Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

Ласкаво просимо до нашої домівки!

1 вересня 2019 року гуртожиток Державного навчального закладу «Моторобудівник» радо вітав та зустрічав учнів й батьків в своєму затишному, оновленому холі. Серед них були ті, що вперше переступили поріг нашої домівки – першокурсники. В їх очах можна було побачити  і захват, і страх, і радість, а більше хвилювання, бо для них це початок нового життя самостійності та дорослості.

Були і ті, хто переступив поріг гуртожитку вдруге, втретє і навіть в четверте. Вони раділи зустрічі після літніх канікул. Лунало багато привітань, побажань, відгуків після відпочинку.

Хочеться побажати вам, любі учні, успіху в новому навчальному році, наснаги, міцного здоров’я та впевненості в ваших добрих намірах та починаннях! І давайте усі разом берегти наш, хоч і тимчасовий, але дуже затишний, дружелюбний, теплий дім – наш гуртожиток ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»!

Завідувач гуртожитку, Назаренко О.В.,

Вихователь, Кулієва-Корчинська С.

 

 

 
2019-09-19Вітаємо літніх іменинників!

Дитина в будь-якому віці дитина, а учень Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» і в 15, і в 18 років чекає уваги, особливо на свій день народження.

В гуртожитку нашого навчального закладу є традиція – кожного місяця, з вересня по червень, вихователь на святкових зборах поздоровляє іменинників місяця і вручає солодкий подарунок. Кожен радіє отриманому, і з нетерпінням чекає цієї події.

А ось діти, які святкують свій день народження в липні та в серпні, на жаль залишаються осторонь. Це дуже засмучує літніх іменинників.

Тому в цьому новому навчальному році 2019-2020, вихователь вирішила виправити цю прикрість і вже на другому тижні навчання зібрала в кімнаті відпочинку №115 всіх учнів, які святкували свою важливу подію під час канікул. Кожен отримав солодкий подарунок, який обрав сам, яскраві кульки та безцінний позитив від того, що вдруге за рік святкує свій день народження.

Нехай вам щастить, наші найкращі іменинники, і знайте – ми вас любимо і дуже цінуємо!

Вихователь ДНЗ «Запорізьке «ВПУМ»,

Кулієва-Корчинська С.М.

  

 
2019-09-19Моторобудівники на Чемпіонаті України по змішаним єдиноборствам

22 травня 2019 року учні Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» вболівали за своїх однолітків – молодих спортсменів, які змагалися у вільній боротьбі. Чемпіонат України по змішаним єдиноборствам серед молоді проходив в новозбудованій будівлі палацу спорту «Юність».

Змагання Першості України з вільної боротьби до 15 років, пройдуть з 22 по 24-е травня. Діти разом з вихователем вирішили підтримати наймолодших учасників, з яких і розпочалося змагання. Наші хлопці та дівчата були активні та небайдужі, і разом с спортсменами раділи кожному здобутому балу та засмучувалися маленьким поразкам. На одному подиху та з натхненням в душі учні ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» співали гімн України, впевнено тримаючи руку біля серця.

В решті решт всі залишилися задоволені та веселі, і ніхто, навіть на мить не пожалкував, що саме так вирішив провести свій вільний час!

Вихователі гуртожитку ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»,

Кулієва-Корчинська С.М., Литвиненко І.І.

 

 

 
2019-05-24Чорнобильська катастрофа – трагедія усього світу…

26 квітня 1986 року…Ніщо не віщало біди, був звичайний весняний день, від зимового сну прокидалися квіти та вся природа. Ніхто не здогадувався, що ця весна назавжди буде вписана чорними літерами в історію людства.

Інтерес до теми Чорнобильської аварії не пропадає і сьогодні. Учні гуртожитку Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник»  разом з вихователями провели відкритий тематичний урок, завданням якого було не тільки розповісти про Чорнобильську катастрофу, але і почути від дітей їхні думки, роздуми стосовно цієї трагедії.

Лачинов Максим та Алєєксєєва Аліна передали своє бачення та історичні дані про той жахливий день. Слухачі ділилися своїми знаннями та почутим від свідків-ліквідаторів, які своїми очима бачили те жахіття.

Учасники зборів намагалися якомога більше донести інформації до всіх слухачів, навіть ті, хто на початку був пасивним, врешті решт включилися до цікавої дискусії про актуальну, трагічну тему 1986 року, і змогли висловити свої відношення  та думки до цього.

