2014-11-04

Осіння спартакіада в ДНЗ «Запорізьке ВПУ «Моторобудівник»

30 вересня 2014 року в нашому училищі відбулась спартакіада серед навчальних груп.

Цей спортивно-оздоровчий захід було організовано з метою популяризації серед учнівської молоді занять фізичною культурою та спортом, здорового способу життя та розвитку рухових навичок. Організаторами спартакіади виступила  дирекція  училища  та  викладачі  фізичного  виховання.

Змагання розпочались урочистим парадом.

З привітанням до учасників змагань звернувся директор училища Єрмаков Микола Анатолійович.

Учасниками змагань стали команди першого та другого року навчання: Команда групи 1/14 – «Сокіл»

Команда групи 13/14 – «Адреналін»

Команда групи 3/13 – «Льотчики»

Команда групи 19/14 – «Яструби»

Команда групи 11/14 – «Найчіткіші»

Команда групи 17/14 – «Блискавка»

Команда групи 16/14 – «Оптимістки»

Команда групи 15/14 – «Разводняк»

Команда групи 8/13 – «Моторобудівники»

Програма включала такі види змагань: біг 60 м, стрибки у довжину з місця, підтягування на перекладині, пробиття пенальті, штовхання гирі 16 кг, перетягування канату та естафета. Також кожна команда підготувала емблему та стіннівку.

Учасники, що посіли I місце в особистому заліку, були нагороджені грамотами.

Серед команд СПТУ I місце посіла група 1/14. Команда нагороджена кубком та почесною грамотою.

Команди групи 13/14 посіла II місце, команда групи 3/13 посіла III місце та отримали почесні грамоти.

Серед учнів ТУ I місце посіла команда групи 11/14. Команда нагороджена кубком та почесною грамотою.

Команди групи 8/13 посіла II місце, команда групи 17/14 посіла III місце та отримали почесні грамоти.

Команда дівчат групи 16/14 отримала відзнаку за активну участь у змаганнях.

Усі учасники змагань отримали солодкі призи.

 

 

 

 

 

2014-10-10

Олімпійський день бігу

20 червня 2014 року в ЦПКВ «Дубовий гай» відбулося святкування Олімпійського дня бігу. Захід було організовано з метою популяризації серед учнівської молоді занять фізичною культурою та спортом та залучення якомога більше молоді до Олімпійського руху.

Учасниками змагань стали люди різних поколінь, від наймолодших дітлахів з дитячих садків до ветеранів спорту. Учні  нашого училища, які входили до складу збірної команди, не лише взяли участь у змаганнях, а й стали переможцями та призерами. Перед початком змагань директор училища Єрмаков М.А. побажав учасникам успіху та перемог.

 

 

2014-06-26

Спортивні змагання, присвячені пам’яті старшого майстра З. А. Христова

На спортивному майданчику ДНЗ «ЗВПУМ» з метою популяризації, пропаганди здорового способу життя серед учнівської молоді, активізації фізкультурно-оздоровчої роботи у навчальному закладі відбулись спортивні змагання Весняного кубку училища з міні-футболу, присвячені пам’яті старшого майстра З. А. Христова.

Зиновій Афанасійович Христов – «Відмінник профтехосвіти СРСР – 1973 р.», «Заслужений працівник професійно-технічної освіти Української РСР – 1982 р.», «Відмінник освіти України – 2003 р.», нагодоржений орденом «Знак пошани – 1976 р.», «Орденом Трудового  Червоного Прапора – 1986 р.» і до того ж, чудова людина, наставник, товариш та батько. Він присвятив роботі в училищі 50 років.

У змаганнях взяли участь 10 команд навчальних груп.

В результаті напруженої спортивної боротьби визначились фіналісти цих змагань – команди групи № 3 І курсу та групи № 10 ІІ курсу. На урочистому закритті змагань переможці були нагороджені дипломом та перехідним кубком, призери – почесними грамотами.

Як результат Весняного кубку училища з міні-футботу слід відзначити активне бажання юних спортсменів займатися спортом, бути учасниками та переможцями обласних змагань. Тому було вирішено започаткувати ці змагання як щорічні.

Заступник директора з ВР Савінська Л. М.

  

 

 

 

2014-05-23

Спортивні змагання, приурочені до Дня захисника Вітчизни

25 лютого в спортивній залі «Запорізького ВПУ «Моторобудівник» зібралася велика кількість гостей, адже всі вони хотіли стати свідками найулюбленішого для всіх учнів заходу – спартакіади. Організаторами якої виступили викладачі фізичного виховання Олешко К. С. та Абдиллаєва Д. Л.

Сила, мужність та витримка – ті прекрасні якості, які продемонстрував кожен з учасників.

