Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

Моторобудівники на Чемпіонаті України по змішаним єдиноборствам

22 травня 2019 року учні Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» вболівали за своїх однолітків – молодих спортсменів, які змагалися у вільній боротьбі. Чемпіонат України по змішаним єдиноборствам серед молоді проходив в новозбудованій будівлі палацу спорту «Юність».

Змагання Першості України з вільної боротьби до 15 років, пройдуть з 22 по 24-е травня. Діти разом з вихователем вирішили підтримати наймолодших учасників, з яких і розпочалося змагання. Наші хлопці та дівчата були активні та небайдужі, і разом с спортсменами раділи кожному здобутому балу та засмучувалися маленьким поразкам. На одному подиху та з натхненням в душі учні ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» співали гімн України, впевнено тримаючи руку біля серця.

В решті решт всі залишилися задоволені та веселі, і ніхто, навіть на мить не пожалкував, що саме так вирішив провести свій вільний час!

Вихователі гуртожитку ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»,

Кулієва-Корчинська С.М., Литвиненко І.І.

 

 

 
2019-05-24Чорнобильська катастрофа – трагедія усього світу…

26 квітня 1986 року…Ніщо не віщало біди, був звичайний весняний день, від зимового сну прокидалися квіти та вся природа. Ніхто не здогадувався, що ця весна назавжди буде вписана чорними літерами в історію людства.

Інтерес до теми Чорнобильської аварії не пропадає і сьогодні. Учні гуртожитку Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник»  разом з вихователями провели відкритий тематичний урок, завданням якого було не тільки розповісти про Чорнобильську катастрофу, але і почути від дітей їхні думки, роздуми стосовно цієї трагедії.

Лачинов Максим та Алєєксєєва Аліна передали своє бачення та історичні дані про той жахливий день. Слухачі ділилися своїми знаннями та почутим від свідків-ліквідаторів, які своїми очима бачили те жахіття.

Учасники зборів намагалися якомога більше донести інформації до всіх слухачів, навіть ті, хто на початку був пасивним, врешті решт включилися до цікавої дискусії про актуальну, трагічну тему 1986 року, і змогли висловити свої відношення  та думки до цього.

Чорнобильська катастрофа – це катастрофа всього світу. Влаштовуючи уроки пізнання на цю історичну тему, наші учні ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» вшановують пам'ять тим, хто загинув в тій жахливій трагедії.

Вихователі ДНЗ «Запорізьке «ВПУМ»

Литвиненко І.І., Кулієва-Корчинська С.М.
2019-05-02Очікувано – прекрасно…

Світ театрального мистецтва прекрасний та дивовижний! Він не тільки зачаровує професійною майстерністю акторів, але дає можливість людині збагачувати свій внутрішній світогляд та бачення життя.

16 квітня 2019 року учні Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» відвідали Запорізький Драматичний театр імені Володимира Магара, і переглянули виставу великого класика Миколи Гоголя «Одруження».

Діти не вперше були у театрі, для деяких це відвідування третє або навіть четверте в цьому навчальному році, але це не завадило пережити чарівні відчуття та отримати величезне задоволення від гарної вистави.

Наші хлопці та дівчата вражали своєю вихованістю, культурою та зацікавленістю до матеріалу. Цього разу вони сиділи на перших рядах партеру і відчували певну гордість та відповідальність, розуміючи, що своєю поганою поведінко будуть заважати і акторам, і глядачам позаду. Приємно було спостерігати за учнями не тільки під час вистави, а навіть тоді, коли вони тільки ввійшли до театру, наскільки зараз, вони відчувають себе вільно та комфортно в цьому званні – глядач.

Мета вихователя – навчити учнів ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» бути гідними громадянами свої Батьківщини та справжніми людьми, чесними та вихованими. А як відомо, для досягнення такої світлої мети усі засоби гарні! А на прикладі театрального мистецтва, ще і дуже цікаві!!!

Вихователь гуртожитку ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»,

Кулієва-Корчинська С.М.
2019-04-22Положення про паспорт студентського гуртожитку

Картинки по запросу зва
2019-04-11ПРАВИЛА внутрiшнього розпорядку в студентському гуртожитку Державного навчального закладу "Запорiзьке вище професiйне училище "Моторобудiвник"

Картинки по запросу зва
2019-04-04ПОЛОЖЕННЯ про студентський гуртожиток, Державного навчального закладу "Запорiзьке вище професiйне училище "Моторобудiвник"

Картинки по запросу зва
2019-04-04ПАСПОРТ студентського гуртожитку Державного навчального закладу "Запорiзьке вище професiйне училище "Моторобудiвник"

Картинки по запросу зва
2019-04-04І знову смачний майстер-клас від учнів гуртожитку…

«Люблю я попоїсти» - під таким девізом пройшов майстер-клас на кухні гуртожитку Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» 13 березня 2019 року.

