Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

Майстер Шеф в гуртожитку

Масляна тільки почала збирати валізи на святкування свого свята, а учні Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» вже насолоджувалися смакотою з млинців.

21 лютого 2019 року в гуртожитку відбувся справжній «Майстер Шеф». В змаганні приймали участь дві команди: дівчат, в складі - Змієвської Єлизавети група 15/17, Холод Даши, Алєксєєвої Аліни – групи 5/18, Заєць Світлани, група 16/18, Синіциної Даши – 13/18 та хлопців – Бер Данило, група 11/18, Глушак Сергій – 19/18, Фандеїєчев Аркадій, Васильєв Валентин – 6/16, Романенко Анатолій - 10/16, Хворостяний Сергій, група 19/18.

Незважаючи на те, що у кухні 1-го поверху, де проходила «смачна» боротьба було замало місця, вболівальники змогли таки спостерігати «гарячу» атмосферу конкурсу. А деякі навіть танцювати під сучасну музику, яка звучала з колонки.

Оцінювалися наступні критерії: здібність замішування тіста без грудочок, майстер-клас з випікання, товщина млинця та презентація. І перша, і друга ідея подачі була неймовірно красивою. Дівчата виклали свої смаколики в вигляді квітки, а в середині кожної пелюстки поклали джем. Хлопці використали козир – та продемонстрували млинці загорнуті та прикрашені шоколадом.

«Неймовірно смачно та креативно!» - в один голос сказали судді, у складі випускників училища: Запари Максима та Лофердюка Віталія, а вихователь Кулієва-Корчинська Сурач Мусаллимівна зазначила, що у хлопців млинці були тонші, аніж у дівчат!

Завдяки сумісним зусиллям вихователя та завідуючої гуртожитку Назаренко Олени Вікторівни, обидві команди отримали цінний та приємний подарунок – білети до театру імені Володимира Магара на сучасну виставу «Норвегія сьогодні».

Ось таке свято млинців організували вихователь та Учнівська Рада гуртожитку! Всім учасникам та присутнім велике дякую!

Вихователь гуртожитку ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»,

Кулієва-Корчинська С.М.
 
2019-02-27Бесіда про відповідальність, щирість, доброту

У вівторок, 5 лютого , у кімнаті відпочинку відбулася бесіда про відповідальність, щирість, доброту.

Учням було запропоновано розповісти про відповідальність, щирість та інші почуття, як вони це розуміють. Особливу увагу надали розумінню відповідальності. Перед ким вони відповідальні? Висновки були зроблені у більшості вірні. Учні зрозуміли, що ми відповідальні як перед собою, так и перед іншими людьми, які знаходяться поруч з нами.

Відповідальність повинна проявлятися у різних ситуаціях, та приносити  радість.

Було запропоновано декілька історій про відповідальність, а також висловлювання про відповідальність та совість людини, як частини свого життя.

Вихователі гуртожитку ДНЗ “Запорізьке ВПУМ”

Литвиненко І.І., Мельникова  Н.В.
2019-02-20Випробування коханням

День Святого Валентина або день Закоханих - найромантичніша подія, яку святкують 14 лютого більшість країн світу. Хоча свято не є серед офіційних дат календарю, все ж таки його люблять і святкують з задоволенням.

Учнівський гуртожиток Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» теж не залишився осторонь. 14 лютого 2019 року вихователь разом з Учнівською Радою організували в кімнаті відпочинку справжнє свято кохання. Пари хлопців та дівчат, які познайомилися в стінах училища «Моторобудівник» пройшли «запекле», але дуже захоплююче, романтичне випробування. У заході прийняли участь: Фоменко Сніжана та Панасюк Олексій, Анжела Кривутенко та Антон Саржинський, Вієнко Олексій та Холод Даша, Влащенко Анастасія та Лаушкін Владислав, Лачинов Максим та Іванцова Лілія.

Конкурс «Запитайте – відповім» визначив наскільки пари пізнали одне одного за той короткий час, що зустрічаються. Але найскладнішим питанням, як виявилося, було рахування днів з моменту знайомства. Це випробування було математично-найскладнішим, але і веселим.

