вже традиційними. Розпочинаються вони 10 квітня з лінійки-реквієма.

Цього року у змаганнях взяли участь 12команд учнівських груп. У фіналі зустрілися команда групи № 12/13 та команда групи № 4/15.


2016-05-23


Oбласні фінальні змагання з тенісу настільного серед учнів ПТНЗ

25.02. - 26.02.2016р. в ДНЗ «Запорізьке індустріальне професійне училище» проводились обласні фінальні змагання з тенісу настільного серед учнів ПТНЗ. 14 команд вели боротьбу за вихід до фінальної частини. Шість найсильніших команд продовжили змагання за Кубок. Це команди ДНЗ «ЗВПУ «Моторобудівник», ДНЗ « Машинобудівне ЗВПУ», ДНЗ «Запорізький БЦПТО», ДНЗ «Запорізький БЛ», ДНЗ «Запорізький ЦПТОВТ», ДНЗ «Запорізький  ПЛ».

До складу збірної команди нашого училища входили:

 • Ольховий Сергій група 11/14,
 • Пришелець Богдан група 11/14,
 • Косюгін Владислав група 14/14
 • Лончук Ярослав група 19/14.

Збірна команда нашого училища провела фінальний турнір без поразок і зайняла І місце.


2016-02-29


Спортивні змагання серед працівників ПТНЗ

05 – 06 січня 2016р. на базі ДНЗ «Запорізький будівельний центр професійно-технічної освіти» проводились змагання серед працівників ПТНЗ. В яких взяли участь представники 20 училищ Запорізької області. Програма складалась з таких видів, як шахи, шашки, настільний теніс, дартс, волейбол.

До складу збірної команди нашого училища увійшли:

 • Лигун Леонід Федорович – майстер виробничого навчання,
 • Кісліцин Сергій Євгенович – майстер виробничого навчання,
 • Сичевська Людмила Миколаївна – майстер виробничого навчання,
 • Таран Марина Вікторівна –викладач,
 • Каліновський Едуард Васильович – майстер виробничого навчання,
 • Озмітель Олександр Олександрович - викладач,
 • Васильєв Дмитро Юрійович - майстер-електронник,
 • Сичевська Катерина Олександрівна – майстер виробничого навчання,
 • Бабець Микола Миколайович – майстер виробничого навчання,
 • Васечко Юлія Анатоліївна – викладач,
 • Матвієнко Сергій Олександрович – майстер виробничого навчання,
 • Олешко Катерина Сергіївна – керівник фізичного виховання.

 

Викладач Таран М.В. в особистому заліку в змаганнях з шахів серед жінок та в командному заліку разом з майстром в/н Каліновським Е.В. посіли ІІ місце.


2016-01-13