Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

Як учні на відкритті головної ялинки побували…

19 грудня 2018 року в День Святого Миколая, учні Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» стали свідками приємної події – запалення головної міської ялинки на площі Маяковського. Яскравими вогнями запалала красуня завдяки бажаним гостям свята - Святому Миколаю та янголам.

Новорічна ялинка не тільки вражала своєю величністю, але і зачаровувала грандіозністю та блиском.

Учні з захопленням спостерігали за новорічним дійством, яке відбувалося на сцені у виконанні творчих колективів міста, а зігріватися допомагав завзятий, веселий танок, майстер-клас від казкових аніматорів. Але великої популярністю для наших учнів стали кілька по-новорічному креативних фотозон, і кожен мав можливість «освіжити» новим фото свої сторінки у INSTAGRAM та FACEBOOK.

Зі святом запоріжців і гостей міста привітав заступник міського голови Запоріжжя Анатолій Пустоваров. Звертаючись до присутніх, він побажав усім щастя, удачі, миру, добра та благополуччя.

Відкриттям головної міської ялинки м. Запоріжжя почали святкувати учні ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» - День Святого Миколая! І ніхто навіть не здогадувався, що свято на цьому не закінчується, бо по поверненню до гуртожитку їх чекав приємний сюрприз!

Вихователі гуртожитку ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»,

Кулієва-Корчинська С.М., Литвиненко І.І.
2018-12-20Привітна господиня Метелиця!

По-льодовитому тепло знову зустріла господиня Метелиця в себе учнів Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник».

18 грудня 2018 року напередодні свята, Святий Миколай разом з вихователем гуртожитку організували дітям похід на місцевий каток «Метелиця». Цей подарунок дав можливість учням не тільки пережити щасливі моменти чудесного процесу ковзання на льоду, але і багатьом побороти свій страх і відчути себе професійними фігуристами.

Діти поринули у зимову, новорічну, льодову казку. Феєричний настрій наповнював серця кожного, щасливі очі наших хлопців та дівчат зігрівали і заставляли посміхатися всіх присутніх. І навіть мозолі від ковзанів не засмучували і не зупиняли швидкого та грандіозного «ПА» на льоду.

Вихователь з хвилюванням та радістю спостерігала за своїми «сураї-мусаллимівцями» і розуміла, що найкращий новорічний подарунок – це безмежне щастя в очах дітлахів.  І хто як не ми – дорослі, повинні дбати, щоб у дітей було щасливе дитинство!

Вихователь гуртожитку ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»,

Кулієва-Корчинська С.М.
2018-12-19Борщ вихідного дня

Учнів Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» хвилює дві речі: стипендія та смачно попоїсти, або просто щось закинути до шлунку. Їжа – це болюча тема, особливо наприкінці тижня, закінчуються продукти і починається марафон під назвою «Знайди хоча б щось їстівне», і деяким навіть щастить знайти кращий трофей «Мівіна».

Наступають вихідні і учні їдуть додому, де їх чекає смачні мамині пиріжки, млинці, голубці тощо, але є і такі діти, що лишаються на вихідні у гуртожитку. Щоб якось розрадити цих дітей, зацікавити, об’єднати на кухні за загальною справою, в решті решт нагодувати, вихователь запропонувала 7 грудня в п’ятницю приготувати велику 10-ти літрову каструлю борщу та разом попоїсти.

Напередодні п’ятниці своїм задумом вихователь поділилася з випускником нашого навчального закладу Віталієм Лофердюк, який сумує за гуртожитком і часто приходить у гості. Він захотів прийняти участь в нашому смачному дійстві і навіть став спонсором – приніс м'ясо, сметану, хліб.

Деякі діти принесли картоплю, хтось виявився «багатим» на буряк та моркву, дівчата принесли цибулю та томат. І ось робота закипіла. Діти жартували, сміялися, приготування борщу перетворилося на якесь свято, потім увімкнули музику і просто танцювали.

В решті решт борщ був готовий, і ми усі разом, як велика дружня українська родина, сіли за одним столом, а з кухні доносилися такі аромати, що не втрималися навіть чергова і почастувала студентською смакотою.

Вечеря вдалася славною! Смачного, любі діти, їжте на здоров’я!!!

