Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

Щедрий Святий Миколай

 «Я вимагаю продовження свята…»

Вамагаєте – отримуйте!!!

«Відкривши» головну ялинку міста, учнів Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» у гуртожитку чекав приємний сюрприз в кімнаті відпочинку 115.

Вихователь разом з Учнівською Радою  вирішили допомогти Святому Миколаю попрацювати в цей святковий день 19 грудня 2018 року,  і не лишити без уваги наших хлопців та дівчат.

Діти мали змогу поділитися знаннями про це свято, дуже цікаву розповідь по історію виникнення Дня Святого Миколая розповіли учні групи 14/17 Ракович Наталя і Лисик Руслан група 19/18. Нагорода не заставила себе чекати і наші розумники отримали цукерки. Трохи історії додав і вихователь. Приємним здивування було те, що багато дітей в своїх кімнатах ще вранці зробили одне одному подарунки, і поклали їх, як і годиться в цей день, від подушки.

Цікава вікторина дала змогу кожному присутньому чесно, своїм розумом заробити смачну цукерку.

Святковий захід був проведений як для дівчат, так і хлопців, але хочу відмітити, що чарівна половина нашого закладу більш стримана та сором’язлива, хоча і цукерки отримувала з задоволенням. А ось за хлопцями спостерігати було дуже цікаво, наскільки їх захопила інтелектуальна боротьба за смачний приз, що вони навіть не помітили, як перетворилися на маленьких та по-доброму завзятих, кумедних дітлахів.

Свято відчули усі присутні! Святий Миколай дуже щедрий і нікого не лишив без уваги, і навіть неслухняні діти отримали свою святкову лозинку, особливо дісталося тим, хто встиг в цей день не тільки святкувати, але і заробити погану оцінку за кімнату. І тому лишається тільки сподіватися, що чарівна лозина Святого Миколая зробить наших діток більш відповідальними та хоч трохи  дорослими!

Вихователь гуртожитку ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»,

Кулієва-Корчинська С.М.2018-12-21