В подальших конкурсах у дівчат була змога показати свої господарчі навики, їх завданням було почистити велику картоплину, але з тонкою коринкою, а потім нарізати її рівномірними, невеличкими шматочками.

У конкурсі «Лимоні емоції» хлопцям потрібно було продемонструвати своє вміння боротися з капризами дівчат, показати наскільки вони стійкі та стримані. Їх завдання було з’їсти декілька скибочок лимону, але так щоб на обличчі була лише посмішка.

Але основним, вирішальним і дуже хвилюючим моментом був фінальний конкурс «Збережи кохання». В ньому змагалися дві пари, які дійшли до фіналу. Хлопцям та дівчатам потрібно було зібрати всі свої хвилювання і подолати фортецю з 28 тоненьких прутиків.

Хочеться подякувати нашим компетентним, об’єктивним суддям – майстру виробничого навчання Бездєнєжних Лідії Володимирівні та випускнику училища Лофердюку Віталію, які в свій вільний час вирішили нас підтримати та допомогти. Саме завдяки оцінкам та уважним спостереженням наших членів журі, ми змогли визначити переможців конкурсно-розважального заходу «Випробування коханням». Переможцями стали – Сніжана та Олексій. Друге почесне місце посіли – Даша та Олексій. Кожна пара отримала по половинці одного серця. Ніхто в це свято не лишився без солодкого подарунку.

Феєричним, яскравим завершенням романтичного вечора було запускання «Японських ліхтариків» у вигляді великого серця, на спортивному майданчику ДНЗ «Запорізьке ВПУМ». Всі учні гуртожитку мали можливість спостерігати за цією красою і загадати бажання – «Бути коханими»!

Вихователь гуртожитку ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»,

Кулієва-Корчинська С.М.

 
2019-02-15Співаємо славу тій події і тепер…

Українські державні свята допомагають формувати в учнів почуття патріотизму, виховують національну свідомість та людську гідність.

22 січня 2019 року в гуртожитку Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» відбулися тематичні збори на тему «День Соборності України».

Вихователі разом з учнями груп 15/17 та 13/18 - Аніченко Богдан, Синіцина Даша, підготували цікаву, корисну інформацію про цей важливий день, який відіграв історичну роль в формування вільного українського народу.

Цей день ще називають «День Злуки» або день української мрії про єдність, свободу і незалежність. 100 років як Свято Соборності відзначають українці.

Розповідь ведучих допомогла поринути в історію виникнення свята і про те, що 21-го січня 1999-го року відповідно до Указу Президента України День Соборності був закріплений на законодавчому рівні суверенної держави. 

А прикладом єдності став крок українців у 1990-му році  22 січня, коли мільйони людей вишикувалися в справжній живий ланцюг, що розтягся від Києва до Львова і відзначали День Соборності, День своєї української єдності та свободи.

Тому саме в цей день хочеться побажати нашим учням ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» бути гідними нащадками наших батьків! Цінувати свою прекрасну країну - Україну! Бути справжніми патріотами!

Вихователі гуртожитку ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»,

Литвиненко І.І., Кулієва-Корчинська С.М.
2019-01-24Щедрий Святий Миколай

 «Я вимагаю продовження свята…»

Вамагаєте – отримуйте!!!

«Відкривши» головну ялинку міста, учнів Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» у гуртожитку чекав приємний сюрприз в кімнаті відпочинку 115.

Вихователь разом з Учнівською Радою  вирішили допомогти Святому Миколаю попрацювати в цей святковий день 19 грудня 2018 року,  і не лишити без уваги наших хлопців та дівчат.

Діти мали змогу поділитися знаннями про це свято, дуже цікаву розповідь по історію виникнення Дня Святого Миколая розповіли учні групи 14/17 Ракович Наталя і Лисик Руслан група 19/18. Нагорода не заставила себе чекати і наші розумники отримали цукерки. Трохи історії додав і вихователь. Приємним здивування було те, що багато дітей в своїх кімнатах ще вранці зробили одне одному подарунки, і поклали їх, як і годиться в цей день, від подушки.