Вихователь гуртожитку ДНЗ «Запорізьке «ВПУМ»,

Кулієва-Корчинська С.М.
2018-12-11Чистюлі по заслузі…

«Ось тепер тебе хвалю я

Ось тепер тебе люблю я…»

Такими словами розпочалися святкові збори у гуртожитку Державного начального закладу «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник», на яких були нагороджені найкращі кімнати.

На початку листопада Учнівською радою та вихователем було вирішено провести конкурс «Краща кімната» для I та II поверхів. Дуже приємно було, коли на місце переможців замахнулися не тільки дівчата, але і багато хлопців. Чи то дітей зацікавив приз, чи просто прояв лідерських якостей, але боротьба була цікава та запекла. На жаль, деяких вистачило на тиждень або два.

Але все ж таки, такі кімнати, як 105, 106, 107, 109, 112, 130 – це дівчата, і кімнати, хоча їх менше ніж на I поверсі – 209 та 216 хлопців дійшли, так би мовити до фіналу.

Вихователь разом з старостами з великим задоволенням привітали переможців і нагородили їх смачними, різноманітними подарунками.

Кожен отримав те, що заслужив і хочеться сподіватися, що в наступному місяці переможців буде набагато більше. Бо гуртожиток ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» – це наша нехай тимчасова, але домівка, яка повинна бути затишною та чистою!

Вихователь гуртожитку ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»,

Кулієва-Корчинська С.М.
2018-12-11Життя без шкідливих звичок існує…

Шкідливі звички, а саме паління, вживання алкоголю, наркотиків, а також інноваційного різновиду легкого наркотику «НАСВАЙ» є актуальною проблемою серед молоді. Ці звички наносять значну шкоду здоров'ю і душе часто стають причиною летального результату.

13 листопада 2018 року в гуртожитку Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» були проведені тематичні збори для учнів на тему «Життя без шкідливих звичок існує». Мета зборів: попередити та застерегти учнів нашого навчального закладу від можливості вживання та навіть спроби алкогольних, наркотичних та інших шкідливих речовин, які є загрозою життя та здоров’я людини.  

Монотонність, і в той же час важливість та серйозність теми вимагала сконцентрованості учнів, а після занять діти втомлені і важко «заставити» їх слухати та сприймати, тому вихователь разом з Учнівською радою вирішили розбити збори на декілька етапів.

Вступне слово, підготовку до актуальності теми взяв на себе вихователь, а вже корисну, теоретичну інформацію подавали самі діти. Під час розповіді вихователь задавав питання по пройденому матеріалу і це стимулювало дітей слухати і сприймати те, що розповідав староста. Самі активні та уважні були нагороджені цукерками. По завершенню діти почали ділитися своїми життєвими прикладами, коли через шкідливі звички помирали близькі люди.

Будемо сподіватися, що після лекції учні ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» будуть мати тільки корисні звички для формування свідомості успішного здорового громадянина України!!!

Вихователь гуртожитку ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»,

Кулієва-Корчинська С.М.


2018-11-15Дорослі діти

А я люблю, коли сміються діти,
Коли на личку радість виграє.
А усмішка ясним промінням світить...
І в цьому мудрість виховання є…

Дитинство – це той час, з якого ми всі вийшли і куди прагнемо потрапити хоч на мить. Це найпрекрасніша, найщасливіша пора в житті кожної людини! Саме в дитинстві ми дивимося на світ відкрито і радісно, пізнаємо, осягаємо всю його красу. Тільки в дитинстві ми радіємо найменшій перемозі, найдрібнішим відкриттям!

Учням Державного начального закладу «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» від 15 до 19 років і вони ще діти, які тільки вступають у дорослий світ. Вирвавшись у вирій дорослого життя перед ними стає багато доріг, і не всі ці шляхи чесні, корисні, безпечні. Батьки відпускають своїх дітей сподіваючись, що викладачі, майстри, вихователі подбають не тільки про освіту своїх улюблених чадо, але і про їх безпеку та дозвілля.

Адміністрація нашого навчального закладу подбала, щоб дітям, які мешкають у гуртожитку було не тільки комфортно та тепло, але і цікаво. На 4-му поверсі встановлений тенісний стіл, на 1 та 2-му – телевізійні кімнати з Т2, Wi-Fi, на вулиці спортивний майданчик. Доки було тепло учні грали в м’яча, але прийшли холоди і дітям нічим зайнятися, вони почали марно витрачати вільний час та направляти свою невичерпну енергію в «невірне» русло.

