Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

Життя без шкідливих звичок існує…

Шкідливі звички, а саме паління, вживання алкоголю, наркотиків, а також інноваційного різновиду легкого наркотику «НАСВАЙ» є актуальною проблемою серед молоді. Ці звички наносять значну шкоду здоров'ю і душе часто стають причиною летального результату.

13 листопада 2018 року в гуртожитку Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» були проведені тематичні збори для учнів на тему «Життя без шкідливих звичок існує». Мета зборів: попередити та застерегти учнів нашого навчального закладу від можливості вживання та навіть спроби алкогольних, наркотичних та інших шкідливих речовин, які є загрозою життя та здоров’я людини.  

Монотонність, і в той же час важливість та серйозність теми вимагала сконцентрованості учнів, а після занять діти втомлені і важко «заставити» їх слухати та сприймати, тому вихователь разом з Учнівською радою вирішили розбити збори на декілька етапів.

Вступне слово, підготовку до актуальності теми взяв на себе вихователь, а вже корисну, теоретичну інформацію подавали самі діти. Під час розповіді вихователь задавав питання по пройденому матеріалу і це стимулювало дітей слухати і сприймати те, що розповідав староста. Самі активні та уважні були нагороджені цукерками. По завершенню діти почали ділитися своїми життєвими прикладами, коли через шкідливі звички помирали близькі люди.

Будемо сподіватися, що після лекції учні ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» будуть мати тільки корисні звички для формування свідомості успішного здорового громадянина України!!!

Вихователь гуртожитку ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»,

Кулієва-Корчинська С.М.

2018-11-15