У змаганнях, що складалися з восьми етапів взяли участь чотири команди: групи 3/13, 12/13, 14/13 та збірна команда учнів 2 та 3 курсів. Суддівська колегія була представлена в такому складі: заступник директора з виробничого навчання Паржницький О. В., старший майстер училища Лопухов В. Р. та викладач математики Осіна Н. А.

В результаті чесної та запеклої боротьби перемогу отримала команда групи 3/13. З чим ми їх і вітаємо! А іншим командам хочеться побажати успіхів: «Працюйте над собою! Адже кожна людина є творцем самої себе!»

 

 

 

 

2014-03-27

Обласні змагання з шахів серед учнів ПТНЗ

13-14 березня. Приймали участь 12 команд.

Збірна команда нашого училища зайняла I місце.

Склад команди:

  • Воробйов Вадим гр.№25/10
  • Коробейников Олексій гр. №10/12
  • Русанов Євген гр.№12/13
  • Сухом’яс Владислав гр. №3/13

 

 

2014-04-17

Обласні змагання серед учнівської молоді ПТНЗ з шашок

20 та 21 грудня 2013 року відбулись обласні змагання серед учнівської молоді ПТНЗ з шашок. В змаганнях брали участь 14 команд. Збірну команду нашого училища представляли: Балабанов Сергій (група 1/10), Балабанов Віктор (група 1/10), Дейкун Іван (група 11/12) та Бондаренко Юрій (група 9/12).

Наша збірна пройшла весь турнір без жодної поразки і зайняла 1 МІСЦЕ! Команда нагороджена грамотою та кубком переможців.

Вітаємо нашу команду з блискучою перемогою та бажаємо подальших перемог на спортивній арені!!!

2013-12-24

Первенство области по волейболу

В ноябре прошло первенство области по волейболу, среди учащихся ПТНЗ. Всего принимало участие 16 команд училищ нашей области.

В составе нашей команды входили учащиеся:

Гущин Я. гр.25, Галушка А гр.17, Степанов И гр.17, Рекун М. гр.11, Радченко М. гр.7, Лешенко О. гр.10 , Комешко А. гр.5, Сметана А гр.5

Сборная нашего училища, без единого поражения завоевала 1 место в этих соревнованиях, за что была награждена кубком и грамотой.

2013-12-23

Соревнования среди ученической молодёжи ПТУЗ по мини-футболу

16 октября 2013 года начались предварительные игры областных соревнований среди ученической молодёжи ПТУЗ по мини-футболу. В соревнованиях принимали участие 18 команд училищ области.

Тренировала нашу команду преподаватель физической культуры Олешко Екаитерина Сергеевна. В состав нашей команды входили учащиеся: Гущин Ярослав гр. 25/10, Сидоренко Сергей гр. 15/12, Сук Андрей гр. 15/12, Ковальчук Артур гр. 15/12, Владиченко Максим гр. 17/12, Сафронов Владислав гр. 5/13, Сметана Александр гр. 5/13, Поляков Валерий гр. 13/10, Тарасевич Андрей гр. 13/10.

Итогом этих соревнований стало заслуженное 1 место.

 

2013-12-23

Cемінар-практикум

24.10.2013 року в нашому училищі пройшов семінар-практикум викладачів предмета «Фізична культура» професійно-технічних навчальних закладів Запорізької області.

Тема семінару: «Інноваційні технології під час проведення занять легкою атлетикою на уроках фізичної культури»

На семінарі були присутні майже усі представники ПТНЗ Запорізької області.

З інформацією про історію та перспективи розвитку училища виступили директор Єрмаков М.А. та заступник директора з навчальної роботи Масалова Т.С.

  

Керівник методичного об’єднання Неткал О.Х. доповіла про підсумки роботи над новою навчальною програмою та надала фото звіт про ознайомлення з роботою ПТНЗ Вінницької області.

Начальник учбово-спортивного відділу Запорізького обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Мячіна Н.І. вручила грамоту керівнику фізичного виховання ДНЗ ЗВПУ «Моторобудівник» Олешко К.С. за вагомий особистий внесок в розвиток фізичного виховання та спорту учнівської молоді, високий професіоналізм, відданість справі.

В рамках теми семінару був проведений відкритий урок керівником фізичного виховання Олешко К.С.

Тема уроку: «Легка атлетика: техніка низького старту та стрибки у довжину з місця».

  

  

  

  

 

По закінченню уроку був проведений аналіз. Керівники фізичного виховання, які приймали участь в обговоренні проведення уроку прийшли до висновку, що викладач Олешко К.С. проявила високий професіоналізм, викладач користується повагою серед учнів, головною вимогою до уроку було забезпечення оптимізації навчально-виховного процесу із застосуванням елементів інноваційних методів навчання та здійснення меж предметних зв’язків, формування в учнів умінь і навичок самостійно займатися фізичними вправами, вчитель використала різноманітні організаційні форми, засоби, методи і прийоми навчання.

 

Прийшли до висновку, що урок пройшов на високому рівні.   

2013-10-30