Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

Очікувано – прекрасно…

Світ театрального мистецтва прекрасний та дивовижний! Він не тільки зачаровує професійною майстерністю акторів, але дає можливість людині збагачувати свій внутрішній світогляд та бачення життя.

16 квітня 2019 року учні Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» відвідали Запорізький Драматичний театр імені Володимира Магара, і переглянули виставу великого класика Миколи Гоголя «Одруження».

Діти не вперше були у театрі, для деяких це відвідування третє або навіть четверте в цьому навчальному році, але це не завадило пережити чарівні відчуття та отримати величезне задоволення від гарної вистави.

Наші хлопці та дівчата вражали своєю вихованістю, культурою та зацікавленістю до матеріалу. Цього разу вони сиділи на перших рядах партеру і відчували певну гордість та відповідальність, розуміючи, що своєю поганою поведінко будуть заважати і акторам, і глядачам позаду. Приємно було спостерігати за учнями не тільки під час вистави, а навіть тоді, коли вони тільки ввійшли до театру, наскільки зараз, вони відчувають себе вільно та комфортно в цьому званні – глядач.

Мета вихователя – навчити учнів ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» бути гідними громадянами свої Батьківщини та справжніми людьми, чесними та вихованими. А як відомо, для досягнення такої світлої мети усі засоби гарні! А на прикладі театрального мистецтва, ще і дуже цікаві!!!

Вихователь гуртожитку ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»,

Кулієва-Корчинська С.М.2019-04-22