Дві команди дівчат групи 5/18, у складі Холод Д., Алєксєєвої А., Косьмін Л., Сніжко О. та хлопців, групи 10/16 – Вієнко О., Романенко А., Клочкова В., та першокурсника Харіна В., групи 13/18, змагалися в професійному приготуванні вареників з картоплею та капустою.

Оцінювалися наступні критерії: здібність замішування тіста, креативність та витонченість ліпки вареників, презентація, основною умовою якої було викладення своїми варениками назви команди, ну і звичайно смакові якості виробу.

Але діти є діти, не обійшлося без веселощів! В ході «запеклої» боротьби, конкуренти не могли не скористатися нагодою, щоб вимастити одне одного мукою. І як ото кажуть в народі: «Видно, що баба хліб пече», так і на нашій кухні кожен міг впевнитися, що учні вареники ліплять!

За процесом приготування тіста та вареників слідкував та трошки допомагав вихователь та вболівальники, які підтримували своїх друзів. Але оцінювати смак та презентацію запросили незалежного суддю та господиню зі стажем – чергову гуртожитку Клименко Тетяну Миколаївну. Не було зазначено де саме вареники дівчат, а де хлопців. Так що оцінювання було об’єктивним та чесним.

До презентації учні віднеслись з особливою творчістю та винахідливістю, хлопці виклали слово-назву команди «ТАРАКАН», а дівчата – «ВКУС». Цього разу перемогли хлопці! Нагородою були смачні солодкі призи, а головною смакотою звичайно були вареники. Бо ніщо так не смакує, як справжня національна, українська страва, яка виготовлена своїми дитячими, але вже професійно-кулінарними ручками!

Ось таке свято шлунку організували вихователь та Учнівська Рада гуртожитку!

Вихователь гуртожитку ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»,

Кулієва-Корчинська С.М.

  

  

 

 

 

 
2019-03-14Майстер Шеф в гуртожитку

Масляна тільки почала збирати валізи на святкування свого свята, а учні Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» вже насолоджувалися смакотою з млинців.

21 лютого 2019 року в гуртожитку відбувся справжній «Майстер Шеф». В змаганні приймали участь дві команди: дівчат, в складі - Змієвської Єлизавети група 15/17, Холод Даши, Алєксєєвої Аліни – групи 5/18, Заєць Світлани, група 16/18, Синіциної Даши – 13/18 та хлопців – Бер Данило, група 11/18, Глушак Сергій – 19/18, Фандеїєчев Аркадій, Васильєв Валентин – 6/16, Романенко Анатолій - 10/16, Хворостяний Сергій, група 19/18.

Незважаючи на те, що у кухні 1-го поверху, де проходила «смачна» боротьба було замало місця, вболівальники змогли таки спостерігати «гарячу» атмосферу конкурсу. А деякі навіть танцювати під сучасну музику, яка звучала з колонки.

Оцінювалися наступні критерії: здібність замішування тіста без грудочок, майстер-клас з випікання, товщина млинця та презентація. І перша, і друга ідея подачі була неймовірно красивою. Дівчата виклали свої смаколики в вигляді квітки, а в середині кожної пелюстки поклали джем. Хлопці використали козир – та продемонстрували млинці загорнуті та прикрашені шоколадом.

«Неймовірно смачно та креативно!» - в один голос сказали судді, у складі випускників училища: Запари Максима та Лофердюка Віталія, а вихователь Кулієва-Корчинська Сурач Мусаллимівна зазначила, що у хлопців млинці були тонші, аніж у дівчат!

Завдяки сумісним зусиллям вихователя та завідуючої гуртожитку Назаренко Олени Вікторівни, обидві команди отримали цінний та приємний подарунок – білети до театру імені Володимира Магара на сучасну виставу «Норвегія сьогодні».

Ось таке свято млинців організували вихователь та Учнівська Рада гуртожитку! Всім учасникам та присутнім велике дякую!

Вихователь гуртожитку ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»,

Кулієва-Корчинська С.М.
 
2019-02-27Бесіда про відповідальність, щирість, доброту

У вівторок, 5 лютого , у кімнаті відпочинку відбулася бесіда про відповідальність, щирість, доброту.

Учням було запропоновано розповісти про відповідальність, щирість та інші почуття, як вони це розуміють. Особливу увагу надали розумінню відповідальності. Перед ким вони відповідальні? Висновки були зроблені у більшості вірні. Учні зрозуміли, що ми відповідальні як перед собою, так и перед іншими людьми, які знаходяться поруч з нами.

Відповідальність повинна проявлятися у різних ситуаціях, та приносити  радість.

Було запропоновано декілька історій про відповідальність, а також висловлювання про відповідальність та совість людини, як частини свого життя.

Вихователі гуртожитку ДНЗ “Запорізьке ВПУМ”

Литвиненко І.І., Мельникова  Н.В.
2019-02-20