«МOTOP» - чотириразовий володар Суперкубка!

2-го вересня 2018 року відбулася традиційна битва за Суперкубок України між непримиренними суперниками - чемпіоном України «Мотор» і віце-чемпіоном «ZTR». Кращі команди України боролися за супертрофей на ігровому майданчику в Черкасах.

Учні нашого навчального закладу вирушили у складі фан – сектору на цю довгоочікувану зустріч, щоб підтримати рідну команду. Протягом ігрового часу трибуни не замовкали ні на мить, та підштовхували «Мотор» до перемоги!

Поєдинок закінчився з рахунком 34:28, Суперкубок знову відправився в клубний музей команди «Мотор» - титанів українського гандболу!

 

 

2018-09-06

Фінал І-го (обласного) етапу Спартакіади України серед ПТНЗ з волейболу команд юнаків

07.12. - 08.12.2017року на базі  ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» проходив фінал І-го (обласного) етапу Спартакіади України серед ПТНЗ з волейболу  команд юнаків.

У відбіркових змаганнях брали участь 11 команд ПТНЗ м. Запоріжжя та області ,та лише чотири команди вийшли до фінальної частини : ДНЗ Запорізьке вище професійне училище»,  «Запорізьке машинобудівне вище професійне училище», «Запорізький торгово-кулінарний ліцей», та команда нашого училища - «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник», яка і стала переможцем цих змагань .У фінальній зустрічі наші  хлопці грали з командою «Запорізького машинобудівного вищого професійного училища» та перемогли їх у двох партіях. На ІІІ місці команда «Запорізького торгово-кулінарного ліцею».

До складу збірної команди нашого училища входили:

 • Данілкін Андрій учень гр. № 11/16 – капітан команди
 • Черевко Ростислав учень гр.. №4/15
 • Шиян Максим учень гр.. № 12/17
 • Прінь Сергій учень гр.. № 11/16
 • Касай Олег учень гр.. № 17/16
 • Сиротенко Сергій учень гр.. №15/17
 • Погорілець Костянтин учень гр.. № 8/17
 • Гнідко Андрій учень гр.. №8/17
 • Бочкарьов Віталій учень гр.. №13/14
 • Новгородський Євген учень гр.. №15/17
 • Загорій В’ячеслав учень гр. №7/17
 • Дірявський Ярослав учень гр.. №14/17

Вітаємо наших хлопців з перемогою. Так тримати.

 

 

посилання на фото >>

 

 

2017-12-11

Фінальні змагання І-го (обласного) етапу Спартакіади України серед ПТНЗ з волейболу (дівчата)

23.11-24.11.2017 року на базі ДНЗ «Запорізького торгово-кулінарного професійного ліцею» проходили фінальні змагання І-го(обласного) етапу Спартакіади України серед ПТНЗ з волейболу (дівчата).

П'ять кращих команд училищ області боролись за перемогу, це команда ДНЗ «Запорізького вищого професійного училища», «запорізького торгово-кулінарного професійного ліцею», «Запорізького ліцею моди і стилю», команда м.Мелітополь. та команда нашого «Запорізького вищого професійного училища «Моторобудівник».

Боротьба була дуже напруженою . До останнього поєдинку не можливо було виявити переможця змагань.

І все таки перемогла команда «Запорізького торгово-кулінарного ліцею», команда нашого училища на ІІ місці ,а третіми були учениці «Запорізького ліцею моди і стилю».

До складу нашої команди входили:

 • Попович Олександра учениця групи № 4/15
 • Дейнека Анастасія учениця групи № 4/15
 • Іванцова Лілія учениця групи № 4/15
 • Вінаєва Каріна учениця групи № 15/17
 • Мосейченко Аліна учениця групи № 15/17
 • Волощенко Ірина учениця групи № 16/16
 • Ковальова Надія учениця групи № 6/16
 • Корнакова Анастасія учениця групи № 18/17

Вітаємо наших дівчат , які показали хорошу гру ,проявили спортивний характер у боротьбі за перемогу.

