Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

Дорослі діти

А я люблю, коли сміються діти,
Коли на личку радість виграє.
А усмішка ясним промінням світить...
І в цьому мудрість виховання є…

Дитинство – це той час, з якого ми всі вийшли і куди прагнемо потрапити хоч на мить. Це найпрекрасніша, найщасливіша пора в житті кожної людини! Саме в дитинстві ми дивимося на світ відкрито і радісно, пізнаємо, осягаємо всю його красу. Тільки в дитинстві ми радіємо найменшій перемозі, найдрібнішим відкриттям!

Учням Державного начального закладу «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» від 15 до 19 років і вони ще діти, які тільки вступають у дорослий світ. Вирвавшись у вирій дорослого життя перед ними стає багато доріг, і не всі ці шляхи чесні, корисні, безпечні. Батьки відпускають своїх дітей сподіваючись, що викладачі, майстри, вихователі подбають не тільки про освіту своїх улюблених чадо, але і про їх безпеку та дозвілля.

Адміністрація нашого навчального закладу подбала, щоб дітям, які мешкають у гуртожитку було не тільки комфортно та тепло, але і цікаво. На 4-му поверсі встановлений тенісний стіл, на 1 та 2-му – телевізійні кімнати з Т2, Wi-Fi, на вулиці спортивний майданчик. Доки було тепло учні грали в м’яча, але прийшли холоди і дітям нічим зайнятися, вони почали марно витрачати вільний час та направляти свою невичерпну енергію в «невірне» русло.

Вихователь разом з Учнівською радою прийняла рішення організувати дозвілля учнів, шляхом придбання настільних ігор: шахи, шашки, нарди, доміно, Твістер, лото тощо. Завдяки завідувачу гуртожитку Назаренко О.В. на 1-му поверсі гуртожитку є простора, затишна кімната відпочинку облаштована зручними диванами, столом та стільцями.

Відкриття ігрової кімнати відбулося в неділю 11 листопада 2018 року.

Настільна гра – це спілкування, позитив, можливість думати і планувати, вчитись на своїх помилках. Гра допомагає не тільки розвиватися, але і витрачати свій вільний час з користю.

Завдання вихователя не забувати, що граючись дитина відпочиває і в неї зовсім не лишається часу, і саме головне бажання зробити щось погане та небезпечне для себе і оточуючих.

Учні ДНЗ «Запорізьке ВПУМ – це дорослі діти, які тільки починають своє життя. Будемо сподіватися, що закінчивши училище діти матимуть не тільки достойну професію, а і гарні спогади, про щасливе учнівське дитинство!

Вихователь гуртожитку ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»,

Кулієва-Корчинська С.М.2018-11-15