Обласні змагання з шашок

16-17 квітня 2015 року відбулись обласні кубкові змагання серед учнівської молоді ПТНЗ. У змаганнях взяли участь 15 команд.

Перемога на обласних змаганнях з шахів

19.03.-20.03.2015р. відбулись обласні змагання серед учнівської молоді ПТНЗ з шахів. В змаганнях взяли участь 15 команд учбових закладів. В результаті напруженої боротьби збірна команда нашого училища посіла І місце! На другому місці – команда «Запорізького машинобудівного вищого професійного училища», на третьому – «Запорізького ліцею залізничного транспорту».

Обласні змагання з настільного тенісу

26 – 27 лютого 2015 р. відбулись обласні змагання з настільного тенісу серед учнівської молоді ПТНЗ. В змаганнях взяли участь 15 команд училищ м. Запоріжжя та області. Команда нашого училища, до складу якої входили учні:  Студенніков Павло – група 10/12, Косюгін Владислав – група 14/13, Лончук Ярослав група 19/14, Пришелець Богдан – 11/14 – посіла IV місце.

2015-03-10

Обласні змагання серед працівників ПТНЗ

08.01.2015 року на базі ДНЗ «Запорізький металургійний ліцей» пройшли обласні змагання серед працівників ПТНЗ. У яких взяли участь збірні команди училищ м. Запоріжжя та області.

Програма змагань складалась з наступних видів: шахи, шашки, настільний теніс та волейбол.

До складу нашої команди увійшли:

Сичевська Л.М., Мельніков С.О. (майстри в/н) – шашки VI командне місце;

Таран М.В. (викладач), Дядьков В.В. (майстер в/н) – шахи II командне місце;

В особистому заліку з шахів Таран М.В. посіла I місце.

Васильєв Д.Ю. (інженер-електронник), Козловська А.М. (викладач), Кісліцин С.Є. (майстер в/н) – настільний теніс VII командне місце.

2015-01-12

Фінальні ігри кубка області з волейболу

04.12.2014-05.12.2014 р. на базі Запорізького ліцею водного транспорту проводились фінальні ігри кубка області з волейболу серед учнівської молоді ПТНЗ.

Всього в змаганнях взяли участь 14 команд. До фіналу вийшли команди «Запорізького машинобудівного вищого професійного училища», «Запорізького професійного ліцею водного транспорту», «Запорізького професійного ліцею залізничного транспорту» та «Запорізького вищого професійного училища «Моторобудівник».

В результаті наполегливої боротьби команда нашого училища зайняла II місце, поступившись команді хазяїв змагань – «Запорізькому професійному ліцею водного транспорту», що посіла І місце. На III місці - «Запорізьке машинобудівне вище професійне училище», на IV – «Запорізький професійний ліцей залізничного транспорту».

2014-11-04

Осіння спартакіада в ДНЗ «Запорізьке ВПУ «Моторобудівник»

30 вересня 2014 року в нашому училищі відбулась спартакіада серед навчальних груп.

Цей спортивно-оздоровчий захід було організовано з метою популяризації серед учнівської молоді занять фізичною культурою та спортом, здорового способу життя та розвитку рухових навичок. Організаторами спартакіади виступила  дирекція  училища  та  викладачі  фізичного  виховання.

Змагання розпочались урочистим парадом.

З привітанням до учасників змагань звернувся директор училища Єрмаков Микола Анатолійович.

Учасниками змагань стали команди першого та другого року навчання: Команда групи 1/14 – «Сокіл»

Команда групи 8/13 – «Моторобудівники»

Програма включала такі види змагань: біг 60 м, стрибки у довжину з місця, підтягування на перекладині, пробиття пенальті, штовхання гирі 16 кг, перетягування канату та естафета. Також кожна команда підготувала емблему та стіннівку.

Учасники, що посіли I місце в особистому заліку, були нагороджені грамотами.

Серед команд СПТУ I місце посіла група 1/14. Команда нагороджена кубком та почесною грамотою.

Команди групи 13/14 посіла II місце, команда групи 3/13 посіла III місце та отримали почесні грамоти.

Серед учнів ТУ I місце посіла команда групи 11/14. Команда нагороджена кубком та почесною грамотою.

Команда дівчат групи 16/14 отримала відзнаку за активну участь у змаганнях.

Усі учасники змагань отримали солодкі призи.

2014-10-10

Олімпійський день бігу

20 червня 2014 року в ЦПКВ «Дубовий гай» відбулося святкування Олімпійського дня бігу. Захід було організовано з метою популяризації серед учнівської молоді занять фізичною культурою та спортом та залучення якомога більше молоді до Олімпійського руху.

Учасниками змагань стали люди різних поколінь, від наймолодших дітлахів з дитячих садків до ветеранів спорту. Учні  нашого училища, які входили до складу збірної команди, не лише взяли участь у змаганнях, а й стали переможцями та призерами. Перед початком змагань директор училища Єрмаков М.А. побажав учасникам успіху та перемог.