Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

Дорослі діти

А я люблю, коли сміються діти,
Коли на личку радість виграє.
А усмішка ясним промінням світить...
І в цьому мудрість виховання є…

Дитинство – це той час, з якого ми всі вийшли і куди прагнемо потрапити хоч на мить. Це найпрекрасніша, найщасливіша пора в житті кожної людини! Саме в дитинстві ми дивимося на світ відкрито і радісно, пізнаємо, осягаємо всю його красу. Тільки в дитинстві ми радіємо найменшій перемозі, найдрібнішим відкриттям!

Учням Державного начального закладу «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» від 15 до 19 років і вони ще діти, які тільки вступають у дорослий світ. Вирвавшись у вирій дорослого життя перед ними стає багато доріг, і не всі ці шляхи чесні, корисні, безпечні. Батьки відпускають своїх дітей сподіваючись, що викладачі, майстри, вихователі подбають не тільки про освіту своїх улюблених чадо, але і про їх безпеку та дозвілля.

Адміністрація нашого навчального закладу подбала, щоб дітям, які мешкають у гуртожитку було не тільки комфортно та тепло, але і цікаво. На 4-му поверсі встановлений тенісний стіл, на 1 та 2-му – телевізійні кімнати з Т2, Wi-Fi, на вулиці спортивний майданчик. Доки було тепло учні грали в м’яча, але прийшли холоди і дітям нічим зайнятися, вони почали марно витрачати вільний час та направляти свою невичерпну енергію в «невірне» русло.

Вихователь разом з Учнівською радою прийняла рішення організувати дозвілля учнів, шляхом придбання настільних ігор: шахи, шашки, нарди, доміно, Твістер, лото тощо. Завдяки завідувачу гуртожитку Назаренко О.В. на 1-му поверсі гуртожитку є простора, затишна кімната відпочинку облаштована зручними диванами, столом та стільцями.

Відкриття ігрової кімнати відбулося в неділю 11 листопада 2018 року.

Настільна гра – це спілкування, позитив, можливість думати і планувати, вчитись на своїх помилках. Гра допомагає не тільки розвиватися, але і витрачати свій вільний час з користю.

Завдання вихователя не забувати, що граючись дитина відпочиває і в неї зовсім не лишається часу, і саме головне бажання зробити щось погане та небезпечне для себе і оточуючих.

Учні ДНЗ «Запорізьке ВПУМ – це дорослі діти, які тільки починають своє життя. Будемо сподіватися, що закінчивши училище діти матимуть не тільки достойну професію, а і гарні спогади, про щасливе учнівське дитинство!

Вихователь гуртожитку ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»,

Кулієва-Корчинська С.М.
2018-11-15Вітаємо іменинників гуртожитку

В Державному навчальному закладі «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» розпочався новий 2018-2019 н.р., а в гуртожитку нові учнівські будні. 

Вихователі поряд з учнями в той час, коли вони відпочивають. Тому перед ними стоїть важливе завдання зайняти вільний час учнів якомога корисними та цікавими справами. 

Першим кроком в досягненні цієї мети, було рішення організувати «Вітальну газету іменинників» і оновлювати її кожного місяця.

24 вересня 2018 року на I поверсі в кімнаті відпочинку відбулися святкові збори. Вихователь поздоровила всіх учнів, які святкують свій день народження у вересні-місяці. Подарувала іменинникам солодкі подарунки та побажала міцного здоров'я, успіхів в навчанні та натхнення в нових починаннях!

Вихователь гуртожитку ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»,

Кулієва-Корчинська С.М.

 
2018-09-27Здоровий спосіб життя в моді, або фітнес по-студентськи

Прийшла весна і бажання кожної дівчини бути найкращою! Один із способів бути гарною та сучасною є фітнес. 
Вихователь разом з дівчатами Державного начального закладу "Запорізьке вище професійне училище "Моторобудівник" звернулися до директора Базя Олександра Станіславовича з проханням допомогти організувати перше пробне заняття у місцевому спортзалі "Міцний козак". І ось дякуючи Олександру Станіславовичу, тренеру Олесі 10 квітня 2018 року відбулося важке, і в тож же час веселе, продуктивне тренування із фітнесу.