Чорнобильська катастрофа – це катастрофа всього світу. Влаштовуючи уроки пізнання на цю історичну тему, наші учні ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» вшановують пам'ять тим, хто загинув в тій жахливій трагедії.

Вихователі ДНЗ «Запорізьке «ВПУМ»

Литвиненко І.І., Кулієва-Корчинська С.М.
2019-05-02Очікувано – прекрасно…

Світ театрального мистецтва прекрасний та дивовижний! Він не тільки зачаровує професійною майстерністю акторів, але дає можливість людині збагачувати свій внутрішній світогляд та бачення життя.

16 квітня 2019 року учні Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» відвідали Запорізький Драматичний театр імені Володимира Магара, і переглянули виставу великого класика Миколи Гоголя «Одруження».

Діти не вперше були у театрі, для деяких це відвідування третє або навіть четверте в цьому навчальному році, але це не завадило пережити чарівні відчуття та отримати величезне задоволення від гарної вистави.

Наші хлопці та дівчата вражали своєю вихованістю, культурою та зацікавленістю до матеріалу. Цього разу вони сиділи на перших рядах партеру і відчували певну гордість та відповідальність, розуміючи, що своєю поганою поведінко будуть заважати і акторам, і глядачам позаду. Приємно було спостерігати за учнями не тільки під час вистави, а навіть тоді, коли вони тільки ввійшли до театру, наскільки зараз, вони відчувають себе вільно та комфортно в цьому званні – глядач.

Мета вихователя – навчити учнів ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» бути гідними громадянами свої Батьківщини та справжніми людьми, чесними та вихованими. А як відомо, для досягнення такої світлої мети усі засоби гарні! А на прикладі театрального мистецтва, ще і дуже цікаві!!!

Вихователь гуртожитку ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»,

Кулієва-Корчинська С.М.
2019-04-22Положення про паспорт студентського гуртожитку

Картинки по запросу зва
2019-04-11ПРАВИЛА внутрiшнього розпорядку в студентському гуртожитку Державного навчального закладу "Запорiзьке вище професiйне училище "Моторобудiвник"

Картинки по запросу зва
2019-04-04ПОЛОЖЕННЯ про студентський гуртожиток, Державного навчального закладу "Запорiзьке вище професiйне училище "Моторобудiвник"

Картинки по запросу зва
2019-04-04ПАСПОРТ студентського гуртожитку Державного навчального закладу "Запорiзьке вище професiйне училище "Моторобудiвник"

Картинки по запросу зва
2019-04-04І знову смачний майстер-клас від учнів гуртожитку…

«Люблю я попоїсти» - під таким девізом пройшов майстер-клас на кухні гуртожитку Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» 13 березня 2019 року.

Дві команди дівчат групи 5/18, у складі Холод Д., Алєксєєвої А., Косьмін Л., Сніжко О. та хлопців, групи 10/16 – Вієнко О., Романенко А., Клочкова В., та першокурсника Харіна В., групи 13/18, змагалися в професійному приготуванні вареників з картоплею та капустою.

Оцінювалися наступні критерії: здібність замішування тіста, креативність та витонченість ліпки вареників, презентація, основною умовою якої було викладення своїми варениками назви команди, ну і звичайно смакові якості виробу.

Але діти є діти, не обійшлося без веселощів! В ході «запеклої» боротьби, конкуренти не могли не скористатися нагодою, щоб вимастити одне одного мукою. І як ото кажуть в народі: «Видно, що баба хліб пече», так і на нашій кухні кожен міг впевнитися, що учні вареники ліплять!

За процесом приготування тіста та вареників слідкував та трошки допомагав вихователь та вболівальники, які підтримували своїх друзів. Але оцінювати смак та презентацію запросили незалежного суддю та господиню зі стажем – чергову гуртожитку Клименко Тетяну Миколаївну. Не було зазначено де саме вареники дівчат, а де хлопців. Так що оцінювання було об’єктивним та чесним.

До презентації учні віднеслись з особливою творчістю та винахідливістю, хлопці виклали слово-назву команди «ТАРАКАН», а дівчата – «ВКУС». Цього разу перемогли хлопці! Нагородою були смачні солодкі призи, а головною смакотою звичайно були вареники. Бо ніщо так не смакує, як справжня національна, українська страва, яка виготовлена своїми дитячими, але вже професійно-кулінарними ручками!

Ось таке свято шлунку організували вихователь та Учнівська Рада гуртожитку!

Вихователь гуртожитку ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»,

Кулієва-Корчинська С.М.

  

  

 

 

 

 
2019-03-14