 

 

посилання на фото >>

2017-11-29

I-й етап обласних змагань Спартакіади України серед юнаків професійно – технічних навчальних закладів з баскетболу

02.11. - 03.11.2017 р. на базі ДНЗ «Запорізький центр професійно-технічної освіти водного транспорту» проводились обласні кубкові змагання з баскетболу 3*3 серед юнаків ПТНЗ. Всього в змаганнях брали участь 11 команд навчальних закладів області. Чотири найсильніші команди пройшли до фінальних змагань, серед них збірна команда ДНЗ « Запорізьке ВПУМ», яка у своїй підгрупі у чотирьох іграх здобула чотири перемоги.

У півфіналі наша команда не без труднощів обіграла баскетболістів «ЗЦПТОВТ». На жаль,фінальна гра схилила шальки терезів не на нашу користь, був зафіксований прикрий рахунок – 11:12 та перемога ДНЗ «ЗППЛ».

В результаті наполегливої боротьбі збірна команда нашого училища зайняла ІІ місце в обласній Спартакіаді з баскетболу.

Вітаємо нашу команду, до складу якої входили:

 • Гнідко Андрій гр. 8/17
 • Погорілець Костянтин гр. 8/17
 • Ходак Данило гр. 6/16
 • Дірявський Ярослав гр. 14/17
 • Данілкін Андрій гр. 11/16

Озмітель О.О.

кладач фізичної культури

ДНЗ « Запорізьке ВПУМ»

 

 

посилання на фото >>

2018-02-05

Спартакіада з баскетболу

26 жовтня 2017 року на базі «Запорізького професійного торгово-кулінарного ліцею» проводився І-й етап обласних змагань Спартакіади України серед учнівської молоді професійно-технічних навчальних закладів з баскетболу 3х3 серед дівчат. Всього було представлено 7 команд. В перше в цих змаганнях брала участь і збірна команда нашого училища у складі:

 • Попович Олександра учениця групи № 4/15
 • Вінаєва Каріна учениця групи № 15/17
 • Мосейченко Аліна учениця групи № 15/17
 • Котлюба Вікторія учениця групи № 18/17
 • Аверіна Надія учениця групи №18/17
 • Скупа Інна учениця групи №18/17
 • Руденко Анастасія учениця групи №16/16.

Не маючи досвіду участі в змаганнях такого рівня наші дівчата показали хорошу гру. прагнення до перемоги .командний дух та посіли ІІІ місце в підгрупі.

 

посилання на фото >>

2017-10-27

Змагання І–го (обласного) етапу Спартакіади України серед ПТНЗ з легкої атлетики

28.09.2017р. на стадіоні «Спартак КПУ» проходили змагання І–го (обласного) етапу Спартакіади України серед ПТНЗ з легкої атлетики. В змаганнях брали участь 13 команд професійно-технічних училищ області. Програма складалась з таких видів: біг – 100м., стрибки у довжину з місця, естафетний біг 4 *100м.

До складу збірної команди нашого училища входили: Шаповал Максим учень групи №14/17, Лінник Ілля гр.№7/17, Шаманов Руслан гр.№8/17, Компанієць Владлен гр.№1/17, Ольховий Микола гр.№2/15.

Шаповал Максим в змаганнях з бігу на 100м. посів ІІІ місце, а команда з естафетного бігу зайняла ІІ місце. Поздоровляємо призерів змагань.

В загальнокомандному заліку збірна команда нашого училища посіла почесне ІVмісце.

 

 

посилання на фото >>>

2017-10-05

«Спортивне свято» ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник»

27 вересня 2017 року у ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» відбулися змагання «Спортивне свято», присвячені відкриттю Спартакіади училища.

Метою заходу було виховання любові до спорту, розвиток уваги, підвищення рівня організованості, зміцнення здоров’я, вміння працювати в команді.

В училищі займається спортом велика кількість учнів. Цьому свідчать численні спортивні досягнення на обласному рівні.

