Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

Обласні змагання з настільного тенісу серед дівчат

Перший вид змагань у 2019 календарному році відкривали дівчата, які розіграли кубок Запорізької області з настільного тенісу серед учнів професійно – технічних навчальних закладів. Ігри проходили 07 – 08 лютого на базі ДНЗ «Запорізький професійний торгово-кулінарний ліцей».

За право здобути головний трофей боролися 9 команд області, серед яких і наша збірна. Жереб сформував дві зони, перша зона – 5 команд, друга зона – 4 команди. Наші спортсменки, здобувши три перемоги у трьох зустрічах,  зайняли І місце у другій зоні та вийшли у півфінал змагань.

На шляху до фіналу наші дівчата у напруженій боротьбі здолали представниць ДНЗ «Запорізький ПЦПТО». На жаль, у фінальній зустрічі нам не вистачило зовсім трохи до жаданої перемоги. Як підсумок – ІІ місце за нашою командю!

Цей результат по праву можна вважати успішним, адже дівчата вперше брали участь у даному виді змагань і одразу опинилися у трійці призерів!