Учениці училища "Моторобудівник", які мешкають у гуртожитку мали змогу випробувати свої сили, спортивні здібності і просто гарно та корисно провести свій вільний час після занять та заводу. 
В житті треба спробувати все, а особливо те, що корисно впливає на здоров'я, розвиток та формування української особистості!

Вихователь гуртожитку ДНЗ "Запорізьке ВПУМ",

Кулієва-Корчинська С.М.

  

  
2018-04-11

А мій однокурсник вареничків хоче…

Хлопці Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» дуже люблять смачненько попоїсти, а ось навиків приготування їжі ще замало. Вони вирішилися звернутися до професіональних господинь – дівчат гуртожитку з проханням навчити їх кулінарному мистецтву. І першим кроком було приготування національної, української страви – вареники з картоплею та капустою. Нелегко вдалося хлопцям з найпершим завданням – замісити тісто, але дівчатка-господині залюбки допомогли своїм сусідам по гуртожитку.

А ось начиняти вареники капустою та картоплею стало веселою розвагою для всіх учнів. Атмосфера на кухні була доброзичливою та радісною.

Саме цікаве було смакування своїх мучних виробів. Особливо весело було учням, яким попалися вареники з сюрпризами: сіллю, перцем, борошно.

20 лютого мешканці гуртожитку ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» святкували свято «Животика»!

Вихователі гуртожитку ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»

Калиновська С.І., Кулієва-Корчинська С.М.

 

 

 

посилання на фото >>
2018-03-26Поєднання Сердець

 

16 лютого в Актовій залі Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» святкували День кохання. Тому не дивно було чути на початку театралізованого конкурсно-розважального заходу «Поєднання сердець» мелодійні, зачаровуючи звуки із кінофільму  «Історія кохання», композитора Франсіс Лє. Грошева Яна, Котеньова Ірина та Лофердюк Віталій читали гарні вірші про любов українських та зарубіжних поетів.

Основними героями та учасниками програми були пари, які заснувалися в училищі «Моторобудівник». Парам довелося пройти конкурси, так би мовити «штучні» перешкоди, які можуть їх очікувати в реальному житті. Першим кроком було «Знайомство», ведучі перевіряли наскільки пари знають одне одного, звучало питання, дівчата писали, а хлопці відповідали усно.

Нелегко було парам змагатися у танцювальному конкурсі, тому що демонструвати свою пластику доводилося не лише всім тілом, але і всіма частинами корпусу окремо.

В заході «Поєднання сердець» не обійшлося без кулінарного конкурсу, дівчата на очах у глядача віртуозно створювали шедевр з чистки яблука. Складність конкурсу була в тому, що оцінювалася не швидкість,  а  довжина та ширина шкурки.

Для хлопців випробування було більш романтичним, вони читали вірші-освідчення в коханні своїм дамам серця.

Вирішальним конкурсом був повільний, ніжний танок з повітряною кулькою затиснутою парами між собою. Наприкінці мелодії, пари повинні були без допомоги рук, ніг лопнути кульку.

Феєричною кульмінацією заходу було нагородження, присвоєння номінацій та заключне слово журі конкурсу, в обличчі адміністрації ДНЗ «Запорізьке ВПУМ». Кожна пара отримала своє звання та приз. Ідеальною парою училища стали – Скобель Вероніка та Ліподатов Валерій, які отримали у подарунок романтичну вечерю на двох та почесну грамоту переможців.

На протязі заходу лунали пісні «Пташка», «Батарейка» у виконанні талановитих дівчат групи 16/16 – Даши Стефанської та Маргарити Бланк.

На святкуванні кохання не забули і про свято Масляни, яке теж святкується на цьому тижні. Учні поздоровили адміністрацію, викладачів та майстрів з Масляною та пригостили смачними, запашними млинцями!

Дякуємо всім учасникам заходу «Поєднання сердець», а також Станіславу Проскурову за музичне оформлення, майстру групи 12/17 Пономаренко Олександру Володимировичу за організацію та чарівне оформлення сцени. Завдяки нашим спільним зусиллям кожен присутній отримав заряд позитиву та гарний настрій!