Спартакіаду супроводжували всі атрибути, властиві справжнім спортивним змаганням: загострення пристрастей, шумовий супровід уболівальників та воля до перемоги.

Відкрив «Спортивне свято» директор училища Базь Олександр Станіславович. Він звернув увагу присутніх на виключну роль фізичної підготовки для сучасної молоді. Масові спортивні старти вже традиційно стали частиною корпоративної культури училища, яка спрямована на підтримку здорового способу життя.

І ось сигнал «На старт!!!». Контроль за результатами змагання здійснювали судді з числа педагогів та співробітників навчального закладу.

В рамках Спартакіади були проведені змагання з наступних дисциплін: біг 60 м., стрибок у довжину з місця, вис на перекладині, кидок гирі 16 кг., штрафний удар по порожнім воротам з відстані 15 м., «Останній герой», естафета, перетягування  канату.

У змаганнях взяли участь шість команд І курсу. Загальна кількість учасників - 60 учнів.

По закінченню спортивної програми відбулося нагородження переможців і призерів змагань.

У загальному командному заліку серед груп ТУ першого року навчання перемогла команда групи №7/17 – майстер виробничого навчання Копилов Анатолій Васильович, серед груп І курсу перемогла команда групи №12/17 - майстер виробничого навчання Пономаренко Олександр Володимирович.

Спортивний захід пройшов у дружній, веселій атмосфері. Дух здорового суперництва дозволив учасникам проявити свої фізичні здібності і отримати заряд позитивних емоцій і гарного настрою.

Викладач фізичного виховання

ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»

Озмітель О.О.

 

 

 

 

 

 

 

посилання на фото >>>

2017-09-29

Підтримали рідну команду!

16 вересня 2017 року в спортивному комплексі "Мотор Січ" був зіграний матч першого туру чемпіонату України з гандболу серед команд Суперліги «МОТОР» (Запоріжжя) - «ЦСКА» (Київ), в якому "МОТОР" здобув впевнену перемогу з рахунком 45 : 15. Зустріч видалася насиченою на події та закинуті м'ячі. Перемога поклала перші два очка в скарбничку нашого чемпіона.

Підтримати гравців у змаганні прийшли учні Державного навчального закладу "Запорізьке вище професійне училище "Моторобудівник". На думку спортсменів, підтримка вболівальників має для них велике значення, створюючи необхідний психологічний фон, налаштувавши на перемогу, надаючи впевненість гравцям.

Викладач фізичного виховання Озмітель О.О.

 

посилання на фотo  >>>

2017-09-18

Олімпійський день 2017

3 червня 2017 року відбулося святкування Олімпійського дня в Запорізькій області. Дійство проходило на алеї Трудової Слави.

Саме там цього року вирішили провести цей масовий спортивно-видовищний захід його організатори – обласне відділення Національного олімпійського комітету України, управління молоді, фізичної культури та спорту, департамент освіти та науки облдержадміністрації та Запорізька міська рада. Учасниками дійства стали сотні запоріжців – від дошкільнят до сивочолих ветеранів. Учні нашого училища також взяли участь у змаганнях.

 

2017-06-13

Фінальні змагання «Весняного кубку училища з міні-футболу присвяченого пам*яті старшого майстра училища З.А.Христова»

19.05.2017р на спортивному майданчику нашого училища проводились фінальні змагання «Весняного кубку училища з міні-футболу присвяченого пам*яті старшого майстра училища З.А.Христова». Ці змагання вже стали традиційними.  В змаганнях брали участь команди 12 учнівських груп. До фінальної частини змагань вийшли 4 команди. Команди груп № 17/16 та №9/14 змагались за 3-4 місце. Перемогла команда групи № 17/16. Команди №10/16 та №3/16 змагались за 1-2 місце. Почесний кубок змагань здобула команда групи №3/16. В урочистій обстановці призери та переможці змагань нагороджені грамотами.

 

 

 

 

2017-05-26