Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

Як учні на відкритті головної ялинки побували…

19 грудня 2018 року в День Святого Миколая, учні Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» стали свідками приємної події – запалення головної міської ялинки на площі Маяковського. Яскравими вогнями запалала красуня завдяки бажаним гостям свята - Святому Миколаю та янголам.

Новорічна ялинка не тільки вражала своєю величністю, але і зачаровувала грандіозністю та блиском.

Учні з захопленням спостерігали за новорічним дійством, яке відбувалося на сцені у виконанні творчих колективів міста, а зігріватися допомагав завзятий, веселий танок, майстер-клас від казкових аніматорів. Але великої популярністю для наших учнів стали кілька по-новорічному креативних фотозон, і кожен мав можливість «освіжити» новим фото свої сторінки у INSTAGRAM та FACEBOOK.

Зі святом запоріжців і гостей міста привітав заступник міського голови Запоріжжя Анатолій Пустоваров. Звертаючись до присутніх, він побажав усім щастя, удачі, миру, добра та благополуччя.

Відкриттям головної міської ялинки м. Запоріжжя почали святкувати учні ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» - День Святого Миколая! І ніхто навіть не здогадувався, що свято на цьому не закінчується, бо по поверненню до гуртожитку їх чекав приємний сюрприз!

Вихователі гуртожитку ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»,

Кулієва-Корчинська С.М., Литвиненко І.І.2018-12-20