Вихователь гуртожитку ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»,

Кулієва-Корчинська С.М.

 

 

посилання на фото >>
2018-03-26Масляна завітала до гуртожитку

15 лютого з кухні гуртожитку ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» доносилися приємні, апетитні аромати млинців. Учні гуртожитку святкували «Масляну». Цей захід нагадував майстер-клас з приготування та швидкого поїдання смаколиків. Готували не тільки смачні млинці, але і ліниві, студентські вареники.

Кульмінацією заходу стали добрі посиденьки мешканців гуртожитку за круглим столом. Ніхто не залишився байдужим і поділився солодкими домашніми гостинцями – медом та варенням з абрикосу та смородини!
Кожен присутній отримав ложку смачного варення, шматочок ароматного млинця, і багато-багато гарного настрою! 

Вихователь гуртожитку ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»,
Каліновська С.І.

   

посилання на фото >
2018-03-26Подаруй кохання

13 лютого в холі гуртожитку ДНЗ "Запорізьке вище професійне училище "Моторобудівник" з'явилася чарівна скринька з розписами, на якій був символічний напис "Подаруй кохання". Кожен учень, який проживає в гуртожитку мав змогу виявити симпатію до будь-якої дівчини або хлопця за допомогою "Валентинки". Багато з адресантів забажали залишитись невідомими, але деякі все ж таки сміливо підписалися під авторським зізнанням у коханні. Пошта "кохання" та симпатій була розіслана 14 лютого на святковому зборі в холі гуртожитку. Цікаво було спостерігати за нетерплечими поглядами учнів та бажанням отримати валентинку. Найкраща валентинка була відзначена солодкою нагородою. Автором "валентинки-переможниці" виявилася Вчерашня Яна, учениця групи 14/17, яка зробила листівку своїми руками. 

Дякую усім учням, які прийняли участь у святковій пошті "Подаруй кохання"!

Вихователь гуртожитку, ДНЗ "Запорізьке ВПУМ",
Кулієва-Корчинська С.М.
 
 
2018-03-26Святий Миколай завітав до студентів

Скільки б нам не було років, ми завжди із задоволенням віримо в казку. Найулюбленіші казки – це яскраві зустрічі із святковими зимовими персонажами: Снігуронькою, Дідусем Морозом, Святим Миколаєм.

19 грудня на студентів гуртожитку ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» чекав сюрприз – чарівне побачення із доброю казкою. До них завітав Святий Миколай. Він познайомив учнів з традиціями цього свята, розповів історію виникнення та легенду про великодушного єпископа, який допомагав бідним.

Повчальна та весела вікторина на тему свята розвеселила та потішила студентів. Кульмінацією святкової виховної години стало частування неслухняних учнів - різками, а слухняних - смачними цукерками. В цей вечір Святий Миколай нікого не лишив без уваги та подарунку!

З Днем Святого Миколая 
Вас сердечно вітаю! 
Вам бажаю я і надалі 
Не хворіти і не старіти! 
Довго жити, улюбленим бути 
І любов свою дарувати! 
Щастя, радості, удачі! 
Тільки так і не інакше!

Кулієва – Корчинська С.М.,

вихователь гуртожитку ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»

 

 

посилання на фото >>
2018-03-26В гостях у господині «Метелиці»

07.12.2017 учні ДНЗ «Запорізьке  вище професійне училище «Моторобудівник» завітали до  міської ковзанки «Метелиця».  Майже для всіх це було перше знайомство  з льодовою казкою. Скільки емоцій, щастя,  яскравих посмішок та вражень подарувала господиня Метелиця! Після перших хвилин знаходження на казковому полі, учні почували себе як справжні фігуристи!  Кожен з них намагався продемонструвати химерні візерунки своїми ковзанками. Вони навіть влаштували змагання на швидкість, стійкість та артистичність.   

Виходячи з ковзанки, учні вже планували наступні зустрічі із казковою Метелицею.

Кулієва – Корчинська  С. М.,

вихователь гуртожитку ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»

 

  

посилання на фото >>
2018-03-26