Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Facebook: @motorobudivnyk
Instagram: @motorostroitel
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

Випробування коханням

День Святого Валентина або день Закоханих - найромантичніша подія, яку святкують 14 лютого більшість країн світу. Хоча свято не є серед офіційних дат календарю, все ж таки його люблять і святкують з задоволенням.

Учнівський гуртожиток Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» теж не залишився осторонь. 14 лютого 2019 року вихователь разом з Учнівською Радою організували в кімнаті відпочинку справжнє свято кохання. Пари хлопців та дівчат, які познайомилися в стінах училища «Моторобудівник» пройшли «запекле», але дуже захоплююче, романтичне випробування. У заході прийняли участь: Фоменко Сніжана та Панасюк Олексій, Анжела Кривутенко та Антон Саржинський, Вієнко Олексій та Холод Даша, Влащенко Анастасія та Лаушкін Владислав, Лачинов Максим та Іванцова Лілія.

Конкурс «Запитайте – відповім» визначив наскільки пари пізнали одне одного за той короткий час, що зустрічаються. Але найскладнішим питанням, як виявилося, було рахування днів з моменту знайомства. Це випробування було математично-найскладнішим, але і веселим.

В подальших конкурсах у дівчат була змога показати свої господарчі навики, їх завданням було почистити велику картоплину, але з тонкою коринкою, а потім нарізати її рівномірними, невеличкими шматочками.

У конкурсі «Лимоні емоції» хлопцям потрібно було продемонструвати своє вміння боротися з капризами дівчат, показати наскільки вони стійкі та стримані. Їх завдання було з’їсти декілька скибочок лимону, але так щоб на обличчі була лише посмішка.

Але основним, вирішальним і дуже хвилюючим моментом був фінальний конкурс «Збережи кохання». В ньому змагалися дві пари, які дійшли до фіналу. Хлопцям та дівчатам потрібно було зібрати всі свої хвилювання і подолати фортецю з 28 тоненьких прутиків.

Хочеться подякувати нашим компетентним, об’єктивним суддям – майстру виробничого навчання Бездєнєжних Лідії Володимирівні та випускнику училища Лофердюку Віталію, які в свій вільний час вирішили нас підтримати та допомогти. Саме завдяки оцінкам та уважним спостереженням наших членів журі, ми змогли визначити переможців конкурсно-розважального заходу «Випробування коханням». Переможцями стали – Сніжана та Олексій. Друге почесне місце посіли – Даша та Олексій. Кожна пара отримала по половинці одного серця. Ніхто в це свято не лишився без солодкого подарунку.

Феєричним, яскравим завершенням романтичного вечора було запускання «Японських ліхтариків» у вигляді великого серця, на спортивному майданчику ДНЗ «Запорізьке ВПУМ». Всі учні гуртожитку мали можливість спостерігати за цією красою і загадати бажання – «Бути коханими»!

Вихователь гуртожитку ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»,

Кулієва-Корчинська С.М.

 2019-02-15