Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

Борщ вихідного дня

Учнів Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» хвилює дві речі: стипендія та смачно попоїсти, або просто щось закинути до шлунку. Їжа – це болюча тема, особливо наприкінці тижня, закінчуються продукти і починається марафон під назвою «Знайди хоча б щось їстівне», і деяким навіть щастить знайти кращий трофей «Мівіна».

Наступають вихідні і учні їдуть додому, де їх чекає смачні мамині пиріжки, млинці, голубці тощо, але є і такі діти, що лишаються на вихідні у гуртожитку. Щоб якось розрадити цих дітей, зацікавити, об’єднати на кухні за загальною справою, в решті решт нагодувати, вихователь запропонувала 7 грудня в п’ятницю приготувати велику 10-ти літрову каструлю борщу та разом попоїсти.

Напередодні п’ятниці своїм задумом вихователь поділилася з випускником нашого навчального закладу Віталієм Лофердюк, який сумує за гуртожитком і часто приходить у гості. Він захотів прийняти участь в нашому смачному дійстві і навіть став спонсором – приніс м'ясо, сметану, хліб.

Деякі діти принесли картоплю, хтось виявився «багатим» на буряк та моркву, дівчата принесли цибулю та томат. І ось робота закипіла. Діти жартували, сміялися, приготування борщу перетворилося на якесь свято, потім увімкнули музику і просто танцювали.

В решті решт борщ був готовий, і ми усі разом, як велика дружня українська родина, сіли за одним столом, а з кухні доносилися такі аромати, що не втрималися навіть чергова і почастувала студентською смакотою.

Вечеря вдалася славною! Смачного, любі діти, їжте на здоров’я!!!

Вихователь гуртожитку ДНЗ «Запорізьке «ВПУМ»,

Кулієва-Корчинська С.М.2018-12-11