Подорож «Моторобудівників» у світ мистецтва - театру Магара

Зустріч з прекрасним завжди довгоочікувана та приємна! А якщо це зустріч з театром, професійними акторами, комфортним кріслом в  глядацькій залі, згідно купленого квитка, захоплюючою виставою, то це в 10 разів очікуваніше та жаданіше.

14 листопада студенти Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» завітали до Запорізького академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. В.Г. Магара на комедію «За двома зайцями» за мотивами твору письменників М.Старицького і І.Нечуй-Левицького. Учні спостерігали за професійною грою акторів, стали свідками історії про втікачів, яка сталася ще у кінці XIX століття. Вистава відкриває легковажність людей, що залюбки поринають у вир сумнівних задоволень, біжать від усього справжнього заради яскравої мішури. Герої вистави – не інакше як мильні бульбашки, люди дріб’язкові, недосвідчені. Це дає можливість студентам ще раз переглянути свої погляди на навчання, на своє майбутнє, зробити правильні висновки щодо поведінки у суспільстві, відношенні до грошей, цінуванні більш високих якостей душі та широких можливостей.

Після вистави діти разом з вихователем Кулієвою-Корчинською С.М. подискутували щодо переглянутої вистави. Думки були різні, одні вважають, що гроші управляють світом, інші – людина сама будує своє майбутнє. Кожний висловив і прокоментував свої враження. Вихователю лишилося тільки підвести підсумки і зазначити, що в училищі «Моторобудівник» навчаються дуже гарні діти, тому наше майбутнє в гарних долонях!

 

 

посилання на фото >>2018-03-26