Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

Положення про паспорт студентського гуртожитку

Картинки по запросу зва
2019-04-11ПРАВИЛА внутрiшнього розпорядку в студентському гуртожитку Державного навчального закладу "Запорiзьке вище професiйне училище "Моторобудiвник"

Картинки по запросу зва
2019-04-04ПОЛОЖЕННЯ про студентський гуртожиток, Державного навчального закладу "Запорiзьке вище професiйне училище "Моторобудiвник"

Картинки по запросу зва
2019-04-04ПАСПОРТ студентського гуртожитку Державного навчального закладу "Запорiзьке вище професiйне училище "Моторобудiвник"

Картинки по запросу зва
2019-04-04І знову смачний майстер-клас від учнів гуртожитку…

«Люблю я попоїсти» - під таким девізом пройшов майстер-клас на кухні гуртожитку Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» 13 березня 2019 року.

Дві команди дівчат групи 5/18, у складі Холод Д., Алєксєєвої А., Косьмін Л., Сніжко О. та хлопців, групи 10/16 – Вієнко О., Романенко А., Клочкова В., та першокурсника Харіна В., групи 13/18, змагалися в професійному приготуванні вареників з картоплею та капустою.

Оцінювалися наступні критерії: здібність замішування тіста, креативність та витонченість ліпки вареників, презентація, основною умовою якої було викладення своїми варениками назви команди, ну і звичайно смакові якості виробу.

Але діти є діти, не обійшлося без веселощів! В ході «запеклої» боротьби, конкуренти не могли не скористатися нагодою, щоб вимастити одне одного мукою. І як ото кажуть в народі: «Видно, що баба хліб пече», так і на нашій кухні кожен міг впевнитися, що учні вареники ліплять!

За процесом приготування тіста та вареників слідкував та трошки допомагав вихователь та вболівальники, які підтримували своїх друзів. Але оцінювати смак та презентацію запросили незалежного суддю та господиню зі стажем – чергову гуртожитку Клименко Тетяну Миколаївну. Не було зазначено де саме вареники дівчат, а де хлопців. Так що оцінювання було об’єктивним та чесним.

До презентації учні віднеслись з особливою творчістю та винахідливістю, хлопці виклали слово-назву команди «ТАРАКАН», а дівчата – «ВКУС». Цього разу перемогли хлопці! Нагородою були смачні солодкі призи, а головною смакотою звичайно були вареники. Бо ніщо так не смакує, як справжня національна, українська страва, яка виготовлена своїми дитячими, але вже професійно-кулінарними ручками!

Ось таке свято шлунку організували вихователь та Учнівська Рада гуртожитку!

Вихователь гуртожитку ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»,

Кулієва-Корчинська С.М.

  

  

 

 

 

 
2019-03-14Майстер Шеф в гуртожитку

Масляна тільки почала збирати валізи на святкування свого свята, а учні Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» вже насолоджувалися смакотою з млинців.

21 лютого 2019 року в гуртожитку відбувся справжній «Майстер Шеф». В змаганні приймали участь дві команди: дівчат, в складі - Змієвської Єлизавети група 15/17, Холод Даши, Алєксєєвої Аліни – групи 5/18, Заєць Світлани, група 16/18, Синіциної Даши – 13/18 та хлопців – Бер Данило, група 11/18, Глушак Сергій – 19/18, Фандеїєчев Аркадій, Васильєв Валентин – 6/16, Романенко Анатолій - 10/16, Хворостяний Сергій, група 19/18.

Незважаючи на те, що у кухні 1-го поверху, де проходила «смачна» боротьба було замало місця, вболівальники змогли таки спостерігати «гарячу» атмосферу конкурсу. А деякі навіть танцювати під сучасну музику, яка звучала з колонки.

Оцінювалися наступні критерії: здібність замішування тіста без грудочок, майстер-клас з випікання, товщина млинця та презентація. І перша, і друга ідея подачі була неймовірно красивою. Дівчата виклали свої смаколики в вигляді квітки, а в середині кожної пелюстки поклали джем. Хлопці використали козир – та продемонстрували млинці загорнуті та прикрашені шоколадом.

