Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

Чорнобильська катастрофа – трагедія усього світу…

26 квітня 1986 року…Ніщо не віщало біди, був звичайний весняний день, від зимового сну прокидалися квіти та вся природа. Ніхто не здогадувався, що ця весна назавжди буде вписана чорними літерами в історію людства.

Інтерес до теми Чорнобильської аварії не пропадає і сьогодні. Учні гуртожитку Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник»  разом з вихователями провели відкритий тематичний урок, завданням якого було не тільки розповісти про Чорнобильську катастрофу, але і почути від дітей їхні думки, роздуми стосовно цієї трагедії.

Лачинов Максим та Алєєксєєва Аліна передали своє бачення та історичні дані про той жахливий день. Слухачі ділилися своїми знаннями та почутим від свідків-ліквідаторів, які своїми очима бачили те жахіття.

Учасники зборів намагалися якомога більше донести інформації до всіх слухачів, навіть ті, хто на початку був пасивним, врешті решт включилися до цікавої дискусії про актуальну, трагічну тему 1986 року, і змогли висловити свої відношення  та думки до цього.

Чорнобильська катастрофа – це катастрофа всього світу. Влаштовуючи уроки пізнання на цю історичну тему, наші учні ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» вшановують пам'ять тим, хто загинув в тій жахливій трагедії.

Вихователі ДНЗ «Запорізьке «ВПУМ»

Литвиненко І.І., Кулієва-Корчинська С.М.2019-05-02