Вихователь разом з Учнівською радою прийняла рішення організувати дозвілля учнів, шляхом придбання настільних ігор: шахи, шашки, нарди, доміно, Твістер, лото тощо. Завдяки завідувачу гуртожитку Назаренко О.В. на 1-му поверсі гуртожитку є простора, затишна кімната відпочинку облаштована зручними диванами, столом та стільцями.

Відкриття ігрової кімнати відбулося в неділю 11 листопада 2018 року.

Настільна гра – це спілкування, позитив, можливість думати і планувати, вчитись на своїх помилках. Гра допомагає не тільки розвиватися, але і витрачати свій вільний час з користю.

Завдання вихователя не забувати, що граючись дитина відпочиває і в неї зовсім не лишається часу, і саме головне бажання зробити щось погане та небезпечне для себе і оточуючих.

Учні ДНЗ «Запорізьке ВПУМ – це дорослі діти, які тільки починають своє життя. Будемо сподіватися, що закінчивши училище діти матимуть не тільки достойну професію, а і гарні спогади, про щасливе учнівське дитинство!

Вихователь гуртожитку ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»,

Кулієва-Корчинська С.М.
2018-11-15Вітаємо іменинників гуртожитку

В Державному навчальному закладі «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» розпочався новий 2018-2019 н.р., а в гуртожитку нові учнівські будні. 

Вихователі поряд з учнями в той час, коли вони відпочивають. Тому перед ними стоїть важливе завдання зайняти вільний час учнів якомога корисними та цікавими справами. 

Першим кроком в досягненні цієї мети, було рішення організувати «Вітальну газету іменинників» і оновлювати її кожного місяця.

24 вересня 2018 року на I поверсі в кімнаті відпочинку відбулися святкові збори. Вихователь поздоровила всіх учнів, які святкують свій день народження у вересні-місяці. Подарувала іменинникам солодкі подарунки та побажала міцного здоров'я, успіхів в навчанні та натхнення в нових починаннях!

Вихователь гуртожитку ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»,

Кулієва-Корчинська С.М.

 
2018-09-27Здоровий спосіб життя в моді, або фітнес по-студентськи

Прийшла весна і бажання кожної дівчини бути найкращою! Один із способів бути гарною та сучасною є фітнес. 
Вихователь разом з дівчатами Державного начального закладу "Запорізьке вище професійне училище "Моторобудівник" звернулися до директора Базя Олександра Станіславовича з проханням допомогти організувати перше пробне заняття у місцевому спортзалі "Міцний козак". І ось дякуючи Олександру Станіславовичу, тренеру Олесі 10 квітня 2018 року відбулося важке, і в тож же час веселе, продуктивне тренування із фітнесу.

Учениці училища "Моторобудівник", які мешкають у гуртожитку мали змогу випробувати свої сили, спортивні здібності і просто гарно та корисно провести свій вільний час після занять та заводу. 
В житті треба спробувати все, а особливо те, що корисно впливає на здоров'я, розвиток та формування української особистості!

Вихователь гуртожитку ДНЗ "Запорізьке ВПУМ",

Кулієва-Корчинська С.М.

  

  
2018-04-11

А мій однокурсник вареничків хоче…

Хлопці Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» дуже люблять смачненько попоїсти, а ось навиків приготування їжі ще замало. Вони вирішилися звернутися до професіональних господинь – дівчат гуртожитку з проханням навчити їх кулінарному мистецтву. І першим кроком було приготування національної, української страви – вареники з картоплею та капустою. Нелегко вдалося хлопцям з найпершим завданням – замісити тісто, але дівчатка-господині залюбки допомогли своїм сусідам по гуртожитку.

А ось начиняти вареники капустою та картоплею стало веселою розвагою для всіх учнів. Атмосфера на кухні була доброзичливою та радісною.

Саме цікаве було смакування своїх мучних виробів. Особливо весело було учням, яким попалися вареники з сюрпризами: сіллю, перцем, борошно.

20 лютого мешканці гуртожитку ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» святкували свято «Животика»!

Вихователі гуртожитку ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»

Калиновська С.І., Кулієва-Корчинська С.М.

 

 

 

посилання на фото >>
2018-03-26