Ліга Чемпіонів у Запоріжжі

Гандбольний клуб «Мотор» вперше в історії потрапив в «елітну» групу Ліги чемпіонів і відразу ж в першому турі клубу належало зіграти проти клубу «Парі Сен-Жермен» зі столиці Франції. Парижани, мабуть, найсильніша команда Європи, і це було помітно вже з перших хвилин гри в Запоріжжі.

Чемпіон України намагався діяти швидко, але гості перекрили лідерів «МОТОРу», через що в першому таймі у господарів не все виходило на майданчику. «ПСЖ», в свою чергу, діяв більш впевнено у своїх атаках.

Втім, «Мотор» довго тримався на рівних: тільки в у заключній частині тайму «ПСЖ» збільшив відрив до п'яти голів.

У другому таймі нічого особливо не змінилося: «Мотор» чинив гідний опір, але все одно гості були сильнішими. Підсумковий рахунок - 29:35.

Так, гандбольний клуб «Мотор»  не здобув перемогу, але не зважаючи на це учні нашого навчального закладу були віддані рідному клубу,   протягом усієї гри палко підтримували команду та не замовкали ні на мить!