Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Facebook: @motorobudivnyk
Instagram: @motorostroitel
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

Спартакіада з баскетболу

26 жовтня 2017 року на базі «Запорізького професійного торгово-кулінарного ліцею» проводився І-й етап обласних змагань Спартакіади України серед учнівської молоді професійно-технічних навчальних закладів з баскетболу 3х3 серед дівчат. Всього було представлено 7 команд. В перше в цих змаганнях брала участь і збірна команда нашого училища у складі:

 • Попович Олександра учениця групи № 4/15
 • Вінаєва Каріна учениця групи № 15/17
 • Мосейченко Аліна учениця групи № 15/17
 • Котлюба Вікторія учениця групи № 18/17
 • Аверіна Надія учениця групи №18/17
 • Скупа Інна учениця групи №18/17
 • Руденко Анастасія учениця групи №16/16.

Не маючи досвіду участі в змаганнях такого рівня наші дівчата показали хорошу гру. прагнення до перемоги .командний дух та посіли ІІІ місце в підгрупі.

 

посилання на фото >>
2017-10-27

Змагання І–го (обласного) етапу Спартакіади України серед ПТНЗ з легкої атлетики

28.09.2017р. на стадіоні «Спартак КПУ» проходили змагання І–го (обласного) етапу Спартакіади України серед ПТНЗ з легкої атлетики. В змаганнях брали участь 13 команд професійно-технічних училищ області. Програма складалась з таких видів: біг – 100м., стрибки у довжину з місця, естафетний біг 4 *100м.

До складу збірної команди нашого училища входили: Шаповал Максим учень групи №14/17, Лінник Ілля гр.№7/17, Шаманов Руслан гр.№8/17, Компанієць Владлен гр.№1/17, Ольховий Микола гр.№2/15.

Шаповал Максим в змаганнях з бігу на 100м. посів ІІІ місце, а команда з естафетного бігу зайняла ІІ місце. Поздоровляємо призерів змагань.

В загальнокомандному заліку збірна команда нашого училища посіла почесне ІVмісце.

 

 

посилання на фото >>>
2017-10-05

«Спортивне свято» ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник»

27 вересня 2017 року у ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» відбулися змагання «Спортивне свято», присвячені відкриттю Спартакіади училища.

Метою заходу було виховання любові до спорту, розвиток уваги, підвищення рівня організованості, зміцнення здоров’я, вміння працювати в команді.

В училищі займається спортом велика кількість учнів. Цьому свідчать численні спортивні досягнення на обласному рівні.

Спартакіаду супроводжували всі атрибути, властиві справжнім спортивним змаганням: загострення пристрастей, шумовий супровід уболівальників та воля до перемоги.

Відкрив «Спортивне свято» директор училища Базь Олександр Станіславович. Він звернув увагу присутніх на виключну роль фізичної підготовки для сучасної молоді. Масові спортивні старти вже традиційно стали частиною корпоративної культури училища, яка спрямована на підтримку здорового способу життя.

І ось сигнал «На старт!!!». Контроль за результатами змагання здійснювали судді з числа педагогів та співробітників навчального закладу.

В рамках Спартакіади були проведені змагання з наступних дисциплін: біг 60 м., стрибок у довжину з місця, вис на перекладині, кидок гирі 16 кг., штрафний удар по порожнім воротам з відстані 15 м., «Останній герой», естафета, перетягування  канату.

У змаганнях взяли участь шість команд І курсу. Загальна кількість учасників - 60 учнів.

По закінченню спортивної програми відбулося нагородження переможців і призерів змагань.

У загальному командному заліку серед груп ТУ першого року навчання перемогла команда групи №7/17 – майстер виробничого навчання Копилов Анатолій Васильович, серед груп І курсу перемогла команда групи №12/17 - майстер виробничого навчання Пономаренко Олександр Володимирович.

Спортивний захід пройшов у дружній, веселій атмосфері. Дух здорового суперництва дозволив учасникам проявити свої фізичні здібності і отримати заряд позитивних емоцій і гарного настрою.

Викладач фізичного виховання

ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»

Озмітель О.О.

 

 

 

 

 

 

 

посилання на фото >>>
2017-09-29

Підтримали рідну команду!

16 вересня 2017 року в спортивному комплексі "Мотор Січ" був зіграний матч першого туру чемпіонату України з гандболу серед команд Суперліги «МОТОР» (Запоріжжя) - «ЦСКА» (Київ), в якому "МОТОР" здобув впевнену перемогу з рахунком 45 : 15. Зустріч видалася насиченою на події та закинуті м'ячі. Перемога поклала перші два очка в скарбничку нашого чемпіона.

Підтримати гравців у змаганні прийшли учні Державного навчального закладу "Запорізьке вище професійне училище "Моторобудівник". На думку спортсменів, підтримка вболівальників має для них велике значення, створюючи необхідний психологічний фон, налаштувавши на перемогу, надаючи впевненість гравцям.

Викладач фізичного виховання Озмітель О.О.

 

посилання на фотo  >>>
2017-09-18

Олімпійський день 2017

3 червня 2017 року відбулося святкування Олімпійського дня в Запорізькій області. Дійство проходило на алеї Трудової Слави.

Саме там цього року вирішили провести цей масовий спортивно-видовищний захід його організатори – обласне відділення Національного олімпійського комітету України, управління молоді, фізичної культури та спорту, департамент освіти та науки облдержадміністрації та Запорізька міська рада. Учасниками дійства стали сотні запоріжців – від дошкільнят до сивочолих ветеранів. Учні нашого училища також взяли участь у змаганнях.

