Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

ГК «МОТОР» провів зустріч з вболівальниками

Без їх участі важко уявити будь-який матч, адже їх підтримка спонукає улюблену команду грати ще більш завзято і мчати до перемоги.

У ГК «Мотор» величезна база шанувальників, вболівають за кращу команду країни як малі так і дорослі. Але саме в нашому навчальному закладі найчисельніша база вболівальників, яка підтримує команду не лише на домашніх, а й на виїзних поєдинках.

06.09.2018 у оновленому Палаці Спорту «Юність» відбулася довгоочікувана зустріч гравців команди зі своїми шанувальниками, яку відвідали 52 учня нашого навчального закладу на чолі з керівником фізичного виховання Озмітелем Олександром Олександровичем.

Відкрили цей яскравий захід запальна група підтримки, після чого на майданчик по черзі викликали гравців, яких зустрічали бурхливими оплесками! Учні нашого навчального закладу підготували для гравців цікаві запитання, на які вони давали не менш оригінальні відповіді. Ведучий заходу в ході вікторини розігрував клубну символіку. Відчувалося, як вболівальники змогли ще ближче познайомитися зі своїми кумирами.

Гравці команди відзначили віддану підтримку учнів ДНЗ «Запорозьке ВПУМ», подарувавши спортивний інвентар, який допоможе збірним командам училища здобувати  призові місця на обласних кубкових змаганнях.

Наприкінці зустрічі усі бажаючі змогли прийняти участь у  фото сесії з гравцями , також була проведена захоплююча екскурсія по Палацу спорту «Юність»!

Зарядившись позитивними емоціями від уболівальників гандболісти провідної команди країни вирушили на тренування.

Керівник фізичного виховання

Озмітель О.О.

 

 

 2018-09-11