Цікава вікторина дала змогу кожному присутньому чесно, своїм розумом заробити смачну цукерку.

Святковий захід був проведений як для дівчат, так і хлопців, але хочу відмітити, що чарівна половина нашого закладу більш стримана та сором’язлива, хоча і цукерки отримувала з задоволенням. А ось за хлопцями спостерігати було дуже цікаво, наскільки їх захопила інтелектуальна боротьба за смачний приз, що вони навіть не помітили, як перетворилися на маленьких та по-доброму завзятих, кумедних дітлахів.

Свято відчули усі присутні! Святий Миколай дуже щедрий і нікого не лишив без уваги, і навіть неслухняні діти отримали свою святкову лозинку, особливо дісталося тим, хто встиг в цей день не тільки святкувати, але і заробити погану оцінку за кімнату. І тому лишається тільки сподіватися, що чарівна лозина Святого Миколая зробить наших діток більш відповідальними та хоч трохи  дорослими!

Вихователь гуртожитку ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»,

Кулієва-Корчинська С.М.
2018-12-21Як учні на відкритті головної ялинки побували…

19 грудня 2018 року в День Святого Миколая, учні Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» стали свідками приємної події – запалення головної міської ялинки на площі Маяковського. Яскравими вогнями запалала красуня завдяки бажаним гостям свята - Святому Миколаю та янголам.

Новорічна ялинка не тільки вражала своєю величністю, але і зачаровувала грандіозністю та блиском.

Учні з захопленням спостерігали за новорічним дійством, яке відбувалося на сцені у виконанні творчих колективів міста, а зігріватися допомагав завзятий, веселий танок, майстер-клас від казкових аніматорів. Але великої популярністю для наших учнів стали кілька по-новорічному креативних фотозон, і кожен мав можливість «освіжити» новим фото свої сторінки у INSTAGRAM та FACEBOOK.

Зі святом запоріжців і гостей міста привітав заступник міського голови Запоріжжя Анатолій Пустоваров. Звертаючись до присутніх, він побажав усім щастя, удачі, миру, добра та благополуччя.

Відкриттям головної міської ялинки м. Запоріжжя почали святкувати учні ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» - День Святого Миколая! І ніхто навіть не здогадувався, що свято на цьому не закінчується, бо по поверненню до гуртожитку їх чекав приємний сюрприз!

Вихователі гуртожитку ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»,

Кулієва-Корчинська С.М., Литвиненко І.І.
2018-12-20Привітна господиня Метелиця!

По-льодовитому тепло знову зустріла господиня Метелиця в себе учнів Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник».

18 грудня 2018 року напередодні свята, Святий Миколай разом з вихователем гуртожитку організували дітям похід на місцевий каток «Метелиця». Цей подарунок дав можливість учням не тільки пережити щасливі моменти чудесного процесу ковзання на льоду, але і багатьом побороти свій страх і відчути себе професійними фігуристами.

Діти поринули у зимову, новорічну, льодову казку. Феєричний настрій наповнював серця кожного, щасливі очі наших хлопців та дівчат зігрівали і заставляли посміхатися всіх присутніх. І навіть мозолі від ковзанів не засмучували і не зупиняли швидкого та грандіозного «ПА» на льоду.

Вихователь з хвилюванням та радістю спостерігала за своїми «сураї-мусаллимівцями» і розуміла, що найкращий новорічний подарунок – це безмежне щастя в очах дітлахів.  І хто як не ми – дорослі, повинні дбати, щоб у дітей було щасливе дитинство!

Вихователь гуртожитку ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»,

Кулієва-Корчинська С.М.
2018-12-19Борщ вихідного дня

Учнів Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» хвилює дві речі: стипендія та смачно попоїсти, або просто щось закинути до шлунку. Їжа – це болюча тема, особливо наприкінці тижня, закінчуються продукти і починається марафон під назвою «Знайди хоча б щось їстівне», і деяким навіть щастить знайти кращий трофей «Мівіна».