«Неймовірно смачно та креативно!» - в один голос сказали судді, у складі випускників училища: Запари Максима та Лофердюка Віталія, а вихователь Кулієва-Корчинська Сурач Мусаллимівна зазначила, що у хлопців млинці були тонші, аніж у дівчат!

Завдяки сумісним зусиллям вихователя та завідуючої гуртожитку Назаренко Олени Вікторівни, обидві команди отримали цінний та приємний подарунок – білети до театру імені Володимира Магара на сучасну виставу «Норвегія сьогодні».

Ось таке свято млинців організували вихователь та Учнівська Рада гуртожитку! Всім учасникам та присутнім велике дякую!

Вихователь гуртожитку ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»,

Кулієва-Корчинська С.М.
 
2019-02-27Бесіда про відповідальність, щирість, доброту

У вівторок, 5 лютого , у кімнаті відпочинку відбулася бесіда про відповідальність, щирість, доброту.

Учням було запропоновано розповісти про відповідальність, щирість та інші почуття, як вони це розуміють. Особливу увагу надали розумінню відповідальності. Перед ким вони відповідальні? Висновки були зроблені у більшості вірні. Учні зрозуміли, що ми відповідальні як перед собою, так и перед іншими людьми, які знаходяться поруч з нами.

Відповідальність повинна проявлятися у різних ситуаціях, та приносити  радість.

Було запропоновано декілька історій про відповідальність, а також висловлювання про відповідальність та совість людини, як частини свого життя.

Вихователі гуртожитку ДНЗ “Запорізьке ВПУМ”

Литвиненко І.І., Мельникова  Н.В.
2019-02-20Випробування коханням

День Святого Валентина або день Закоханих - найромантичніша подія, яку святкують 14 лютого більшість країн світу. Хоча свято не є серед офіційних дат календарю, все ж таки його люблять і святкують з задоволенням.

Учнівський гуртожиток Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» теж не залишився осторонь. 14 лютого 2019 року вихователь разом з Учнівською Радою організували в кімнаті відпочинку справжнє свято кохання. Пари хлопців та дівчат, які познайомилися в стінах училища «Моторобудівник» пройшли «запекле», але дуже захоплююче, романтичне випробування. У заході прийняли участь: Фоменко Сніжана та Панасюк Олексій, Анжела Кривутенко та Антон Саржинський, Вієнко Олексій та Холод Даша, Влащенко Анастасія та Лаушкін Владислав, Лачинов Максим та Іванцова Лілія.

Конкурс «Запитайте – відповім» визначив наскільки пари пізнали одне одного за той короткий час, що зустрічаються. Але найскладнішим питанням, як виявилося, було рахування днів з моменту знайомства. Це випробування було математично-найскладнішим, але і веселим.

В подальших конкурсах у дівчат була змога показати свої господарчі навики, їх завданням було почистити велику картоплину, але з тонкою коринкою, а потім нарізати її рівномірними, невеличкими шматочками.

У конкурсі «Лимоні емоції» хлопцям потрібно було продемонструвати своє вміння боротися з капризами дівчат, показати наскільки вони стійкі та стримані. Їх завдання було з’їсти декілька скибочок лимону, але так щоб на обличчі була лише посмішка.

Але основним, вирішальним і дуже хвилюючим моментом був фінальний конкурс «Збережи кохання». В ньому змагалися дві пари, які дійшли до фіналу. Хлопцям та дівчатам потрібно було зібрати всі свої хвилювання і подолати фортецю з 28 тоненьких прутиків.

Хочеться подякувати нашим компетентним, об’єктивним суддям – майстру виробничого навчання Бездєнєжних Лідії Володимирівні та випускнику училища Лофердюку Віталію, які в свій вільний час вирішили нас підтримати та допомогти. Саме завдяки оцінкам та уважним спостереженням наших членів журі, ми змогли визначити переможців конкурсно-розважального заходу «Випробування коханням». Переможцями стали – Сніжана та Олексій. Друге почесне місце посіли – Даша та Олексій. Кожна пара отримала по половинці одного серця. Ніхто в це свято не лишився без солодкого подарунку.

