Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

Чемпіони завітали до своїх вболівальників

19 грудня 2018 року гравці гандбольного клубу «Мотор», а саме - Геннадій Комок, Максим Бабічев та Ігор Сорока на чолі з головним тренером Миколою Степановичем Степанцем та прес – аташе Чорним Юрієм завітали у Державний начальний заклад «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник». У цьому календарному році саме наші учні складали основу фан – клубу, та палко підтримували гравців на трибунах. Невипадково, що візит команди відбувся 19 грудня в День Святого Миколая, який вважається покровителем дітей та студентів.

Актив вболівальників спільно з директором начального закладу Базь Олександром Станіславовичем та заступником директора з навчально – виховної роботи Савінською Ларисою Мойсіївною провели для гостей захоплюючу екскурсію училищем. Чемпіони своїми очима побачили гордість навчального закладу – виробничі майстерні, які вважаються одними з найкращих не тільки у Запорізькій області, але й на територій України. Команда мала нагоду відвідати навчально – практичний центр підготовки операторів верстатів з програмним керуванням, у якому проходила лабораторно – практична робота, учнів першого курсу. У навчальному корпусі свої двері відкрили кабінети «Спецтехнології зварювальних професій» та «Захисту Вітчизни». Гості не обійшли стороною і кабінет «Фізичної культури», де високо оцінили досягнення спортсменів навчального закладу.

Кульмінацією візиту стала бесіда найпалкіших вболівальників з тренером та гравцями гандбольного клубу, яка пройшла у спортивному залі училища. В процесі спілкування з нашими учнями, гравці висловили щиру подяку своїм фанатам і наголосили що вони також вносять свою частку в перемоги команди, та пообіцяли і в подальшому радувати присутніх своїми перемогами.

Гості привітали учнів з Днем Святого Миколая та з прийдешнім Новим Роком та Різдвом Христовим. Приємною несподіванкою став подарунок від гостей у вигляді спортивного інвентарю, який неодмінно дасть змогу спортсменам училища вдосконалювати та підвищувати свій спортивний рівень.

Сподіваємося, що такі теплі зустрічі і в подальшому стануть доброю традицією!

«Наш «Мотор» завжди буде першим»!

Керівник фізичного виховання ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»,

Озмітель О.О.2018-12-27