Наступають вихідні і учні їдуть додому, де їх чекає смачні мамині пиріжки, млинці, голубці тощо, але є і такі діти, що лишаються на вихідні у гуртожитку. Щоб якось розрадити цих дітей, зацікавити, об’єднати на кухні за загальною справою, в решті решт нагодувати, вихователь запропонувала 7 грудня в п’ятницю приготувати велику 10-ти літрову каструлю борщу та разом попоїсти.

Напередодні п’ятниці своїм задумом вихователь поділилася з випускником нашого навчального закладу Віталієм Лофердюк, який сумує за гуртожитком і часто приходить у гості. Він захотів прийняти участь в нашому смачному дійстві і навіть став спонсором – приніс м'ясо, сметану, хліб.

Деякі діти принесли картоплю, хтось виявився «багатим» на буряк та моркву, дівчата принесли цибулю та томат. І ось робота закипіла. Діти жартували, сміялися, приготування борщу перетворилося на якесь свято, потім увімкнули музику і просто танцювали.

В решті решт борщ був готовий, і ми усі разом, як велика дружня українська родина, сіли за одним столом, а з кухні доносилися такі аромати, що не втрималися навіть чергова і почастувала студентською смакотою.

Вечеря вдалася славною! Смачного, любі діти, їжте на здоров’я!!!

Вихователь гуртожитку ДНЗ «Запорізьке «ВПУМ»,

Кулієва-Корчинська С.М.
2018-12-11Чистюлі по заслузі…

«Ось тепер тебе хвалю я

Ось тепер тебе люблю я…»

Такими словами розпочалися святкові збори у гуртожитку Державного начального закладу «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник», на яких були нагороджені найкращі кімнати.

На початку листопада Учнівською радою та вихователем було вирішено провести конкурс «Краща кімната» для I та II поверхів. Дуже приємно було, коли на місце переможців замахнулися не тільки дівчата, але і багато хлопців. Чи то дітей зацікавив приз, чи просто прояв лідерських якостей, але боротьба була цікава та запекла. На жаль, деяких вистачило на тиждень або два.

Але все ж таки, такі кімнати, як 105, 106, 107, 109, 112, 130 – це дівчата, і кімнати, хоча їх менше ніж на I поверсі – 209 та 216 хлопців дійшли, так би мовити до фіналу.

Вихователь разом з старостами з великим задоволенням привітали переможців і нагородили їх смачними, різноманітними подарунками.

Кожен отримав те, що заслужив і хочеться сподіватися, що в наступному місяці переможців буде набагато більше. Бо гуртожиток ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» – це наша нехай тимчасова, але домівка, яка повинна бути затишною та чистою!

Вихователь гуртожитку ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»,

Кулієва-Корчинська С.М.
2018-12-11Життя без шкідливих звичок існує…

Шкідливі звички, а саме паління, вживання алкоголю, наркотиків, а також інноваційного різновиду легкого наркотику «НАСВАЙ» є актуальною проблемою серед молоді. Ці звички наносять значну шкоду здоров'ю і душе часто стають причиною летального результату.

13 листопада 2018 року в гуртожитку Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» були проведені тематичні збори для учнів на тему «Життя без шкідливих звичок існує». Мета зборів: попередити та застерегти учнів нашого навчального закладу від можливості вживання та навіть спроби алкогольних, наркотичних та інших шкідливих речовин, які є загрозою життя та здоров’я людини.  

Монотонність, і в той же час важливість та серйозність теми вимагала сконцентрованості учнів, а після занять діти втомлені і важко «заставити» їх слухати та сприймати, тому вихователь разом з Учнівською радою вирішили розбити збори на декілька етапів.

Вступне слово, підготовку до актуальності теми взяв на себе вихователь, а вже корисну, теоретичну інформацію подавали самі діти. Під час розповіді вихователь задавав питання по пройденому матеріалу і це стимулювало дітей слухати і сприймати те, що розповідав староста. Самі активні та уважні були нагороджені цукерками. По завершенню діти почали ділитися своїми життєвими прикладами, коли через шкідливі звички помирали близькі люди.

Будемо сподіватися, що після лекції учні ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» будуть мати тільки корисні звички для формування свідомості успішного здорового громадянина України!!!

Вихователь гуртожитку ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»,

Кулієва-Корчинська С.М.


2018-11-15