Феєричним, яскравим завершенням романтичного вечора було запускання «Японських ліхтариків» у вигляді великого серця, на спортивному майданчику ДНЗ «Запорізьке ВПУМ». Всі учні гуртожитку мали можливість спостерігати за цією красою і загадати бажання – «Бути коханими»!

Вихователь гуртожитку ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»,

Кулієва-Корчинська С.М.

 
2019-02-15Співаємо славу тій події і тепер…

Українські державні свята допомагають формувати в учнів почуття патріотизму, виховують національну свідомість та людську гідність.

22 січня 2019 року в гуртожитку Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» відбулися тематичні збори на тему «День Соборності України».

Вихователі разом з учнями груп 15/17 та 13/18 - Аніченко Богдан, Синіцина Даша, підготували цікаву, корисну інформацію про цей важливий день, який відіграв історичну роль в формування вільного українського народу.

Цей день ще називають «День Злуки» або день української мрії про єдність, свободу і незалежність. 100 років як Свято Соборності відзначають українці.

Розповідь ведучих допомогла поринути в історію виникнення свята і про те, що 21-го січня 1999-го року відповідно до Указу Президента України День Соборності був закріплений на законодавчому рівні суверенної держави. 

А прикладом єдності став крок українців у 1990-му році  22 січня, коли мільйони людей вишикувалися в справжній живий ланцюг, що розтягся від Києва до Львова і відзначали День Соборності, День своєї української єдності та свободи.

Тому саме в цей день хочеться побажати нашим учням ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» бути гідними нащадками наших батьків! Цінувати свою прекрасну країну - Україну! Бути справжніми патріотами!

Вихователі гуртожитку ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»,

Литвиненко І.І., Кулієва-Корчинська С.М.
2019-01-24Щедрий Святий Миколай

 «Я вимагаю продовження свята…»

Вамагаєте – отримуйте!!!

«Відкривши» головну ялинку міста, учнів Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» у гуртожитку чекав приємний сюрприз в кімнаті відпочинку 115.

Вихователь разом з Учнівською Радою  вирішили допомогти Святому Миколаю попрацювати в цей святковий день 19 грудня 2018 року,  і не лишити без уваги наших хлопців та дівчат.

Діти мали змогу поділитися знаннями про це свято, дуже цікаву розповідь по історію виникнення Дня Святого Миколая розповіли учні групи 14/17 Ракович Наталя і Лисик Руслан група 19/18. Нагорода не заставила себе чекати і наші розумники отримали цукерки. Трохи історії додав і вихователь. Приємним здивування було те, що багато дітей в своїх кімнатах ще вранці зробили одне одному подарунки, і поклали їх, як і годиться в цей день, від подушки.

Цікава вікторина дала змогу кожному присутньому чесно, своїм розумом заробити смачну цукерку.

Святковий захід був проведений як для дівчат, так і хлопців, але хочу відмітити, що чарівна половина нашого закладу більш стримана та сором’язлива, хоча і цукерки отримувала з задоволенням. А ось за хлопцями спостерігати було дуже цікаво, наскільки їх захопила інтелектуальна боротьба за смачний приз, що вони навіть не помітили, як перетворилися на маленьких та по-доброму завзятих, кумедних дітлахів.

Свято відчули усі присутні! Святий Миколай дуже щедрий і нікого не лишив без уваги, і навіть неслухняні діти отримали свою святкову лозинку, особливо дісталося тим, хто встиг в цей день не тільки святкувати, але і заробити погану оцінку за кімнату. І тому лишається тільки сподіватися, що чарівна лозина Святого Миколая зробить наших діток більш відповідальними та хоч трохи  дорослими!

Вихователь гуртожитку ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»,

Кулієва-Корчинська С.М.
2018-12-21