 
2017-06-13

Фінальні змагання «Весняного кубку училища з міні-футболу присвяченого пам*яті старшого майстра училища З.А.Христова»

19.05.2017р на спортивному майданчику нашого училища проводились фінальні змагання «Весняного кубку училища з міні-футболу присвяченого пам*яті старшого майстра училища З.А.Христова». Ці змагання вже стали традиційними.  В змаганнях брали участь команди 12 учнівських груп. До фінальної частини змагань вийшли 4 команди. Команди груп № 17/16 та №9/14 змагались за 3-4 місце. Перемогла команда групи № 17/16. Команди №10/16 та №3/16 змагались за 1-2 місце. Почесний кубок змагань здобула команда групи №3/16. В урочистій обстановці призери та переможці змагань нагороджені грамотами.

 

 

 

 
2017-05-26

Спортивне свято ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник»

З метою пропаганди здорового способу життя, олімпійського руху серед учнівської молоді, активізації фізкультурно-оздоровчої роботи 04.10.2016р. на спортивному майданчику «Запорізького вищого професійного училища «Моторобудівник» відбулись змагання «Спортивне свято», присвячені відкриттю Спартакіади училища. Цей захід було проведено в рамках тижня фізичної культури та спорту.

У змаганнях взяли участь учні І курсу та учні груп ТУ першого року навчання.

Проведення «Спортивного свята» вже стало гарною  традицією нашого училища. Учні з задоволенням беруть участь в цих змаганнях.

Розпочались змагання з урочистого параду відкриття, який приймали виконуючий обов’язки директора училища Базь Олександр Станіславович, заступник директора з НВР Савінська Лариса Мусіївна, методист Масалова Тетяна Степанівна.

Програма складалась з семи видів: біг (60м.), підтягування  на перекладині, стрибок з місця, кидок гирі (16кг.), пробиття «пенальті», естафети та перетягування канату.

У загальному командному заліку серед груп ТУ першого року навчання перемогла команда групи №11/16 – майстер виробничого навчання Бездєнєжних Лідія Володимирівна, серед груп І курсу перемогла команда групи №10/16 майстер виробничого навчання Єрмаков Микола Анатолійович.

В змаганнях дівчат першою була команда групи №16/16 – майстер виробничого навчання – Бездєнєжних Лідія Володимирівна.

Нагородження переможців змагань проводив в.о. директора Базь О.С.

Увесь педагогічний колектив училища брав активну участь у підготовці та проведені «Спортивного свята» тому ці змагання пройшли на високому організаційному рівні,емоційно та злагоджено.

На таких заходах, як проведене «Спортивне свято», спрямованих на розвиток фізичних та психічних сил і можливостей учнів, на виховання людських прагнень та волі, немає місця для  нудьги та знеохоти. Під впливом зацікавленості, пробудження життєво важливих вольових імпульсів активізується сприйняття, мислення, пам’ять, уява, зростає активність, формується позитивний емоційний фон і підвищується працездатність, що відображається на стані здоров’я і, як правило, успішності навчання.

Викладач фізичного виховання

ДНЗ «ЗВПУМ»

Олешко К.С.

 

 

 

 

 

 

 

 
2016-10-10

Обласні Кубкові змагання з легкої атлетики серед учнівської молоді ПТНЗ

29.09.-30.09.2016р. на стадіоні «Локомотив» проходили обласні Кубкові змагання з легкої атлетики серед учнівської молоді ПТНЗ. В змаганнях брали участь 17 команд училищ Запорізької області. Програма змагань складалась з бігу на 100м, стрибків у довжину з розбігу, естафетного бігу 4*100м.

До складу збірної команди нашого училища входили:

 • Краснодед Валерій учень групи № 8/15
 • Пазій Олександр                        №8/15
 • Єрьомін Роман                            №17/16
 • Лепетя Іван                                №9/15
 • Запара Максим                           №14/13.

І хоча наша збірна команда не зайняла призових місць в змаганнях, але виступали наші хлопці гідно та відповідально. Дякую їм за ті позитивні емоції які вони подарували глядачам.

Керівник ф/в Олешко К.С.

 

 

 

 
2016-10-06

Cпортивно – масовий захід – Олімпійський день в Запорізький області

16.06.2016р.в ЦПКВ «Дубовий гай» проходив спортивно – масовий захід – Олімпійський день в Запорізький області в якому брала участь команда нашого училища в кількості 20 учнів. Розпочався захід з урочистого параду – відкриття на якому з привітанням до учасників змагань звернулись Олімпійські чемпіони Запоріжжя та керівники спортивних організацій області.

Переможцями цих змагань стали учні нашого училища:

 • Шемет Роман гр. №5/15
 • Ємельянов Руслан гр.. №2/15
 • Кишка Євген гр.. №9_15

 

 

 
2016-06-23

Змагання з футболу та волейболу серед учнів ЗВПУ "Моторобудівник", ЗМВПУ, ЗППЛ і студентів ЗАКа

16.06.2016 на б. в. "Меридіан" підприємства "Мотор Січ" пройшли змагання з футболу та волейболу серед учнів ЗВПУ "Моторобудівник", ЗМВПУ, ЗППЛ і студентів ЗАКа. Команда ЗВПУ "Моторобудівник" виступила більш ніж гідно! Футбол - 1 місце, волейбол – 2 місце. У підсумку ми перші в командному заліку! Це мої перші змагання в ролі тренера! В черговий раз зрозумів для себе - наші учні найкращі!

Завдяки відділу з справ молоді АТ «Мотор Січ» змагання пройшли на високому організаційному рівні та в дружній атмосфері. У наших учнів був час не тільки для участі в змаганнях, але для відпочинку на березі Дніпра.

Хлопці та дівчата, щіро дякую вам за ці неймовірні емоції!

Викладач фізичної культури Озмітель О.О.

 

 
2016-06-23